Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цибуля ріпчаста, до чого сниться цибуля ріпчаста уві сні

Побачений уві сні цибуля ріпчаста передрікає наступ вкрай непростого життєвого періоду. Це й не дивно, адже в реальності його чистка і нарізка в більшості випадків викликає рясну сльозотечу. Сонник обіцяє низку розчарувань і невдач. Але, не варто пояснювати своє бачення стільки буквально. Існує кілька варіантів пояснення,, до чого сниться цей овоч.

Універсальний тлумач

Якщо вам наснився цибуля ріпчаста, готуйтеся до неприємностей на роботі або ж в особистому житті. Універсальний сонник попереджає про чорної заздрості з боку недругів і розпускання ними брехливих чуток. Наберіться мужності, пережити все це буде вельми непросто.

Є уві сні цибуля ріпчаста — до проблем зі здоров’ям. Необхідно негайно зайнятися зміцненням свого імунітету. Це дозволить уникнути серйозних проблем з організмом і активізувати всі свої внутрішні резерви.

Бачити в сновидінні, як ви нарезаете цибуля ріпчаста на дольки, означає, що ви зможете подолати всі непрості випробування, які випадуть на вашу долю. Поточні проблеми вирішуватися досить благополучно і про переживання вдасться забути на тривалий період.

Побачити уві сні, як ви вирощуєте на своїй присадибній ділянці цю рослину — поганий знак. Універсальний сонник попереджає про велику ймовірність втрати свого особистого майна. Швидше за все, ви станете жертвою досвідчених злодіїв і позбудетеся досить великої суми грошей.

Сучасний сонник

Якщо приснилося, що ви збираєте вирощений урожай, значить, в реальному житті вдасться домогтися поставленої мети. Але, шлях до неї буде нелегким, і перемога вийде, безумовно, з присмаком гіркоти.

Купувати уві сні цибуля ріпчаста — до придбання вельми цінного майна. Швидше за все, вдасться стати володарем хорошого автомобіля або досить просторої квартири.

Сучасний сонник переконаний, що є в нічних мареннях цибуля ріпчаста — до важкого життєвого події. Подібне тлумачення справедливо лише в тому випадку, якщо під час поїдання ароматних кілець ви відчували гіркоту. Причому чим вона була сильнішою, тим більше горе вас чекає.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що побачити в сновидінні цибуля ріпчаста, значить, незабаром в реальності зіткнутися з чорної злістю і ненавистю. Якщо сниться подібне, то якісь люди з вашого оточення живлять до вас тільки негативні почуття, хоча в даний час ви можете цього і не помічати. Остерігайтеся заздрісників і не розкривайте перед ними свою душу. Недруги своїми діями можуть легко перекреслити всю вашу долю.

Купувати уві сні цибуля ріпчаста, на думку Міллера — до неприємностей, які виникнуть у ваших близьких і рідних людей. Сонник радить проявити чуйність і допомогти їм у вирішенні проблем, що виникли. Хоч те, що трапилося перенести буде нелегко, все ж вдасться набути цінного досвіду, який надасть неоціненну допомогу в подальшому.

Різні тлумачення

Провісник Лінн вважає, що побачити цибуля ріпчаста в нічному баченні — негативний символ. Попереду чекають тільки біль і страждання. Трохи інакше пояснює,, до чого сниться подібне Дитячий тлумач. Даний джерело вважає, що бачити такий сюжет — до розладу.

Жіночий сонник переконаний, що збирати цибулю уві сні означає плакати в реальності. Причому приснилося передрікає, що сльози викличе ненависть оточуючих і зрада самого близького і рідну людину. Якщо приснилося, що ви нарізає його на кільця або півкільця, то недоброзичливці завдадуть вам нищівного удару і всерйоз зіпсують життя.

Гришина також має свою думку щодо того,, до чого сниться цибуля ріпчаста. Віщунка впевнена, що бачити уві сні цей овоч — до несподіваної і при цьому вельми неприємну зустріч. Вживати його в їжу, значить, стати жертвою обману, купувати — потрапити в спритно розставлені тенета шахрая.

Очищати уві сні цибуля ріпчаста від шкірки — до успіху в досить важкій справі. Трохи інакше пояснює,, до чого сниться аналогічний сюжет тлумач Фен-шуй. Сонник Фен-шуй переконаний, що в майбутнє час вас чекає лише успіх у всіх починаннях і всіляке благополуччя.

Кулінарний тлумач вважає, що приснився варену цибулю ріпчасту є свідченням зміцнення імунітету і поліпшення самопочуття. Якщо уві сні він був невареним, а смаженим, то ненависники стануть активно будувати проти вас усілякі підступи. Тримайте «вухо гостро».

Сонник цибуля ріпчаста, до чого сниться цибуля ріпчаста уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: