Сонник дача, до чого сниться дача уві сні

Наяву присадибна ділянка асоціюється з працею з відпочинком. З цієї нагоди, сонник має схожі тлумачення, що віщують нові знайомства або заморочливі справи. Більшість роз’яснень,, до чого сниться дача, базуються на описі території і вироблених на ній маніпуляцій уві сні.

Зовнішній вигляд і стан дачі

Тлумач Мандрівника побачене маєток підносить як символ успішності сплячої людини, що визначається його зовнішнім виглядом. Стара і стара дача — належить багато працювати, для досягнення матеріального добробуту. Нова — Ваші труди найближчим часом принесуть плоди.

У збірнику сонників дещо інше тлумачення,, до чого сниться дача. Перебувати на своїй ділянці уві сні віщує швидке подорож. Наснилася нова дача — готуйтеся до отримання прибутку, якщо уві сні вона стара — чекають незаплановані витрати або збитки.

Сонник Міллера приснився власну садибу пояснює успіхом в справах приятелів сновидіння. Його ж, на відміну від друзів, чекають заморочливі турботи і занепад сил.

Недобудована дача символізує нездійсненні мрії або розорення господарства. За версією тлумачення астролога Васильєва, присадибна територія уві сні трактується як попередження про зраду другої половинки. Минуле сплячої людини скоро дасть про себе знати.

Маніпуляції з майном

Згідно сонником Міллера купувати нову дачу уві сні віщує швидке отримання спадщини. Продавати її — проявіть великодушність і благородство. Гасити палаюче вогнем будова — до виконання заповітного бажання.

Неприємний розгляд з людиною, якого Ви недолюблюєте, ось,, до чого сниться їхати на дачу. Жити або знімати у кого-то маєток, відображає ризик підхопити застуду.

Загальний сонник по-іншому пояснює,, до чого сниться продаж старої дачі. Таке сновидіння пов’язано з порожніми клопотами, які можуть доставити великі неприємності. Ремонтувати майно — випаде можливість приємно провести час. Упорядковувати чужий котедж — обіцяє приємний вечір в гостях.

Робота на присадибної території

Уві сні займатися облагороджуванням особистого ділянки — до збору багатого врожаю. Наснилася власна садиба — чекайте цікавого знайомства, виявилися в чужих володіннях — придбане знайомство Вам не сподобається.

Трудитися на грядках, на думку Хассе, попереджає про появу нерозуміння з боку близьких людей. Таке сновидіння обіцяє сварки і розбрат з коханою людиною.

Наснилося, що довелося купувати інвентар або битовки для маєтку, значить, як стверджує сонник Міллера гряде вигідне придбання нерухомості.

Садити розсаду в городі — поліпшення матеріального становища, доля винагородить Вас за заслугами. Садити дерева позиціонується тлумачами, як інвестиції в майбутнє, отримання досвіду, знань, «обростання» потрібними зв’язками.

Зводити з нуля власну садибу, пояснюється прагненням сплячої людини до стабільності і розміреності. Сновідящій жадає знайти свій притулок в житті, стати розсудливим, створити сім’ю і обзавестися потомством.

Сонник дача, до чого сниться дача уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: