Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дим, до чого сниться дим уві сні

До сновидіння, в якому ви побачили густий дим, слід поставитися особливо уважно. Пояснення даного сну можна відшукати у багатьох сонниках. Найчастіше те,, до чого сниться такий сюжет, пояснюється вельми позитивно. Але, є і ряд пророкувань, до яких варто особливо прислухатися. Головне, постаратися запам’ятати все, що побачили уві сні максимально точно.

Колір диму

Якщо приснився дим мав чорний колір, приготуйтеся до неприємного з’ясування стосунків у реальному житті. Сучасний сонник радить вчасно вжити ряд заходів, які допоможуть запобігти розвитку сварки. Але, якщо все зусилля в підсумку виявляться марними, постарайтеся максимально тримати себе в руках.

До чого сниться дим незвичайного відтінку пояснює тлумач Гришиной. Якщо зміг мав синій колір — Вас чекає нове приємне знайомство. Не виключено, що ця людина буде корисний у роботі. Не відмовляйтеся від вигідних знайомств, особливо якщо приснився відтінок був яскравим.

Білий дим сниться до марним очікуванням і численним занепокоєнь. Сонник Езопа обіцяє непростий життєвий період. Але, всі негаразди закінчаться досить швидко і удача знову Вам посміхнеться.

Задимлення в приміщеннях

Якщо приснився дим прямо в будинку, очікуйте незабаром отримання хороших звісток. Новина прийде здалеку і стосуватиметься ваших родичів. Якщо побачене уві сні задимлення було досить щільним, то в житті почнеться абсолютно новий етап. Сонник Странніков попереджає про позитивні зміни.

Бачити уві сні дим прямо у себе в квартирі значить наяву перебувати у великому омані. Універсальний сонник стверджує, що знайомі ставляться до Вас зовсім не так добре, як може здатися. Деякі «друзі» вже давно не відчувають до Вас щирих почуттів. Постарайтеся обмежити своє спілкування з ними.

Клуби диму в лазні — до нерозуміння, яке виникне у взаєминах з коханою людиною. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться даний сюжет — необхідність вирішення юридичних питань. В цьому випадку сонник Езопа рекомендує вдатися до допомоги досвідченого професіонала. Тільки так вдасться виграти справу в суді.

Сигаретний серпанок

Якщо уві сні Ви курили сигарети і випускали з рота димові кільця, будьте готові в реальному житті до благополуччя і прихильності фортуни. Східний сонник дуже позитивно тлумачить дане сновидіння. Вам буде везти в усіх починаннях. Не пропустіть щасливі шанси, які надаються долею.

Відчувати уві сні запах сигаретного диму значить наяву з головою зануритися в пучину чуттєвих задоволень. Раніше незвідане насолоду дозволить заново відчути радість життя. Сновидцем, що знаходяться в законному шлюбі, Жіночий сонник обіцяє новий виток у відносинах з другою половиною.

Пояснення того,, до чого сниться сигаретний чад також є в місячному тлумачі. Відповідно до даного сонником задихатися від сигаретного диму значить відчувати себе в реальному житті в пастці. Головне, відчуваючи відчуття безвиході, не опускати руки. Запекла боротьба допоможе виплутатися з будь-якої колотнечі.

За сонником Міллера

Дим без вогню обіцяє швидкі зміни. Якщо в даний момент у Вас справи складаються не дуже вдало, то в найближчі тижні ситуація кардинальним чином зміниться. Ви заберете здобич довгоочікуване душевний спокій.

Чад і вогонь уві сні сняться до втрат і збитків. Сонник Міллера рекомендує завчасно подбати про збереження своїх накопичень. Подібна завбачливість допоможе уникнути фінансового краху.

Вибух і з’явився в зв’язку з цим густий дим обіцяє обман і пов’язані з цим печалі. Якщо Вам приснився дуже щільний смог, остерігайтеся зради кращого друга. Міллер настійно радить деякий час проявляти обережність при спілкуванні абсолютно з будь-якими знайомими.

У цьому тлумачі також є роз’яснення,, до чого сниться зміг в лісовій гущавині. Дим від багаття в лісі віщує поліпшення сімейного стану. Якщо Ви самотні, досить скоро зустрінете людину, з яким вдасться побудувати близькі відносини. Можливо і офіційне оформлення відносин.

Ще кілька тлумачень

Дим від пожежі — символ радісних звісток. Сонник Хамідова також говорить, що подібний сюжет може передвіщати небезпечну любовну зв’язок. Несподівано для себе Ви відчуєте пристрасть до свого заклятого ворога. Якщо уві сні Ви відчували задуху, ці відносини принесуть тільки страждання.

Що означає, якщо приснився чад з вікна описує тлумач Хоссе. За даним джерелом Вам доведеться пережити нелегкі часи. Але, впоратися з бідністю вдасться швидко, якщо Ви об’єднаєтеся зі своїми родичами. Всією сім’єю налагодити матеріальне становище вдасться за досить короткий термін.

Приснився дим, що йде з труби? Пакуйте валізи. Ви напевно підете у відрядження або в подорож. Чим густіше був побачений уві сні дим, тим довше буде шлях.

Якщо дим уві сні йшов від печі, то всі печалі розвіються. На серці стане легко і радісно. Життя знайде новий сенс і стане набагато щасливішим, ніж в даний момент часу.

Сонник дим, до чого сниться дим уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: