Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дарувати подарунок, до чого сниться дарувати подарунок уві сні

У давні часи, було прийнято ходити в гості з подарунком, при цьому, господарі повинні приймати з увагою і вдячністю, будь-хто, навіть незначний сувенір. Сонник, тлумачить,, до чого сниться дарувати подарунок, бажанням сплячої людини завоювати прихильність і симпатію приснився персонажа. Предмет, який дав уві сні, може вказувати не тільки на любов і довіру, а й висловлювати зневагу.

Тримайте все під контролем!

Сновидіння, в якому доводиться підносити дар небіжчикові, уособлює ваші поточні, робочі моменти. Бачити чіткий образ померлої людини, якій доводиться дарувати подарунок, означає, що ви володієте ситуацією і добре справляєтеся з власними емоціями.

Розмиті, нечіткі обриси покійного уві сні, сигналізують про те, що в реальній дійсності, вами намагаються маніпулювати. Сонник радить спокійно триматися в спірних моментах і твердо відстоювати свою точку зору.

Розберіться з боргами

Російський народний сонник, пов’язує тлумачення сну з прислів’ям про те, що «подарунки люблять отдарки». Подібна інтерпретація буде доречною, якщо уві сні вам довелося подарувати презент небіжчикові або нібито померлої людини. Снотолкователь радить сновидцу пригадати про забутому борг і повернути його в найближчий термін.

Езотерики вказують на присутність клопоту і проблем, які затьмарюють життя сновідящего, тлумачачи,, до чого сниться подарувати що-небудь небіжчика. Жіночий сонник, пояснюючи приснився сюжет, попереджає про надмірну жертовності.

Які шанси на успіх?

Пояснюючи,, до чого сниться дарувати подарунок, Сімейний сонник говорить про підсвідоме бажання сновідящего сподобатися приснилося персони, домогтися її любові і розташування. Для інтерпретації бачення, важливо врахувати реакцію одержувача під час піднесення дару.

Бачити радісне, щасливе обличчя опонента, що приймає сюрприз, означає, що наяву ви легко досягнете бажаного. Подарувати презент уві сні і отримати різкий і необгрунтована відмова, підказує про те, що за хороші взаємини потрібно буде поборотися.

Що дарували?

Універсальний снотолкователь трактує приснилося бачення відповідно до того, кому довелося дарувати подарунок уві сні:

 • Начальнику — говорить про байдужому ставленні до керівництва, відсутності субординації;
 • Незнайомцеві — до можливості освоїти нову професію;
 • Ворогові — ознака непримиренного, презирливого ставлення до персони;
 • Мертвому — до виконання планів.
 • Поділіться своїм досвідом

  Багато тлумачі пояснюють,, до чого сниться сновидіння з врученням презенту, виходячи з зовнішнього вигляду презентованого сувеніра. Так, якщо ви в якості сюрпризу вибрали сумку, значить, в реальній дійсності, ви маєте бути наставником, якому потрібно передати свої знання і накопичений досвід.

  Що віщує Міллер?

  Дарувати подарунок у святковій обстановці, згідно з думкою психолога, говорить про відсутність належної поваги сновидіння до персонажу. Бачити, що уві сні оговтується сюрприз поштою, означає, що в реальній дійсності ви прогавите відмінний шанс вирішити свої проблеми, що накопичилися.

  Також, приснився картинка обіцяє сонником отримання якогось осуду, що сильно раздосадует сновідящего і викличе обурення.

  Про любовних прагненнях…

  Фрейд, в своєму сонник по-особливому описує,, до чого сниться дарувати подарунок. Доктор пояснює цей сюжет сильним бажанням сновидіння мати не тільки сексуальний контакт з персоною, а й прагненням узаконити цей зв’язок.

  Сонник дарувати подарунок, до чого сниться дарувати подарунок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: