Сонник дитяче взуття, до чого сниться дитяче взуття уві сні

Думки сонників з приводу того,, до чого сниться дитяче взуття, схожа. Вони трактують цей образ, як провісник невеликих, але значущих змін, які відбудуться в житті сновидіння. Якщо вам привиділися уві сні пінетки або сандалики, не втрачайте часу дарма — беріть на озброєння все сюжетні нюанси і поцікавтеся поясненнями декількох тлумачів.

Як пояснює Г. Міллер

В сонник Міллера ви знайдете традиційно-раціональна відповідь тому,, до чого сниться дитяче взуття — до грошей. Цей пан дуже багато символів розглядає через призму матеріально-грошових відносин. Ось, наприклад, тлумачення сну, в якому ви бачите новісінькі балетки маленького розміру, обіцяє вам розташування конкурентів або кредиторів.

А якщо наснилося, що ви почепили на себе маленькі ботики і відчуваєте, що вони вам нестерпно тиснуть, то це означає, що хтось спробує вас «взути», але ви відчуєте брехня і прийміть заходи. Зате якщо туфельки вашої дитини вам припали впору, то це означає, хоч і повільне, але все ж досягнення мети.

Взуттєве різноманітність

Задумайтесь над тим, що саме за взування вам приснилася, коли будете розшифровувати мрію про дитячого взуття. Ось, які визначення пропонують сонники:

 • Кросівки — вас чекає похід в гості, причому, дуже близько, можливо, до сусідів;
 • Гумові чобітки — до труднощів, подолати які для вас буде нікчемною справою;
 • Ошатні сандалики — до сімейного торжества;
 • Зимові чоботи — до натягнутих відносин з одним через дрібницю;
 • «Мильнички» — до сюрпризів від своїх дітей.
 • Новенькі сандалики, як символ радісних подій

  Думка сонника пастора Лоффа, що веде мовлення,, до чого сниться нова дитяча взуття, таке: дуже важливо перед початком будь-якої справи, зважити всі «за» і «проти». Навіщо? Щоб не потрапити в халепу!

  Нова пара сандалеток символізує вливання новаторських ідей в вашу спільну справу. Взування належала вам — генератором ідей будете ви, пророкує Китайський сонник. Дуже здорово, якщо уві сні вам подарували нову пару мокасин дитячого розміру — поїздка на переговори принесе успіх, вас оцінять, як «гуру переговорного справи».

  Стоптані туфельки — ознака проблем

  Бережіться наслідків сновидінь, в яких ви бачите багато старих стоптаних черевичків. Такі символи пророкують невдачі. Особливо важливо йтимуть справи у тих, хто уві сні бачив багато брудних штиблет. Це віщує зірвані угоди і обманні махінації конкурентів.

  Сонник Медеї попереджає: багато дитячого взуття уві сні — ознака зайвої самовпевненості. Ваші плани, на жаль, не відповідають наявним можливостям.

  Радість набуття: І в печалі, і в радості

  До чого сниться знайти дитяче взуття, по сонником міс Хассе. Вас чекають клопоти, які ви самі на себе звалити. Знайшли босоніжки, про які мріяли? Знайдете бажане і наяву. А ось, якщо наснилося, що ви знайшли давно втрачені туфельки, то в реальності зумієте «воскресити» колишні вміння.

  Приснилися мрії про дитячого взуття знайшли свою реалізацію у сні? До знайомства з людиною, який стане вам іншому. Купити уві сні береткі, які довго вибирали — до сюрпризу від друзів. А ось, довго вибирати, але так і не зважитися купити — до прикростей.

  Сонник дитяче взуття, до чого сниться дитяче взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: