Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник два кільця, до чого сниться два кільця уві сні

Побачене уві сні кільце позиціонується сонниками, як символ здобуття сновидцем нового для себе статусу. Також подібні образи символізують благополуччя, вірність і сімейне щастя. Однак сновидіння, в яких ви бачите два кільця, можуть означати різні події, як радісні, так і не зовсім. Щоб дізнатися,, до чого сниться пара «маркізів», необхідно врахувати всі обставини своєї мрії.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите два кільця на пальцях, то пригадайте, кому ці пальчики належали. На своїх пальцях — бачення означає, що ви звалили на себе обов’язки, виконати які вам не під силу.

А ось, персні на пальцях коханої дівчини, приснилися хлопцю, означають вантаж обіцянок, які він дав своїй коханій, але не виконав.

З чого виготовлені

Приснилися колечка можуть обіцяти багато, в залежності від того, з чого вони були виготовлені. Ось, наприклад, до чого сняться два кільця з різних матеріалів, на думку сонників:

 • Срібні — до розчарування в близькій людині;
 • Золоті — вас чекає радість і щастя;
 • Дерев’яні — до міцних і надійним відносинам;
 • Залізні — доведеться багато і важко працювати;
 • Кам’яні — вам доведеться проявити твердість характеру.
 • «Непросте украшенье», як символ проблемних відносин

  Вам приснилося пара обручальних кілець на одному пальці? Сонник пастора Лоффа пропонує уточнити, чиї саме обручки ви бачили уві сні.

  Так, наприклад, якщо одне обручку ваше, інше — дружина, то вас чекають проблеми в сімейному житті. А якщо на одному пальці ви бачите заручні обідки від різних шлюбів, то в реальності ви будете відчувати збентеження двоякості почуттів до власного чоловіка.

  Ювелірний виріб — знак серйозних намірів

  Роз’яснюючи,, до чого сниться покупка золотих перснів, Східний сонник говорить про зміни справ на особистому фронті. Купити уві сні два однакових кільця — ви готові до серйозних стосунків; різних — перед вами постане вибір, кого з залицяльників вибрати.

  Наснилося, що ви отримали в подарунок пару красивих золотих «маркізів» з каменями — ознака несподіваного пропозиції. Вам подарували каблучки на свято — хтось спробує налагодити з вами зіпсовані відносини. А ось, якщо уві сні золоті персні подарували без приводу, то придивіться до «дарувальнику», в реальності він до вас «нерівно дихає».

  Зламати або втратити прикраси: Від спокус до нещирості

  До чого сниться мрія, в якій ви примудрилися проковтнути відразу два кільця, пояснить сонник міс Хассе: вас будуть долати спокуси і спокуси. Наснилося, що ви втратили подаровані коханим колечка? До сварці з ним або навіть до розставання, пророкує Весняний сонник.

  Побачити уві сні, що у вас на руці, унизаними перснями, не вистачає парочки — ознака того, що ви викреслить відразу кількох людей зі списку своїх друзів. А ось, одягати на руку зламаний «символи нескінченності» означає, що ви зіткнетеся з нещирістю.

  Цінна знахідка, чи Набуття бажаного

  До чого сниться бачення, в якому вам пощастило знайти два кільця, пояснюється досить просто: ви отримаєте те, на що розраховували довгий час. Знайти прикраси і віддати їх власнику — символ того, що вам буде везти в усьому, що ви забажаєте.

  Сонник Нострадамуса пропонує таке тлумачення сну, в якому ви приміряєте знайдені ювелірні вироби: ви звалити на себе дуже серйозні обов’язки, виконати які для вас буде справою честі.

  Ще одне тлумачення, пропоноване сонниками для тих, кому уві сні доводилося знаходити два кільця скріплених між собою: ви виявите давно втрачену річ, яка вам дорога, як пам’ять про близьку людину. Знаходити уві сні печатку, прикручену до Обручалки — ознака подвійної вигоди: вам пощастить і в особистому житті і в бізнесі.

  Сонник два кільця, до чого сниться два кільця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: