Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дають гроші, до чого сниться такий сюжет і про що говорить?

Сюжет у якому вам дають гроші уві сні, більшістю сонників трактується сприятливо та позитивно. Іноді ситуація закликає вас переглянути ставлення до матеріальних благ та власного фінансового становища. Трактування цього сну враховують символи і містять підказки, як змінити ситуацію наяву, якщо вона несприятлива.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник дають гроші

Сонник Міллера виходить із кількості грошей, яку вам дали. Якщо грошей багато, то це добрий знак, попереду вас чекає фінансовий успіх і достойна винагорода за роботу. А от маленька кількість грошей (пару купюр по 2-5 гривень) – це до невеликих неприємностей, якогось незадоволення, розчарування.

Якщо приснилося, що вам дають більш-менш пристойну суму, Англійський сонник ототожнює це з поповненням в родині і успішним рішенням юридичного питання. Сонник також пропонує очікувати вигідну пропозицію в найближчі дні.

Український сонник дає кілька трактувань. Бачити, як вам дають готівку, трапляється напередодні поліпшення відносин і відновлення емоційних сил. А от якщо вам дають їх в борг, то значення цікаве. З одного боку, ви отримаєте більше, ніж розраховували, з іншого — будете відчувати себе при цьому не в своїй тарілці. Більш того, якщо вам просто їх дають в борг, без вашого прохання, то очікуйте у майбутньому великий клопіт заради мінімального результату.

Згадуємо деталі

До чого сняться грошіПочнемо з того, що пропонуємо вам окрему велику статтю, де цей сон структуровано за різними сонниками. Адже є сонник Ванги, Китайський, Універсальний і всі вони мають трактування сну. Стаття так і називається До чого сняться гроші за різними сонниками? Обов’язково її прочитайте, якщо вас цікавлять тонкощі. Взагалі гроші здебільшого сняться до успіху чи дрібних проблем, все залежить від деталей.

Деякі символи вельми своєрідні і заслуговують на особливу увагу. Отже, перейдемо до деталей, якщо ви їх запам’ятали.

Ви ризикуєте посваритися з тим, від кого отримали уві сні паперові грошові маленького номіналу. А якщо купюри уві сні нечувано великі, в реальності остерігайтеся фінансових проблем.

Якщо уві сні вам вручили дуже багато дрібних грошей (купюр чи монет), на вас чекають переживання через дрібниці.

Сюжет у якому вам дають гроші, але ви їх не берете, обіцяє сплячому упущені можливості або ймовірність зіткнутися з непорядністю партнерів і колег. Наприклад, хтось спробує привласнити ідею або результат праці. Будьте уважні. Також добровільна відмова від грошей уві сні іноді пов’язана з розлукою. Розлука буде з тим, у кого ви відмовились брати гроші. Звичайно, якщо ви цю людину знаєте наяву.

Якщо приснилося, що гроші дали далекі родичі або друзі, сюжет говорить про те, що вони покладають на вас великі надії. Також такий сон символізує любов і турботу, яких не вистачає в дійсності.

Якщо приснилося, що дають гроші живі або покійні батьки, сонник стверджує, що ви щойно отримали благословення, яке отримає в реальному житті.

Уривок з сновидіння, в якому померлі дають гроші, трактується дуже позитивно. Дар від людей, яких ви знали за життя, обіцяє успіх у справах і благополуччя. Незнайомі небіжчики приносять елемент ризику і новизни в комерційні проекти, проте, вірогідність успіху висока. Померлі близькі таким способом повідомляють, що вони в курсі ваших справ і готові надати підтримку, причому, не фінансову. Несподівана удача може проявитися в будь-якій із життєвих сфер. Зверніть увагу, якою рукою небіжчики дають гроші. Права віщує особисті досягнення, а ліва, обіцяє допомогу ззовні.

Коментарі відвідувачів

Аня

Наснилося нещодавно, що подруга дає мені гроші, просто дарує, а я від них відмовляюся. Почала думати, до чого це? Зрозуміла, що сон є підказкою. Саме ця подруга вже не в перше кличе мене у Європу працювати, вона там з чоловіком бізнес відкрила. Не дуже великий, але успішний. Єдине, що дивує – я з нею наяву останній раз розмовляла ще півроку тому. І ось сьогодні вона приїхала у Київ і зайшла до мене в гості! Я одразу згадала сон! Подумала, що якщо вона щось запропонує, то потрібно погоджуватись. Вона запропонувала. Я погодилась. От тепер думаю, що чекає мене там. Але не жалкую.

Марія

Мені уві сні дали дуже багато мілких грошей, там була і дрібниця, і купюри. Я у них наче купалась, але запам’ятала, що це все дрібні гроші. І вже з самого ранку почалося: сварка з чоловіком на рівному місці, проблеми на роботі з нічого і тому подібне. Ще від злості на роботі сильно топнула і зламала каблук… Коротше, чекаю, коли це закінчиться.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: