Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник дарують кільце, до чого сниться дарують кільце уві сні

Якщо уві сні вам дарують кільце, то вкрай важливо пригадати, яким воно було, хто підніс дар і які емоції ви випробували. Сонник впевнений, що це допоможе краще зрозуміти,, до чого сниться бачення.

За Міллеру

Якщо уві сні дівчині колечко дарує її хлопець, то в реальності він віддано любитиме і присвятить себе облаштування спільного майбутнього.

Збирайтеся заміж!

Для дівчини бачити уві сні, що їй дарують кільце — до близького заміжжя з родинним за духом і заможним нареченим. Якщо прикраса дарує коханий хлопець, то сонник впевнений, що ви буквально будете купатися в любові і знайдете щастя.

Якщо дар підніс незнайомий хлопець, то це означає, що ви маєте безсумнівний успіх у чоловіків і цілком задоволені своїм життям.

Відданість чи недостатнє розуміння?

До чого ще сниться, що вам дарують кільце? Якщо сюрприз зробив чоловік, то сімейне життя буде легкою і затишною. Сонник впевнений це символ того, що чоловік відданий вам без залишку.

Якщо ж чоловік завітав зламане кільце, то гряде нерозуміння і конфлікти. Якщо приснилося, що новоспечений чоловік надів перстень прямо під час весілля, то це символізує міцну сім’ю, вірну любов і безхмарне майбутнє.

Символ вірності

Будь-яке кільце, яке вручив улюблений символізує — щиру любов і безумовну вірність з його боку.

Якщо улюблений уві сні підніс елегантний перстень, то можете готуватися до весілля. Будь-який подарунок, який зробив улюблений, на думку сонника, обіцяє удачу і впевненість у відносинах наяву.

Сюрприз!

Якщо ж наснилося, що прикраса ви отримали від колишнього, то доля приготувала великий сюрприз. А яким він буде, залежить від того, що випробували ви в той момент, коли колишній зробив подарунок.

Сонник переконаний, якщо колишній подарував дороге і гарне виріб, то вас чекає удача, якщо ж дешеве і страшненькою, то готуйтеся до розчарувань.

Попередження

До чого сниться, що дарують кільце абсолютно сторонні люди або ж родичі?

Подарунок, який завітав незнайомий чоловік попереджає про небезпеку, жінка — про плітки і підступні плани суперниці.

Якщо приснилося, що чужий чоловік прідаріл блискучу і гладку обручку, то сонник гарантує — буде доленосна зустріч.

Світ, після сварок

Каблучку, яку подарувала подруга, на думку сонника, сигналізує про зраду. Якщо колечко піднесла мама, то готуйтеся до сприятливих змін.

Привиділося, що це зробила свекруха? Настають сімейні скандали, після яких настане абсолютний спокій і взаєморозуміння.

Кільце, яке заповіла бабуся означає матеріальну підтримку з боку і значиму церемонію.

Багатство чи причина?

До чого сниться, що дарують кільце померлі? Якщо уві сні гарне колечко дав небіжчик, то вас чекає багатство, суспільне визнання і благополуччя.

Наснилося, що подарунок, який вручив небіжчик викликав неприємні відчуття, то на вас наведена порча.

Наснилося, що скромну обручку заповідав померлий батько — буде весілля, щастя і здоров’я.

Хто вас хоче?

Тлумачення сну неодмінно потрібно робити з урахуванням виду і стану вироби. Якщо уві сні вам дарують кільце золоте, то хтось бажає вступити в більш близькі стосунки.

Золоту прикрасу також символізує зростання добробуту і корисне знайомство. А ось брязкітка з недорого сплаву обіцяє труднощі в справах і невпевненість.

Все вирішиться!

Уві сні довелося бачити золоте обручку, яке прідаріл незнайомець? Проблема буде вирішена з несподіваною допомогою з боку.

Обручка для дівчини символізує відданого шанувальника, заміжньої дами ж обіцяє поповнення в сімействі.

Конкретні розшифровки

До чого сняться різні вироби, подаровані уві сні? Сонник пропонує кілька точних розшифровок.

 • З камінням — до знайомства.
 • З перлами — до сліз.
 • Срібне — до влади над коханим.
 • Залізне — до важкої роботи.
 • Мідне — до радості.
 • Зламане — до зради.
 • Чорне — до розлуки або розлучення.
 • Якщо уві сні вам трапилося бачити відразу два подарованих кільця, то сонник вважає це знаком ідеальної пари і гармонії.

  Якщо вам дарують кільце і сережки, то остерігайтеся обману. Прикраси були в коробочці пророкують таємний зв’язок і заборонену любов.

  Сонник дарують кільце, до чого сниться дарують кільце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: