Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дитячі іграшки, до чого сниться дитячі іграшки уві сні

Дитячі іграшки, побачені уві сні, символізують певне повернення в дитинство — час відсутності турбот і проблем. Цілком ймовірно, що сновидець втомився від того ритму життя, в якому він прибуває, і його тягне туди, де він може знайти спокій і самоту. Тлумачачи,, до чого сниться іграшка, обов’язково уточніть, яка саме вам приснилася, рекомендують сонники.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера — збірник сновидінь, складений психологом — мрії про дитячі іграшки розглядає з точки зору сімейних цінностей. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви купуєте ведмедика Тедді собі, то це означає ваше бажання обзавестися сім’єю і домашнім затишком.

Сімейний людина уві сні купував іграшку своїй дитині — до гармонійним відносинам. А ось, викидати іграшкових звірят — поганий знак, який означає розлад у родині через небажання йти на компроміс її членів.

Плюшевий захват, як символ душевності

Особливе місце в тлумаченні сновидінь займають м’які дитячі іграшки. На думку багатьох тлумачів, такі мрії є покажчиком на те, що в житті у сновидіння буде досить багато тепла і благополуччя.

Наснилося, що будинок завалений м’якими зайцями і плюшевими речами? Ймовірно, ви потребуєте в турботі і ніжності. Вам не вистачає цього для щастя в повній мірі, віщає сонник міс Хассе.

А ось, сонник Фрейда позиціонує м’які плюшеві речі, як інфантильність сновідіци. Ви схильні до нападів сором’язливості, в ліжку віддаєте перевагу місіонерські пози. Особливо, якщо речі, що оточують вас, були набиті ватою.

Лялькова царство, або Позбувайтеся чужого впливу

Тлумачення сну, в якому ви вибираєте в магазині дитячих іграшок ляльку, говорить про те, що ви перебуваєте в полоні ілюзій. Сонник пастора Лоффа рекомендує «зняти рожеві окуляри» і реально поглянути на своє життя.

Бачите уві сні, як розгубилися від великої кількості виставлених в магазині пупсів? Це символ того, що ваша підсвідомість затуманила, ви дозволяєте собою маніпулювати. А ось, красти уві сні ігрові набори з магазину — попередження: вас чекають витрати.

Автопарк в мініатюрі: Від реальності до можливостей

Найчастіше тлумачі ототожнюють приснилися дитячі іграшки у вигляді машинок та іншої техніки, як реальний стан справ сновидіння.

Заглянувши в сонник Мандрівника, ви зрозумієте,, до чого сниться іграшковий паровоз, бігає по колу — до вашої зацикленості. Ви тупцюєте на одному місці, не просуваючись вперед.

Бачите уві сні, що граєте машинками, запускаючи їх по автотреку? Чоловікові це обіцяє нові захоплення, жінці — материнство, пояснює сонник Білого Мага. А якщо вирішите дізнатися,, до чого сниться подарована іграшкова техніка, то цей же тлумач дасть вам відповідь — до кар’єрного росту.

А що ще ви бачили уві сні

Розбираючись в хитросплетіннях трактувань, що пояснюють, до чого сняться дитячі іграшки, врахуйте ще кілька «екземплярів». Ось, що означають деякі з них:

 • Заводні або інерційні — знак бажання керувати іншими;
 • Гумові — ви занадто швидко здаєте позиції, вчіться відстоювати свою думку;
 • Конструктори або кубики — пора навчитися брати відповідальність на себе;
 • Музичні — вас чекає удача навіть там, де ви не розраховували.
 • Сонник дитячі іграшки, до чого сниться дитячі іграшки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: