Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цирк, до чого сниться цирк уві сні

Цирк це те місце, від відвідування якого не можуть відмовитися ні діти, ні навіть дорослі. Тут завжди панує свято і гарний настрій, а заправляють всім веселі клоуни і строгий конферансьє. Але, до чого сниться цей заклад? Сонник дасть розшифровку усього, що сталося уві сні.

Рух по колу

Сонник наділяє цирк не найбільш позитивним значенням. Так бачити його уві сні означає, що все у вашому житті рухається по колу і дуже часто одні й ті ж ситуації повторюються незалежно від обставин.

Єдина порада, яку може дати сонник це переглянути ставлення до деяких речей і власної поведінки. Однак сприймати таке трактування так категорично не можна, адже завжди є деталі, які і допоможуть точно з’ясувати,, до чого сниться циркову виставу та його учасники.

Ваш щасливий квиток

Взагалі, на думку сонника, бути в цирку — не дуже хороший знак. Це говорить про безтурботному і навіть безвідповідальному ставленні сновидіння до свого життя.

А ось уві сні бути директором цирку дещо краще. Ймовірно, ви здатні добре керувати якимось процесом. Наснилося, що в нічних мареннях ви купили квитки на циркову виставу? У реальному світі ви отримаєте допуск якійсь справі.

Символ фальші і обману

Сонник радить не забувати, що цирк — це штучне винахід, прикрашене мішурою і вмілою грою артистів. Тому бачити про нього сни добре з тієї причини, що можна заздалегідь отримати попередження про чиюсь фальші і прийдешнє обмані.

Особливо це стосується видінь, в яких були присутні фокусники або клоуни. У цьому світлі досить легко визначити,, до чого сниться самому бути циркачем. Швидше за все, підсвідомо ви розумієте, що обманюєте когось і навіть себе.

Чекайте підвищення

Розібратися, до чого сниться цирк, допоможе і конкретне місце уві сні. Якщо наснилася циркова арена, на якій гімнасти виконують складні трюки, то наяву можна розраховувати на підвищення по службі.

А ось бути самому циркачем на порожній арені — знак того, що вас втягнуть в чужу гру. Більш того, якщо наснилося, що на арені цирку ви опинилися в ролі клоуна або дресирувальника циркових тварин, то в реальності станете предметом пліток і злих пересудів.

За Міллеру

Цікаве тлумачення сну дає сонник Міллера. Він вважає, що виступати в цирку — до реального виступу. Причому про його успіх можна судити по реакції глядачів. Якщо ж приснився сон, в якому ви циркач і виконуєте особливо небезпечний номер, то наяву подбайте про свою безпеку.

За Ванге

У той же час сонник Ванги вважає, що особливим символізмом уві сні має купол цирку. Подібно церковному він є символом істини і знань, на жаль, в конкретному випадку виключно помилкових. Тому здогадатися, до чого сниться літати під куполом цирку дуже легко. Ви поклоняєтеся хибним ідеалам і будуєте нездійсненні плани.

Значення звірів

Особливу увагу під час розшифровки сонник рекомендує приділити циркових тварин. Традиційно на арені виступають дикі звірі і їх поява слід тлумачити відповідно до основним значенням. Так тигр може приснитися до знайомства, слон символізує добробут, а леви є знаком небезпеки. Явний негатив при цьому кілька пом’якшується завдяки дресируванню.

Сонник цирк, до чого сниться цирк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: