Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цвіль, до чого сниться цвіль уві сні

Не можна сказати напевно, один людині цвіль або ворог. Вона зародилася на землі задовго до появи на ній людини. Їй багато мільйонів років. Вона здатна як лікувати, так і вбивати. Неоднозначно ми ставимося до неї в повсякденному житті: сир з цвіллю купуємо за великі гроші, а запліснявілі яблуко або шматок хліба гидливо викидаємо на смітник. Грибок на стінах нас засмучує, а в пробірці дарує надію. Довго можна міркувати про ці мікроорганізми, але давайте обговоримо інше! А саме,, до чого сниться цвіль! До добра або до худу? Чого нам чекати і на що сподіватися? Давайте запитаємо у сонника, чому уві сні ми бачимо запліснявілі продукти і що віщує нам грибок на кахлі?

Запліснявілі на продуктах

Бачити уві сні цвіль на фруктах — в суєті робочих днів ви можете пропустити якусь маленьку радість. Будьте уважні до дрібниць, радить сонник Міллера.

Наснилися овочі, покриті грибкових нальотом — чекайте ненавмисних збитків і фінансових втрат. Можливо, ви занадто багато витратите або зробите дорогу покупку.

Приснився хліб з рожевою цвіллю — в реальному житті ви когось незаслужено образили. Сонник радить вам подумати про те, як виправити ситуацію.

Сир з пліснявою означає, що ви занадто багато витрачаєте грошей на непотрібні вам речі. Пора почати економити.

Наснилася запліснявілі на молоці, соку або будь-якою іншою безалкогольному напої — для дівчини, такий сон означає, що її відносини з коханим або чоловіком не так вже й прозорі. Хтось когось явно обманює. Чоловікам сон віщує сварку з одним.

Грибок на стінах

Бачити уві сні цвіль на стінах ванної кімнати або кухні — ваше оточення незабаром чекає перевірка на міцність відносин. Тримайте нейтралітет, не вступайте ні в які угруповання, радить сонник, і ви вийдіть з конфлікту з гідністю.

Цвель на стінах спальні означає велику сварку з партнером по шлюбу. Чи не гарячіться, думайте, перш ніж що-небудь сказати, і сварка згасне, не встигнувши розгорітися.

Бачити грибковий наліт на стелі — ваше керівництво буде невдоволено вашою роботою. Приділіть увагу дрібницям, щоб не переробляти роботу двічі, рекомендує сонник.

Сниться грибковий наліт на людину — до хвороби. Якщо людина з сну вам знаком наяву, захворієте ви, якщо бачите незнайомця — до хвороби одного або родича.

Приснився грибок на меблях — сонник дає неоднозначне тлумачення: на твердих меблів — до складних стосунків із друзями, на м’якій — до теплих і задушевним посиденьок в колі близьких людей.

Сниться, що чорна цвіль покриває всі предмети навколо вас — наяву сон віщує обман або неправильне уявлення про людей.

Контактувати з цвіллю

Є уві сні хліб з гниллю — в реальному житті ви когось обманули, тепер страждаєте від цього і мучитеся муками совісті. Покайтеся і вибачитеся, дає пораду сонник.

Є батон, покритий шматочками сиру з благородною цвіллю — вас чекає цікаве світський захід або галаслива багатолюдна вечірка в дорогому місці.

Наснилося, що ви відскрібатися гниль з хліба — той, кого ви образили, не тримає на вас зла. Але вибачитися треба, рекомендує сонник.

Сниться, що ви відтирати цвіль на стелі і у вас це цілком успішно виходить — керівництво по достоїнству оцінить ваші старання і винагородить вас за це.

Сниться, що цвель у вас на тілі і ви намагаєтеся її змити — в реальності вам доведеться перед кимось виправдовуватися. Подумайте, чи є за що. Якщо так приготуйте виправдання заздалегідь.

Сонник цвіль, до чого сниться цвіль уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: