Сонник давати раду, до чого сниться давати раду уві сні

Якщо уві сні вам довелося давати раду комусь, то обов’язково згадайте, кому саме і що ви радили, підказують сонники. Розшифровуючи, до чого сняться сюжети подібного способу, слід приділяти увагу дрібницям — від них залежить, чи зумієте ви підготуватися до неприємностей і не пропустити щасливий випадок чи ні.

Пояснення сонника Міллера

Давати раду мамі чи батькові уві сні — ознака того, що ви давно не цікавилися, як йдуть справи у батьків. Ви відчуваєте за собою «грішок», і це не дає вам спокою навіть уночі.

Бачите уві сні, як з небес спускається ангел, який пропонує прислухатися до його заповітами? Таке бачення означає, що, слухаючи свій внутрішній голос і довіряючи інтуїції, ви зумієте досягти успіху в справах, що мають для вас велике значення.

Юридична консультація — І в сумнівах, і з упевненістю…

Тих, кого цікавить,, до чого сниться юридична консультація, пропонована вами уві сні, Сучасний сонник «запрошує» прислухатися до свого тлумачення сну.

Вам приснилося, що ви даєте раду юридичного характеру старого приятеля? Це означає, що ви впевнені в правоті своїх слів і вчинків. А ось радити незнайомій людині, як, з точки зору закону, вірно укласти угоду — ознака сумніви в законності своїх діянь.

Життєві настанови: Від веселощів до контролю

Бачите уві сні, що ви радить подружці, як вести себе на побаченні? Вас чекає веселий захід з цієї самої подругою.

А ось давати раду будь-якої тематики свого чоловіка або коханому хлопцеві — знак безпосереднього і «досить тісного» участі в його житті, віщає сонник Цвєткова.

Власне батьківське напуття як символ сумнівів і коливань

Ви сумніваєтеся, що прийняті вами рішення вірні, підказує сонник пастора Лоффа тим, хто бачив уві сні, що давав раду своїм дітям.

А якщо наснилося, що нащадки ігнорують ваші настанови, то це означає вашу особисту нерішучість. Ви розривається між спрагою ризикнути і виграти і страхом втратити те, що з таким трудом накопичили.

Професійна підказка як відображення власних бажань і амбіцій

До чого сниться сюжет, в якому вам довелося давати раду своєму колезі, розтлумачить Сучасний сонник. Якщо вам, наприклад, приснилося, що ви підказуєте, як вчинити, молодому і недосвідченому співробітнику, то це показник того, що ви самі потребуєте допомоги.

Повчати свого соратника і однокашника — ознака завищених і тому нереалізованих амбіцій. А ось рекомендувати щось досвідченому співробітнику або босові — знак прагнення перекласти свої обов’язки на іншого.

Шкідливі поради

А ось як пояснюють сонники,, до чого сниться давати шкідливий рада з метою нашкодити. Тільки згадайте для початку, кому саме він призначався. Отже:

 • Подрузі або другові — до бажання довести свою правоту;
 • Незнайомцеві — ви хочете позбутися від негативу, але не знаєте як;
 • Сусідці або приятельці — вас чекає неприємний інцидент з приснилося персоною;
 • Начальнику — до поліпшення фінансового становища;
 • Померлій людині — вас пригнічує почуття каяття перед кимось.
 • Сонник давати раду, до чого сниться давати раду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: