Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дерев’яний паркан, до чого сниться дерев’яний паркан уві сні

Складно сказати однозначно,, до чого сниться дерев’яний паркан. На перший погляд, все виглядає дуже заплутано: паркан — це символ перепони, а ось, щось, зроблене з дерева — сигнал про простоту в досягненні мети. Однак, незважаючи на здаються труднощі в тлумаченні, багато сонники можуть пояснити, чого чекати після такого способу, побаченого уві сні.

Як він виглядав

Для більш точного і детального пояснення,, до чого сниться дерев’яний паркан, слід пригадати, як саме він виглядав уві сні. Отже, бачити уві сні:

 • Невисокий тин з лози — до якоїсь недомовленості у відносинах;
 • Частокіл — ви свідомо відлякує від себе оточуючих;
 • Дощате огорожу — вас щось лякає, тому ви шукайте підтримку і захист;
 • Живопліт — до отримання приємних новин і радісним подіям.
 • Долати перешкоду, як відображення реальних подій

  За версією Східного сонника, якщо вам приснилося, що ви намагаєтеся перелізти через дерев’яний паркан, то це означає, що в реальності вас дуже турбує теперішній стан справ. Ви прагнете виправити ситуацію будь-яким способом, навіть, здавалося б, нелогічним.

  Дещо по-іншому йдуть справи у того, хто долав уві сні перешкоду у вигляді тину шляхом підкопу під нього. Якщо приснилося, що ви пролазите під парканом, то це означає, що ви намагаєтеся ухилитися від якогось зобов’язання, віщає сонник Мандрівника.

  Будувати парканчик — знак відчуженості

  До чого сниться зведення загородження навколо себе або свого житла? На перший погляд, все прозоро — ви не бажаєте ні з ким контактувати, тому шукайте причини піти від спілкування. Але якщо «покопатися» уві сні і виявити якісь подробиці, то це сновидіння матиме абсолютно інше значення.

  Будувати дерев’яний паркан, приховуючи від заздрісників своє майно або дітей — ознака того, що ви перестали довіряти кому-то з близьких людей або підозрюєте його в заздрості або користі, підказує сонник пастора Лоффа. А ось, якщо наснилося, що ви приховуєте за огорожею свої багатства — знак небажання ділитися славою ні з ким.

  Прибрати загородження, або Хай живе взаєморозуміння!

  Логічно припустити, що прибирати парканчик — це ознака того, що ви бажаєте налагодити зв’язок з друзями. Але не тут-то було, запевняють сонники! Ні, частка істини, звичайно, в цьому є, однак для більш точного тлумачення сну, необхідно пригадати деякі факти.

  Наприклад, якщо вам приснилося, що ви валіть дерев’яний паркан, споруджений вами, то це, дійсно, провісник того, що ви готові йти на контакт. А ось, якщо ви ламаєте огорожу, побудоване кимось іншим, то це означає, що ви хочете дізнатися чиюсь таємницю, підказує сонник Ванги.

  Пророцтва Міллера

  Бачити уві сні, що ви сидите на дерев’яному паркані — ознака того, що незабаром ваше матеріальне становище істотно покращиться. А якщо бачите, як ви піднімаєтеся на високий дерев’яний паркан, то це віщує вам успішне завершення важливого для вас справи.

  І лише тільки розшифровуючи,, до чого сниться падіння з тину, сонник Міллера попереджає про можливий конфлікт з одним.

  Сонник дерев'яний паркан, до чого сниться дерев'яний паркан уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: