Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дарують квіти, до чого сниться дарують квіти уві сні

Якщо уві сні вам дарують квіти, не поспішайте радіти — дивують сонники. Таке приємне дію, як вручення букета, крім очевидної радості, може обіцяти ще і печаль. Всі подробиці того,, до чого сниться дарування квіткових композицій, відомі тлумачам. Вам необхідно лише врахувати дрібні деталі, супутні основному процесу.

Пророцтва Міллера

За версією сонника Міллера, мрія, в якій вам дарують квіти, означає радість і задоволення. Особливо це актуально для сюжетів, в яких дарувальник виростив букетик самостійно.

Для дівчини тлумач запас таке пояснення мрію, в якій сновидицей отримала в дар квіткову композицію, що складається з різних лютиков-квіточок: у вас дуже багато поклонників, але для щастя вам необхідний один, і це означає, що вам належить його вибрати.

З чого складався букетик

Якщо уві сні вам дарують квіти, то не полінуйтеся пригадати, які саме. Велику роль на тлумачення сну впливають подібні нюанси. Отже, до чого сняться деякі з них:

 • Червоні троянди — до романтичного знайомства і любовним стосункам;
 • Жовті троянди — до набуття нового друга;
 • Жовті лілії — до отримання довгоочікуваної обновки;
 • Сині іриси пророкує неприємні моменти в спілкуванні з товаришем;
 • Блакитні ромашки символізують рідкісне нині якість — благородство.
 • «Народились» в поле, як символ чистоти помислів

  Якщо вам приснилося, що ваш залицяльник подарував вам букет польових ромашок, то вам варто звернути на цього хлопця пильну увагу, радить сонник Ванги. Таким людям до душі мовчки робити життя обраниці казкою, а не кричати про любов на кожному розі.

  До чого сниться букет польових незабудок, подарованих жінкою чоловікові, підкаже Циганський сонник: якщо чоловікові приснилося, що йому дарують квіти подруги, то наяву варто бути готовим до розіграшів; а ось, якщо букет вручила незнайомка — до приємного знайомству.

  Декоративна рослина — знак гармонії

  Бачити уві сні багато живих квітів — символ щасливого життя. Наснилося, що чоловік дарує вам білі живі квіточки? Відмінно! Багато білих троянд, подарованих чоловіком — ознака ніжності і гармонії у відносинах, здійснює мовлення сонник Мандрівника. Добре також, якщо уві сні вам дарують квіти діти. Це означає, що ви не будете знати клопоту зі своїми чадами.

  А ось, якщо хлопцю наснилося, що він підніс дівчині білий живу квітку в горщику, то це говорить про серйозність його почуттів і намірів. Йому варто задуматися про шлюб, підказує Місячний сонник.

  Неживі композиції, або Чи не обманитесь «блиском мішури» …

  До чого сниться штучний квітка з каменів або з коштовностей, просвітить Східний сонник. Якщо вам у сні дарують квіти, зроблені з недорогого підручного матеріалу, але які виглядають дуже красиво, то можете бути впевнені, що людина, підніс вам квіточку, не зрадить вас і не підставить.

  На противагу попередньому поясненню, тлумач розкриває секрети сновидіння з присутністю коштовностей: орхідея, створена з діамантів, символізує «показовість» відносин.

  А ось, якщо ви бачите уві сні, що вам вручають штучні паперові тюльпани або жовтець, зроблені з пластмаси, то не варто довіряти дарувальнику.

  Зів’ялі рослини: Прийшла пора тривог

  До чого сниться сюжет, в якому вам дарують квіти вже грунтовно зів’яли, підкаже сонник Езопа. Зверніть увагу на те, в честь чого і хто вам підніс такий подарунок.

  Напівживу «ікебану» подарували друзі — до сварки з ними; померлі люди, яких ви знали в реальності — до хвороб і нудьги; партнер по шлюбу — до розлучення.

  А тепер проаналізуйте приснився привід. Бачите уві сні, що вам принесли зів’ялу композицію на день народження — до сліз; на ваші похорони, причому в оберемку було парне кількість бутонів — до швидкої зміни настрою.

  Сонник дарують квіти, до чого сниться дарують квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: