Сонник цеглини, до чого сниться цеглини уві сні

На думку сонників, побачені цеглини уві сні є відображенням міцності, а також служать нагадуванням про те, що всі перешкоди на життєвому шляху людина споруджує сам. Однак, це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться цей предмет. Для тлумачення приснився сновидіння важливий зовнішній вигляд матеріалу і дії, з ним пов’язані.

Згідно з тлумаченням Слов’янського сонника, бачити уві сні цеглини — до сліз і жалю. Сонник Мандрівника інтерпретує приснилося подібне бачення виникненням небезпеки або початком нової справи, відносин.

Особливі прикмети

На думку більшості тлумачів, бачити червоні цеглини, вважається хорошим знаком. Будівельний матеріал червоного кольору обіцяє удачу і везіння в справах, білого — необдумані вчинки, помилки і каяття за свої слова або дії.

Те,, до чого сниться розколотий або надбиті предмет, відображає відсутність взаєморозуміння в сім’ї сплячої людини, напружені відносини з другою половинкою. Ще однією інтерпретацією приснився сновидіння є невлаштовані комерційні справи.

На думку сонника Медеї, купа цегли відображає велику кількість важкоздійсненним задумів, якщо уві сні він один — знахідка, прийняття правильного рішення.

Бачити уві сні, що зі стіни знайомого будинку виймуть цегла — до скорочення числа мешканців в цій будівлі. Це не завжди означає смерть домочадця, а скоріше його переїзд або тривала відсутність.

Наснилася машина, доверху наповнена цим матеріалом — до тяжкої роботи на присадибній ділянці, вимушеного ремонту.

Виготовлення

Бачити виробництво цегли на заводі — до появи приємних турбот і витрат, несподіваний спадок. Ще один варіант,, до чого сниться подібне бачення — необхідність найближчим часом тяжко трудитися.

Самому робити цеглу, вказує сонником на те, що спроби заробити більше грошей, з метою збільшити стан і примножити капітал не принесуть бажаного результату.

Робити уві сні червоні цеглини — важкий і виснажливий праця не принесе бажаного фінансового задоволення.

Будівництво

Класти цеглу, споруджуючи стіну, відображає виникнення перешкод, часом надуманих, які відсувають здійснення задуманих планів.

Сонник Смурова пропонує інше пояснення,, до чого сниться подібне сновидіння. За роз’ясненням тлумача, класти цеглу уві сні відображає необхідність довго збирати кошти на придбання потрібних і корисних речей.

Якщо уві сні довелося класти цеглу, будуючи дім для себе, значить, найближчим часом з’явиться нове важливу справу, яка принесе глобальні позитивні зміни в житті сплячої людини.

Інші дії

Вважати цеглини, обіцяє одержання прибутку, благополуччя і процвітання. Купувати їх, згідно Ісламському сонником, відображає швидке збагачення, можливо Вам дістанеться накопичене чуже багатство або спадок.

Те,, до чого сниться розбирати цегляну кладку, пояснює Сонник від А до Я. приснився бачення вказує на моральне знесилення сплячої людини, його нездатність адекватно реагувати на зовнішні подразники.

Збирати на купу цеглинки, свідчить про бажання сновидіння визначити своє місце в житті, знайти притулок. Якщо уві сні доводиться збирати їх, а потім викидати, значить, невизначеність сновідящего, невпевненість в завтрашньому дні, штовхає його не вчинення необдуманих вчинків, про які потім доводиться шкодувати.

Небезпечні ситуації

Цеглини, які збираються впасти або падають зі стіни, по роз’ясненню Цвєткова, відображають кардинальні зміни в житті, що спричинять за собою зміну долі сновідящего — переїзд в іншу країну, розлучення або зміну професії.

Спостерігати, як вони падають на кого-то — стати свідком чужої невдачі, падають на голову сновидіння — отримання переляку наяву.

Сонник цеглини, до чого сниться цеглини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: