Сонник дерев’яний міст, до чого сниться дерев’яний міст уві сні

Дерев’яний міст уві сні — символ примирення, налагодження контактів з близькими, партнерами по бізнесу, старими друзями. Сонники пророкують добру славу, якщо наснилося, що довелося його зводити або будувати самому. Щоб розібратися,, до чого сниться древній віадук, напівзруйновану споруду або простенький настил з дерева для переправи, згадайте свої відчуття і почуття.

Трактування сонника Міллера

Бачити уві сні дерев’яний міст, пройти по ньому — означає, впоратися з останніми складнощами, подолати важкі часи. Густав Міллер в сонник детально розкриває, до чого сняться взаємодії з ним:

 • Стрибати в річку — ризикувати, не знаючи результату справи;
 • Особисто будувати, фарбувати — до великого проекту, в котрому отримаєте важливу роль;
 • Звалитися з дощок, що хитаються — до неможливості прийняти рішення, паніці;
 • Прогулюватися через реку — до серйозних знайомствам.
 • Достаток і благополуччя поруч

  Якщо приснився довгий дерев’яний міст — прийшов час зробити головні вчинки у своєму житті: почати власний бізнес, зробити пропозицію дамі серця, купити нерухомість. Сонники радять не зволікати і починати розкручувати власну справу.

  Міцне, красиво прикрашене спорудження означає підтримку з боку начальства і старших родичів. Провести уві сні час із задоволенням, походжаючи по містку і милуючись природою навколо — до матеріального заохочення або дорогим подарунком. Фінансова допомога ззовні — це саме те,, до чого сниться добротний віадук.

  Вперед до щасливого шлюбу

  Наснилося, що довелося будувати дерев’яний міст самому — знак того, що пора закохатися і почати доглядати за своєю половинкою. Дружні стосунки нарешті зміняться почуттями.

  Бачити розкішний і міцний настил уві сні — до взаємності і бурхливому роману. Головне, щоб деревина була гладкою, добротної і максимально надійною. Крихке споруда з дерева, навпаки, пророкує нову хвилю зрад і розчарувань.

  Приснився витончений місток з дерева через річку — до нових шанувальникам, багатим проявів почуттів, побаченням і початку великої любові. Сонник Фрейда гарантує стабільні інтимні стосунки і повну гармонію в сексуальному житті.

  Обережність і ще раз обережність

  Бачити прогнилі і старі дошки на дерев’яному мосту — поганий знак. Тлумачення сну зводиться психологами і цілителями в традиційних сонниках до проблем зі здоров’ям у статевій сфері. Можливі захворювання нервової системи, часті сцени ревнощів з боку коханої людини.

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться слабкий місток, на який страшно ступити ногою, згадайте, з ким саме ви намагалися пройтися. Якщо це був знайомий чоловік — остерігайтеся підступу або зради. Спалити його уві сні — до руйнування відносин з людьми, яким не довіряєте.

  Сонник дерев'яний міст, до чого сниться дерев'яний міст уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: