Сонник дитячі іграшки, до чого сниться дитячі іграшки уві сні

Дитячі іграшки, побачені уві сні, символізують певне повернення в дитинство — час відсутності турбот і проблем. Цілком ймовірно, що сновидець втомився від того ритму життя, в якому він прибуває, і його тягне туди, де він може знайти спокій і самоту. Тлумачачи,, до чого сниться іграшка, обов’язково уточніть, яка саме вам приснилася, рекомендують сонники.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера — збірник сновидінь, складений психологом — мрії про дитячі іграшки розглядає з точки зору сімейних цінностей. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви купуєте ведмедика Тедді собі, то це означає ваше бажання обзавестися сім’єю і домашнім затишком.

Сімейний людина уві сні купував іграшку своїй дитині — до гармонійним відносинам. А ось, викидати іграшкових звірят — поганий знак, який означає розлад у родині через небажання йти на компроміс її членів.

Плюшевий захват, як символ душевності

Особливе місце в тлумаченні сновидінь займають м’які дитячі іграшки. На думку багатьох тлумачів, такі мрії є покажчиком на те, що в житті у сновидіння буде досить багато тепла і благополуччя.

Наснилося, що будинок завалений м’якими зайцями і плюшевими речами? Ймовірно, ви потребуєте в турботі і ніжності. Вам не вистачає цього для щастя в повній мірі, віщає сонник міс Хассе.

А ось, сонник Фрейда позиціонує м’які плюшеві речі, як інфантильність сновідіци. Ви схильні до нападів сором’язливості, в ліжку віддаєте перевагу місіонерські пози. Особливо, якщо речі, що оточують вас, були набиті ватою.

Лялькова царство, або Позбувайтеся чужого впливу

Тлумачення сну, в якому ви вибираєте в магазині дитячих іграшок ляльку, говорить про те, що ви перебуваєте в полоні ілюзій. Сонник пастора Лоффа рекомендує «зняти рожеві окуляри» і реально поглянути на своє життя.

Бачите уві сні, як розгубилися від великої кількості виставлених в магазині пупсів? Це символ того, що ваша підсвідомість затуманила, ви дозволяєте собою маніпулювати. А ось, красти уві сні ігрові набори з магазину — попередження: вас чекають витрати.

Автопарк в мініатюрі: Від реальності до можливостей

Найчастіше тлумачі ототожнюють приснилися дитячі іграшки у вигляді машинок та іншої техніки, як реальний стан справ сновидіння.

Заглянувши в сонник Мандрівника, ви зрозумієте,, до чого сниться іграшковий паровоз, бігає по колу — до вашої зацикленості. Ви тупцюєте на одному місці, не просуваючись вперед.

Бачите уві сні, що граєте машинками, запускаючи їх по автотреку? Чоловікові це обіцяє нові захоплення, жінці — материнство, пояснює сонник Білого Мага. А якщо вирішите дізнатися,, до чого сниться подарована іграшкова техніка, то цей же тлумач дасть вам відповідь — до кар’єрного росту.

А що ще ви бачили уві сні

Розбираючись в хитросплетіннях трактувань, що пояснюють, до чого сняться дитячі іграшки, врахуйте ще кілька «екземплярів». Ось, що означають деякі з них:

 • Заводні або інерційні — знак бажання керувати іншими;
 • Гумові — ви занадто швидко здаєте позиції, вчіться відстоювати свою думку;
 • Конструктори або кубики — пора навчитися брати відповідальність на себе;
 • Музичні — вас чекає удача навіть там, де ви не розраховували.
 • Сонник дитячі іграшки, до чого сниться дитячі іграшки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: