Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник давити тарганів, до чого сниться давити тарганів уві сні

Боротьба зі шкідниками уві сні часто є передвісником змін і нових можливостей. Бізнесменам і домогосподаркам сонник пропонує різні тлумачення,, до чого сниться давити тарганів.

Гіганти і чудовиська

Провидиця Ванга вважає великих тарганів символом непередбачених обставин та інших непорозумінь на шляху сновидіння. Якщо розправитися з ними уві сні, наяву чекає сюрприз.

Якщо жінці сновидицей довелося уві сні тиснути великих тарганів, сонник обіцяє благополучне вирішення питання особистого, навіть інтимного характеру.

Сонник Міллера вважає навала великих тарганів відображенням складного періоду в житті сплячого. Чим успішніше ви будете їх тиснути, тим швидше неприємності залишать вас у спокої.

Якщо привиділися нарочито огидні комахи, тлумач вважає побачене уві сні добрим знаком. Чим сильніше гидливість ви відчуєте, тим крупніше удача чекає вас в дійсності.

Уві сні іноді трапляється воювати з істотами незвичайного виду. Якщо приснилися убиті паразити з ознаками, властивими тарганів роду в реальній дійсності, в особистому житті намічається серйозне суперництво.

Спосіб життя

В сонник також знайдеться пояснення,, до чого сниться тиснути дрібних домашніх шкідників. Зараз сприятливий період для будь-яких змін. Саме час позбутися обридлих безперспективних обов’язків.

Якщо ви абсолютно випадково розчавили таргана, сонник обіцяє несподівана звістка. Ця новина, швидше за все, обрадує сплячого.

Давити тарганів уві сні нерідко трапляється тим, хто наяву живе заради благополуччя сім’ї і достатку в домі. Якщо приснилося щось подібне, сновидіння закликає згадати про розваги.

Коли приснилося, що ви давите тарганів, можна сміливо сподіватися, що позбавлення від смуги дрібних, проте, прикрих неприємностей не за горами.

Цілком можливий і такий хід подій: наяву сплячий почне надавати надмірне значення не найважливішим речам, наприклад, воювати з вітряками або знищувати комах. В такому разі не завадило б переглянути свої пріоритети.

Бізнес

Якщо підприємцю наснилося, що він тисне тарганів, але їх не стає менше, сновидіння означає, що настав час використовувати нові технології ведення бізнесу, так як старі вже віджили своє.

Те, до чого сняться знищені маленькі таргани, часто служить підказкою. Якщо приснилося це видовище, віддавайте перевагу невеликим банкам і компаніям, тримайтеся подалі від відомих монополістів.

Сонник Лоффа вважає, що все,, до чого сниться давити тарганів, символізує нові можливості. Наближається сприятливий період для зміни виду діяльності або способу життя.

Взаємовідносини

Дівчат і жінок неодмінно порадує ще одне пророкування. Боротьба з паразитами символізує прийдешній успішний шопінг.

Існує ще одне пояснення,, до чого сниться тиснути комах. Сонник дає зрозуміти, що нічого страшного не станеться, якщо неприємні люди зникнуть з вашого життя.

Тлумач не обіцяє, що процес розставання пройде гладко, особливо, якщо напередодні привиділися роздавлені паразити. Будьте готові до сварок і дріб’язковим капостей у відповідь. Втім, вони не повинні завдати особливої ​​шкоди.

Сонник давити тарганів, до чого сниться давити тарганів уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: