Сонник дим без вогню, до чого сниться дим без вогню уві сні

Якщо вам наснився дим без вогню, густий і їдкий, то не варто відмахуватися від таких видінь. Сонники, в більшості своїй, трактуючи, до чого сняться подібні сюжети, розглядають їх як попередження про насуваються події, які змусять похвилюватися. А ось, чи буде це хвилювання радісним чи ні, підкажуть побачені уві сні деталі.

Сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, побачений у сні дим без вогню, є ознакою сумнівів, що породжуються страхом і комплексами. Наснилося, що ви оповиті серпанком? Будьте обережні, такі мрії означають обман. Можливо, хтось намагається «запудрити» вам мізки.

А ось, тлумачення сну, в якому ви відчуваєте запах гару, але не бачите його джерела, означає швидкі зміни. Вас душить цей запах, і ви відчуваєте уві сні, що втрачаєте свідомість від нестачі кисню — зміни будуть негативними, а якщо ви ніяк не реагуєте на нього — то скоро все зміниться на краще.

Чорна димова завіса, як символ неприємностей

До чого сниться чорний дим без вогню, можуть пояснити практично всі сонники. Але кожен зробить це по-своєму. Так, наприклад, Східний тлумач пророкує скандали з домочадцями і конфлікти з незнайомцями того, хто уві сні бачив чорний дим від пожежі, але не бачив полум’я.

А сонник Ванги обіцяє розчарування, якщо привиділося, що у вас в квартирі повно диму і кіптяви, що залишилися після усунутого пожежі. До чого сниться мрія, що пожежі не було, а темна димова завіса висить в кожній кімнаті, підкаже Циганський тлумач: ви роздмухуєте проблему на порожньому місці, якщо не припините так поступати, неприємності і справді трапляться.

Біла туманність — ознака позитивних моментів

До чого сниться білий дим без вогню, без праці роз’яснить збірник сновидінь пастора Лоффа. Пригадайте, де конкретно ви бачили димок.

Білястий туман уві сні стелиться над землею — ви не можете знайти вихід з якоїсь ситуації, тому що не там «шукайте». Якщо вам приснилися клуби чи диму, чи то пара в небі, то це ознака того, що ваше майбутнє туманне, але дуже скоро в долі відбудуться радісний події.

Уві сні ви літали в небі, будучи оповитий клубами білого диму — до романтичного знайомства. Особливо це актуально для людей, які не мають другої половинки, а ось, якщо ви вже перебуваєте у відносинах, то чекайте, що ваші почуття знову знайдуть новизну, радує сонник міс Хассе.

Різнобарвна туманність: Радість стоїть на порозі

Не варто дивуватися, якщо вам наснився різнокольоровий дим без вогню у вас в будинку. Більшість сонників вважає такі сновидіння провісниками дивовижних подій, які найближчим часом увійдуть у ваше життя. Ось, наприклад, що пророкує конкретний колір:

 • В будинку з’явився синій дим без вогню — до набуття корисних зв’язків;
 • Жовте марево, що не має джерела, висить в будинку — до вас прийде успіх і достаток;
 • Рожевий або червоний димок витає в спальні — чекайте пристрасних хвилин з другою половинкою;
 • Бузковий туман примарився — приготуйтеся зустрічати гостей;
 • Зеленуватий серпанок, струмлива в повітрі, обіцяє відмінний настрій і самопочуття.
 • Сонник дим без вогню, до чого сниться дим без вогню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: