Сонник дитяче ліжечко, до чого сниться дитяче ліжечко уві сні

До чого сниться дитяче ліжечко? Сонники часто інтерпретують такий символ як вказівку на обставини, пов’язані з дітьми. Бачення уві сні обіцяє проблеми, турботи, скрутне становище, але також виконання бажань, прилив енергії і достаток.

Клопоти забирають багато часу

Наснилося бачити її? Сновидіння віщує клопоти, турботи, пов’язані зі своїми чадами або молодшими родичами.

До чого сниться вагітній дитяче ліжечко? Сонник повідомляє: наяву жінка надто багато уваги приділяє майбутніх подій, зайнята тільки ними. Треба трохи переключитися — на чоловіка, близьких, подумати про щось приємне.

Ще одне значення,, до чого сниться вагітній такий символ — попередження. Бачення може обіцяти труднощі, проблеми.

Готуйтеся протистояти труднощам

Холостим чоловікам дитяче ліжечко уві сні віщує невдалий шлюб. Одруженим — боротьбу зі складними обставинами.

Якщо молодій дівчині приснилося качати порожню колиску — це несприятливий знак. Своєю поведінкою вона дасть привід для злісних пліток.

Порожня колиска, навіть без ліжку, по сонником, уособлює скрутне становище. Але не варто засмучуватися — ви зможете знайти з нього вихід.

Порожня маленька ліжко уві сні часто означає: ваше благополуччя далеко не так надійно, як ви звикли думати.

Ваші справи будуть успішними

Коли ж у ліжку були малюки — сонник вказує: життя порадує людини достатком і достатком.

Укладати малюка уві сні в красиву маленьку ліжко означає: той, хто лежить проявить розсудливість, тому його підприємство увінчається успіхом.

Наснилося самому спати, лежачи на дитячому ліжечку? Сонник уточнює: якщо перебувати там було приємно — бажання сновидіння незабаром здійсняться.

Мають бути звершення

Сновидіння про колисці, крім очевидних значень, можна також трактувати як передвістя нових починань. Тому її покупка обіцяє розробку нового проекту.

Крім того, така покупка означає приплив життєвої енергії, готовність до нових звершень.

Однак якщо приснилася покупка начебто красивою люльки, але малюкові виявилося там незручно — треба бути насторожі, оскільки можливий підступ в справах.

Турбот побільшає

Багато колисок з немовлятами уві сні обіцяють збільшення сім’ї і, як наслідок — безліч клопотів. Бачення може стати передвістям роботи в дитячому закладі — садку, дитячому будинку, дитячому відділенні лікарні.

Бачити в магазині багато колибелек, вибрати і купити одну обіцяє жінці швидку вагітність. Чоловікові — бажання почати якусь справу, але треба його ретельно спланувати.

Дії з колискою

Тлумачення сну залежить від того, що довелося робити з дитячим ліжечком:

 • Просто бачити — сновидцу потрібна турбота близьких;
 • З дитиною — задоволення своєю долею;
 • Купити — незабаром в сім’ї народиться малюк;
 • Самому робити — майбутнє народження малятка ознаменується труднощами.
 • До чого сниться качати її з дитиною? Сонник вказує: якщо це своє немовля — сновидец незабаром захворіє. Чужий — у кого-то з рідних почнуться дуже серйозні проблеми зі здоров’ям.

  Сонник Міллера: попереду благополуччя

  Побачена уві сні дитяче ліжечко, де знаходиться красивий сплячий малятко, віщує людині процвітання, а також прихильність до нього дітей.

  Сонник дитяче ліжечко, до чого сниться дитяче ліжечко уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: