Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дим без вогню, до чого сниться дим без вогню уві сні

Якщо вам наснився дим без вогню, густий і їдкий, то не варто відмахуватися від таких видінь. Сонники, в більшості своїй, трактуючи, до чого сняться подібні сюжети, розглядають їх як попередження про насуваються події, які змусять похвилюватися. А ось, чи буде це хвилювання радісним чи ні, підкажуть побачені уві сні деталі.

Сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, побачений у сні дим без вогню, є ознакою сумнівів, що породжуються страхом і комплексами. Наснилося, що ви оповиті серпанком? Будьте обережні, такі мрії означають обман. Можливо, хтось намагається «запудрити» вам мізки.

А ось, тлумачення сну, в якому ви відчуваєте запах гару, але не бачите його джерела, означає швидкі зміни. Вас душить цей запах, і ви відчуваєте уві сні, що втрачаєте свідомість від нестачі кисню — зміни будуть негативними, а якщо ви ніяк не реагуєте на нього — то скоро все зміниться на краще.

Чорна димова завіса, як символ неприємностей

До чого сниться чорний дим без вогню, можуть пояснити практично всі сонники. Але кожен зробить це по-своєму. Так, наприклад, Східний тлумач пророкує скандали з домочадцями і конфлікти з незнайомцями того, хто уві сні бачив чорний дим від пожежі, але не бачив полум’я.

А сонник Ванги обіцяє розчарування, якщо привиділося, що у вас в квартирі повно диму і кіптяви, що залишилися після усунутого пожежі. До чого сниться мрія, що пожежі не було, а темна димова завіса висить в кожній кімнаті, підкаже Циганський тлумач: ви роздмухуєте проблему на порожньому місці, якщо не припините так поступати, неприємності і справді трапляться.

Біла туманність — ознака позитивних моментів

До чого сниться білий дим без вогню, без праці роз’яснить збірник сновидінь пастора Лоффа. Пригадайте, де конкретно ви бачили димок.

Білястий туман уві сні стелиться над землею — ви не можете знайти вихід з якоїсь ситуації, тому що не там «шукайте». Якщо вам приснилися клуби чи диму, чи то пара в небі, то це ознака того, що ваше майбутнє туманне, але дуже скоро в долі відбудуться радісний події.

Уві сні ви літали в небі, будучи оповитий клубами білого диму — до романтичного знайомства. Особливо це актуально для людей, які не мають другої половинки, а ось, якщо ви вже перебуваєте у відносинах, то чекайте, що ваші почуття знову знайдуть новизну, радує сонник міс Хассе.

Різнобарвна туманність: Радість стоїть на порозі

Не варто дивуватися, якщо вам наснився різнокольоровий дим без вогню у вас в будинку. Більшість сонників вважає такі сновидіння провісниками дивовижних подій, які найближчим часом увійдуть у ваше життя. Ось, наприклад, що пророкує конкретний колір:

 • В будинку з’явився синій дим без вогню — до набуття корисних зв’язків;
 • Жовте марево, що не має джерела, висить в будинку — до вас прийде успіх і достаток;
 • Рожевий або червоний димок витає в спальні — чекайте пристрасних хвилин з другою половинкою;
 • Бузковий туман примарився — приготуйтеся зустрічати гостей;
 • Зеленуватий серпанок, струмлива в повітрі, обіцяє відмінний настрій і самопочуття.
 • Сонник дим без вогню, до чого сниться дим без вогню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: