Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник далека дорога, до чого сниться далека дорога уві сні

Дальня дорога уві сні відображає саме життя, поточні справи і майбутні цілі. Крім того це символ можливостей і несподіваних поворотів долі. Сонник конкретно вкаже,, до чого сниться подібний образ з урахуванням різних деталей.

Думка Міллера

Незнайома дорога, на думку сонника Міллера, попереджає про нову справу або занятті, які стануть вашою єдиною метою на довгі роки. Якщо уві сні на ній були вибоїни і вибоїни, то готуйтеся до складнощів, якщо ж уздовж дороги росли квіти і зелені дерева, то ви неодмінно досягнете успіху.

З чого почати?

До чого сниться далека дорога ще? Сонник вважає, що вона вказує обране вами життєвий напрямок. Уві сні це дуже інформативний знак і конкретне тлумачення сну залежить від різних її нюансів.

Наснилася далека дорога? Вона відображає загальний період часу. При цьому пройдена частина — минулі роки, що лежить попереду — прийдешні. Бачити, що доріжка губиться далеко в тумані, означає, що ваше майбутнє на даний момент не визначено.

Конкретні обставини

Спочатку сонник радить пригадати, яким саме був той чи інший відрізок дороги уві сні.

 • Широка — радість, достаток, прозорість.
 • Вузька — праця, клопоти, перешкоди, бідність.
 • Пряма, рівна — відмінні перспективи, прямий шлях.
 • Вузька, вибоїста — перешкоди, перепони, труднощі.
 • Йде в гору — поліпшення життєвих умов, зростання енергії.
 • Під ухил — всілякі погіршення, спад активності.
 • Проселочная — спокій, розміреність. — Автострада — активність, насиченість.
 • Ваш вибір?

  До чого сняться розвилки, перехрестя і дорожні знаки? Якщо далека дорога змінює свою спрямованість або розгалужується, то в певний момент вам доведеться прийняти якесь важливе рішення, щоб рухатися далі.

  Приснився плавний вигин траси? Сонник впевнений: ви зможете пристосуватися під створені умови. Якщо ж поворот був занадто крутим, то якась подія різко змінить звичний стан.

  Добре уві сні бачити покажчики. Вони відзначають місця, де вас чекають ті чи інші події і задають вірний напрямок руху наяву.

  Шукайте!

  До чого сниться, що уві сні далека дорога викликала у вас досить неприємні почуття і навіть страх? Сонник думає, що ви будете регулярно робити помилки і сумніватися у власних можливостях.

  Бачити, як долаєте шлях з радістю та впевненістю, означає, що ви обрали потрібний напрямок і вищі сили допоможуть вам пройти шлях достойно.

  Наснилося, що ви не розумієте, куди і навіщо рухаєтеся? Це лише символ пошуків: сенсу, мети, інформації.

  Не поспішайте!

  Уві сні ви подорожували на машині? Сновідних сюжет визначає можливості і швидкість досягнення задуманого, а також внутрішні резерви сновидіння. Дальня дорога на машині символізує спробу досягти чогось або навпаки втекти від неприємностей.

  Наснилося, що ви їхали на красивою і швидкою машині по відмінною трасі? Ви сповнені сил і тримайте все під контролем. Якщо ж транспортний засіб було старим і покручені, то готуйтеся до труднощів і невдач.

  До речі, сонник впевнений, що занадто швидке переміщення на автомобілі натякає на надзвичайно повільне просування в реальності.

  Готуйтеся!

  До чого сниться далека дорога на поїзді? Уві сні це доля, яка не залежить від сновидіння, так як призначена Вищими силами.

  Середньошвидкісних поїздка на поїзді по дивним місцях знаменує реальне подорож і розлуку з сім’єю. Занадто повільна їзда — означає справу, яка зажадає від вас великої зосередженості.

  Наснилося, що ви стрімко мчали на поїзді? Сонник пророкує: задумані плани втіляться в життя в самий найближчий час.

  Сонник далека дорога, до чого сниться далека дорога уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: