Сонник цукровий пісок, до чого сниться цукровий пісок уві сні

Цукровий пісок, побачений у сні — символ неоднозначний. Сонники не змогли дійти спільної думки, тому існує кілька ймовірностей розвитку подій. Хочете зрозуміти,, до чого сниться ця солодкість — проаналізуйте і систематизуйте всі деталі своєї мрії, тоді ви без праці відшукайте відповідь на яке вас цікавить.

Що пророкує Густав Міллер

Трактуючи,, до чого сниться цукровий пісок, сонник Міллера засмучує своїми поясненнями. Якщо уві сні ви бачите, що їсте сипучу солодкість ложкою, то це означає неприємності, які зникнуть так само швидко, як і з’явилися.

А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви цікавитеся ціною на сахарок: будьте пильні, хтось дуже прагне вам «насолити». Велика кількість цукру в будь-якої ємності означає, побачене уві сні, величезні блага, які вам подарує доля.

«Дольче віта», або Знайте міру!

Наснилося, що ви насипаєте цукровий пісочок в чай ​​або компот? На думку сонника Ванги, вам слід навчитися розпізнавати, де справжні труднощі, а де надумані. Ви надто недовірливі.

Сучасний сонник надає дещо інше тлумачення сну, в якому ви кладете цукор в їжу або напої: ви налаштовані рішуче, і ніякі проблеми не здатні вас засмутити. Однак не перестарайтеся з емоціями, підказує тлумач, зайва різкість у судженнях і висловлюваннях може вам нашкодити.

Бакалія, як символ відносин

Якщо вам приснилося багато цукрового піску в мішках, який купують люди, то в реальності можете розраховувати на прихильність не тільки друзів, рідні та коханих, а й випадкових зустрічних. Дні будуть наповнені радістю і любов’ю, пророкує Східний тлумач сновидінь.

Бачите уві сні, як ви купуєте цукор в мішках, але відчуваєте труднощі з доставкою його додому? Сновидіння попереджає про можливі проблеми в інтимному житті, підказує сонник Фрейда. Купувати багато цукру в мішках, щоб потім його перепродати — до переоцінки цінностей. Ви по-новому поглянете на свої відносини з близькими.

Прокидається цукор — знак фінансових втрат

До чого сниться бачення, в якому ви розсипали цукровий пісок з пакета, підкаже Циганський сонник: вас чекають несподівані витрати. Розсипати уві сні цукор з ложки, пронісши його повз чашки з чаєм — ознака необдуманих вкладень, тлумачить сонник пастора Лоффа.

Наснилося, що ви бачите, як цукровий пісок розсипав хтось інший, а не ви? Це непоганий знак — ви зумієте повернути втрачені кошти. Якщо уві сні ви стали допомагати збирати висипаний солодкий пісок — хтось, що володіє владою, допоможе вам стабілізувати фінансове становище.

Цукрові розсипи

Якщо вам приснилося, що ви примудрилися розсипати цукровий пісок, згадайте, як саме він виглядав після цього:

 • Лежав гіркою — до труднощів в досягненні мети;
 • «Стелився» доріжкою — до приємної поїздці;
 • Переховував все навколо, немов сніг — до нових контактів;
 • Танув в калюжах води, перетворюючи їх в сироп — ви зіткнетеся з підлабузників і підлабузником;
 • Був викладений в ряд маленькими купками — труднощі і радості будуть змінювати один одного.
 • Сонник цукровий пісок, до чого сниться цукровий пісок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: