Сонник цукерки, до чого сниться цукерки уві сні

Іноді, коли людина дотримується жорсткої дієти, а бажання поласувати смакотою дуже сильно, предмет жадання навіть у сні. Якщо до вас дана ситуація не має ніякого відношення, то слід задуматися, до чого сняться цукерки? Сонник допоможе в цьому розібратися.

Є солодощі

Сучасний сонник вважає, що є в сновидінні ласощі — до приємного звістки в реалії.

Вельми позитивно розтлумачує цей сон для дівчини Шеремінская. Провісник стверджує, що приснилися ласощі — знак популярності у наполегливих чоловіків, від яких доведеться відбиватися.

Тлумач здоров’я стверджує, що їсти цукерки в нічних мареннях — до хвороби підшлункової залози і карієсу.

Сімейний сонник трактує подібний сюжет, як обіцянку знайти кохання в недалекому майбутньому. Якщо ж льодяник виявився кислим — це знак можливої ​​хвороби і досади.

Жителі сходу вважають, що їсти цукерки уві сні, значить, наяву вдаватися до розваг.

Отримувати і дарувати

Якщо молодій людині сниться, що він дарує кому-небудь коробочку цукерок, це знаменує наявність наміру зробити пропозицію про заручини коханій дівчині, яка, найімовірніше, відмовить.

Якщо уві сні вам дарують коробочку цукерок — це вірна ознака процвітання. Якщо даруєте ви, то планам не судилося здійснитися.

Сонник Міллера попереджає, що отримання солодкої коробки в нічних мареннях означає нещирі, але наполегливі домагання по відношенню до вас. Подарунок з вашого боку говорить про отримання можливого пропозиції як ділового, так і особистого характеру, успіхом яке не увінчається.

Ще одне джерело вважає, що отримувати їх в подарунок — до добробуту. Самому бути на місці дарувальника — до розчарування в своєму улюбленому.

Роз’яснення,, до чого сниться подібний сюжет, дає і Хассе. Отримані від кого-небудь цукерки свідчать про отримання запрошення на свято або торжество.

Пригощати і купувати

Якщо приснилося, що ви пригощаєте когось, то напевно придбаєте нового надійного друга. Якщо ж, навпаки, пригощають вас, то можете готувати наряд, скоро обов’язково запросять на торжество.

Купівля цукерочок уві сні — знак швидкого приїзду родичів.

Різні тлумачення

Багато сонники вважають, що цукерки — символ дитячої безтурботності і радості, насолоди життям.

Наснилося солодкість в яскравій, блискучою обгортці віщує зустріч з вельми незвичайним і вкрай цікавою людиною. Якщо смак цукерки припаде до душі — зустріч може виявитися доленосною. Розчарування ж обіцяє несмачне ласощі.

Побачені уві сні шоколадні цукерки — до набуття великої суми грошей. Льодяники сняться до невеликого прибутку.

Сонник Здоров’я передбачає, що просто дивитися на гірку блискучих обгорток — до позитивних емоцій, Відмовитися від смачних ласощів — до можливого цукрового діабету.

Кармічний тлумач вважає, що якщо наснилися ласощі, це свідчить про нестачу позитивних емоцій і радості в житті.

Французи трактують побачені уві сні цукерки як ознака нещирості кого-небудь з оточення. Найімовірніше, знайома людина ховає своє справжнє ставлення «під цукеркової обгорткою».

Якщо сниться, що ви самі виготовляєте солодощі, це говорить про досягнення бажаного результату завдяки старанням і працьовитості. В сонник провидців ласощі символізують приїзд гостей.

Медіум міс Хассе пророкує сновидцу тривалі любовні взаємини.

Сонник цукерки, до чого сниться цукерки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: