Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цукровий пісок, до чого сниться цукровий пісок уві сні

Цукровий пісок, побачений у сні — символ неоднозначний. Сонники не змогли дійти спільної думки, тому існує кілька ймовірностей розвитку подій. Хочете зрозуміти,, до чого сниться ця солодкість — проаналізуйте і систематизуйте всі деталі своєї мрії, тоді ви без праці відшукайте відповідь на яке вас цікавить.

Що пророкує Густав Міллер

Трактуючи,, до чого сниться цукровий пісок, сонник Міллера засмучує своїми поясненнями. Якщо уві сні ви бачите, що їсте сипучу солодкість ложкою, то це означає неприємності, які зникнуть так само швидко, як і з’явилися.

А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви цікавитеся ціною на сахарок: будьте пильні, хтось дуже прагне вам «насолити». Велика кількість цукру в будь-якої ємності означає, побачене уві сні, величезні блага, які вам подарує доля.

«Дольче віта», або Знайте міру!

Наснилося, що ви насипаєте цукровий пісочок в чай ​​або компот? На думку сонника Ванги, вам слід навчитися розпізнавати, де справжні труднощі, а де надумані. Ви надто недовірливі.

Сучасний сонник надає дещо інше тлумачення сну, в якому ви кладете цукор в їжу або напої: ви налаштовані рішуче, і ніякі проблеми не здатні вас засмутити. Однак не перестарайтеся з емоціями, підказує тлумач, зайва різкість у судженнях і висловлюваннях може вам нашкодити.

Бакалія, як символ відносин

Якщо вам приснилося багато цукрового піску в мішках, який купують люди, то в реальності можете розраховувати на прихильність не тільки друзів, рідні та коханих, а й випадкових зустрічних. Дні будуть наповнені радістю і любов’ю, пророкує Східний тлумач сновидінь.

Бачите уві сні, як ви купуєте цукор в мішках, але відчуваєте труднощі з доставкою його додому? Сновидіння попереджає про можливі проблеми в інтимному житті, підказує сонник Фрейда. Купувати багато цукру в мішках, щоб потім його перепродати — до переоцінки цінностей. Ви по-новому поглянете на свої відносини з близькими.

Прокидається цукор — знак фінансових втрат

До чого сниться бачення, в якому ви розсипали цукровий пісок з пакета, підкаже Циганський сонник: вас чекають несподівані витрати. Розсипати уві сні цукор з ложки, пронісши його повз чашки з чаєм — ознака необдуманих вкладень, тлумачить сонник пастора Лоффа.

Наснилося, що ви бачите, як цукровий пісок розсипав хтось інший, а не ви? Це непоганий знак — ви зумієте повернути втрачені кошти. Якщо уві сні ви стали допомагати збирати висипаний солодкий пісок — хтось, що володіє владою, допоможе вам стабілізувати фінансове становище.

Цукрові розсипи

Якщо вам приснилося, що ви примудрилися розсипати цукровий пісок, згадайте, як саме він виглядав після цього:

 • Лежав гіркою — до труднощів в досягненні мети;
 • «Стелився» доріжкою — до приємної поїздці;
 • Переховував все навколо, немов сніг — до нових контактів;
 • Танув в калюжах води, перетворюючи їх в сироп — ви зіткнетеся з підлабузників і підлабузником;
 • Був викладений в ряд маленькими купками — труднощі і радості будуть змінювати один одного.
 • Сонник цукровий пісок, до чого сниться цукровий пісок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: