Сонник дарувати квіти, до чого сниться дарувати квіти уві сні

Букет ароматних ніжних бутонів, подарований кимось, асоціюється з теплими почуттями, ніжністю, любов’ю. І якщо такий «живий» подарунок вручили ви, то і вам притаманні такі почуття. А, до чого сниться дарувати квіти? Сонник стверджує, що в тлумаченні такого сюжету уві сні важливий не сам факт подарунка.

Слід звернути увагу, кому саме ви віддали букетик — незнайомцеві або родичу, жінці або чоловікові. Далі, потрібно згадати, якого кольору були пелюстки, а також інші особливості зовнішнього вигляду квіточок.

Тлумачення сонників

Сонники розглядають те,, до чого сниться дарувати квіти з різних точок зору. Якщо ви віддаєте букетик в чужі руки з почуттям вдячності, то в реальності, ви відповісте добром на добро, однак здійснений цей вчинок буде за допомогою іншої людини.

Якщо ж цей подарунок є вимушеним, і уві сні ви опиняєтеся в ситуації, коли цей дар зроблений вами для отримання чого-небудь натомість від неприємної особистості, то не сумнівайтеся,, до чого сниться такий сюжет. За інтерпретації сонника, вам доведеться підкоритися думці, з яким ви не згодні, і тільки в цьому випадку ви досягнете мети.

Подарувати квіти своїй другій половинці — хороший знак. Почуття і емоції, які вас пов’язують, з кожним днем ​​міцніють. Любов повністю взаємна, і ви будете насолоджуватися нею дуже довго, якщо не вічно.

Несприятливим такий сюжет вважається тільки в тому випадку, якщо стебла квітів били колючими, і ви поранили свою руку, коли віддавали їх. Сонник пророкує, що коханий або кохана вам не вірні, будьте обережні, і підготуйтеся до жорстокого удару долі.

Дарувати квіти небіжчикові — хороший символ, який провіщає міцне здоров’я і довгі роки життя. Особливо сприятливий такий сюжет, якщо небіжчик помер недавно. Те,, до чого сниться ця картинка, дозволяє стверджувати, що людина віддала вам частину життєвої енергії при смерті.

Живий і штучний букет

Особі значення має і те, живе або штучне рослина фігурувало уві сні. Якщо вам довелося дарувати живі квіти уві сні, то сонник інтерпретує це, як щирість і глибину почуттів. Ви дуже прив’язані до особистості з сновидіння, і між вами немає ні краплі фальші.

Зверніть увагу на реакцію персонажа з сну, після одержання дарунка. Радість і подяку свідчать про взаємність, а якщо людина відкинув презент, то любов вже не настільки сильна, як було раніше. Сонник радить трохи урізноманітнити спільне життя, інакше ви можете розлучитися.

До чого сниться дарувати штучні квіти? Якщо вони виглядають натурально, але при дотику ви чітко розумієте, що вони не справжні, то наяву вас обдурять — жорстоко і нещадно.

Будьте напоготові, спробуйте проаналізувати останні події, і зрозуміти, хто саме з оточення здатний на зраду. Не факт, що ви близькі, особливо якщо ви не розгледіли обличчя персонажа.

Одержувач подарунка

Якщо дівчині довелося уві сні дарувати квіти чоловікові, до якого вона небайдужа, то сонник пророкує, що в найближчому майбутньому він відповість взаємністю. Розвиток взаємин буде повністю залежати від жінки, тому не пропустіть свій шанс.

До чого сниться дарувати квіти дівчині? Чоловік, який побачив подібну картинку уві сні, відчуває провину перед нею за зраду. Якщо ж він залишався вірним, то незабаром це може статися, і сонник радить уникати знайомств з симпатичними дівчатами.

Якщо ж букет був вручений дівчиною, то сонник пов’язує це з підсвідомим бажанням бути привабливішим для чоловіків. Ви намагаєтеся наслідувати власного еталону жіночності в особі кумира, проте варто просто побути собою, і спілкування з протилежною статтю стане набагато продуктивніше.

Про те,, до чого сниться дарувати квіти мамі, сонник міркує двояко. З одного боку, це дію уві сні може бути відображення заплутаності почуттів, «підвішеного» стану в особистому житті. Ви не знаєте як чинити далі, і підсвідомо шукайте підтримку на стороні.

З іншого боку, ця картинка уві сні розглядається сонником як доказ вашої любові до матері. Навіть якщо ви зараз в сварці, і не знаходите спільну мову, то зовсім скоро все повернеться на краще.

Колір пелюсток

Як і в реальності, дарувати жовті квіти уві сні — до розлуки. Зверніть увагу, якщо людина, якій ви вручили букетик, вам не знайомий, значить ви втратите якусь цінну для вас річ, і знайти її більше не буде неможливо.

Червоні бутони, подаровані уві сні, свідчать про те, що ви палає сильної пристрастю, не в силах стримувати свої емоційні пориви. Якщо в реальності предмет зітхання не відповідає вам взаємністю, то сонник пророкує, що через деякий час ви досягнете не менше гарячої взаємності.

До чого сниться дарувати білі квіти уві сні? Білий, як символ невинності, відображає ваші переживання з приводу початку нових взаємин. Сонник стверджує, що таке сновидіння сниться даремно, вам судилося випробувати біль розчарування, але через це обов’язково потрібно пройти.

Букет польових квітів, який у віддали уві сні кому-небудь, може розповісти дуже багато про особу зі сну. Палка пристрасть, яку проявляє до вас шанувальник або прихильниця, насправді лише швидкоплинне бажання, ви не зможете створити повноцінну пару з цією людиною.

Сонник дарувати квіти, до чого сниться дарувати квіти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: