Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник два ключа, до чого сниться два ключа уві сні

Приснилися ключі сигналізують про наявність таємниць в житті сновидіння, як його власних, так і тих, що він намагається розгадати. Ще одне значення, якому приділяють увагу сонники — це можливість того, що дуже скоро відбудуться зміни. Як не заплутатися в тому, до чого сняться ключики, і що робити, якщо уві сні було два ключа, підкажуть деталі мрії.

Запитайте у Міллера

Остерігайтеся непередбачених змін, напучує сонник Міллера тих, хто уві сні бачив два ключа, що валяються у пилюці. Хоча знайти відмички в чистому місці означає, що застопорилися справи помітно просунутися.

Наснилося дівчині, що вона замикає двері на два замки — символ того, що в реальності ця особа «пудрить мізки» відразу двом хлопцям. А ось, якщо вона втратила уві сні ключики, то таке бачення означає розлуку з близькою людиною.

Що вони відмикали: Від рішучості до обережності

Тлумачачи,, до чого сниться два ключа, пригадайте, які замки вони відмикали. В сонник Мандрівника ви знайдете такі пояснення: ваші відмички підходили до багатьох замковим свердловинах — чекайте, що рішення проблеми прийде несподівано і звідти, звідки ви не чекали.

Бачити ключики від квартири — ознака непохитності. Ви, самі того не очікуючи, проявіть сильний характер, що підірве бажання заздрісників вам шкодити. А якщо бачите, що два ключі відкрили і автомобіль, і вхід в житло, то остерігайтеся довіряти таємниці незнайомцям, радить Східний сонник.

Зовнішній вигляд, як символ здібностей

Часом сонники розглядають два ключа, як ознака нездатності сновидіння знайти будь-які інші способи вирішення проблеми, крім тих, що «лежать на поверхні». Про причини цього підкажуть нюанси мрії, наприклад, такі, як зовнішній вигляд відмичок.

Якщо замкові «відкривачі» уві сні красиві, виконання не кустарщіков, а справжнім творцем, то це ознака швидких змін в кар’єрі. А ось, якщо вони пошматували, подряпані, вимазані — то не варто братися за справи, які спочатку вам здаються нездійсненними. Повірте сонником, ви не знайдете відповідь, як їх виконати грамотно і швидко.

«Ключові» маніпуляції, або Зміни вже поруч

Тлумачення сну багато в чому залежить ще і від того, що ви робите з приснився предметом.

Сонник пастора Лоффа підказує,, до чого сниться мрія, в якій ви знайшли два ключа: попереду вас чекає час, коли ви будете здатні вершити великі справи, причому не особливо переймаючись. Втратити все зв’язування уві сні — до сварки, причому масштабної.

Виточувати уві сні ключі — двоякий символ. Наснилося, що штифти на борідці дуже вже хитромудрої форми — не чекайте легких шляхів у досягненнях мети. А ось, чим простіше борідка, тим легше буде знайти правильне рішення.

З чого виготовлені

Тлумачачи,, до чого сниться те чи інше бачення, звертайте увагу на дрібниці. Розбираючись з «отпірателямі» замків, враховуйте, з чого вони зроблені:

 • Золоті — до знайомства з впливовою людиною;
 • Олов’яні — до бідності;
 • З металу — до завзятості;
 • Дерев’яні — до поступливості і податливості на вмовляння;
 • Кам’яні — знайдете стресостійкість.
 • Сонник два ключа, до чого сниться два ключа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: