Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник циклоп, до чого сниться циклоп уві сні

Циклоп уві сні символізує зустріч з неприємною людиною, який, крім неприязні, буде викликати у вас ще й почуття страху. Однак, не варто робити поспішних висновків, для початку ознайомтеся, як різні сонники пояснюють,, до чого сниться це чудовисько, а вже після вирішуйте, що робити.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, пояснюючи, що обіцяє приснився циклоп, рекомендує звертати увагу не тільки на його зовнішній вигляд, а й на свої власні відчуття уві сні.

Так, наприклад, якщо вам було страшно з ним не тільки спілкуватися, але й бачити його, то це означає вашу невпевненість у власних силах і можливостях. А ось спокійне і розмірене спілкування пророкує досягнення своїх цілей, завдяки раптовому знайомству.

Злий велетень: Від проблем до їх вирішення

В сонник циган є тлумачення сну, в якому ви знайдете відповідь на питання,, до чого сниться злий розлючений ціклопіще, що біжить за вами слідом. Пригадайте, якщо вам вдалося втекти від циклопа, то це ознака надмірної замкнутості, яка є передвісником стресу і проблем зі здоров’ям.

А якщо наснилося, що ви не змогли втекти, то не варто сильно засмучуватися, тому як це бачення означає «розрив шаблонів» і розвінчання стереотипів. Особливо добре, якщо уві сні циклоп зловив вас і сильно тряс, віщає сонник.

Циклоп-добряк як символ обману

Зовсім інше тлумачення має сновидіння, в якому дівчина бачить себе на руках у доброго усміхненого циклопа-велетня. За оракула сновидінь Білого Мага, наприклад, це символ знайомства з неприємним, як зовні, так і внутрішньо, людиною.

Якщо громила уві сні співав вам пісні, то в реальності остерігайтеся брехливих промов, попереджає сонник. А якщо наснилося, що циклоп від вас тікає, то варто з побоюванням поставитися до пропозиції людини, якого ви мало знаєте.

Чоловікові сонник дає таке роз’яснення,, до чого сниться розмовляє з ним «одноглазка»: новий знайомий втягне вас у аферу, яка може згубно позначитися на вашій репутації.

Сплячий циклоп, або Не вірте, не перевіривши

До чого сниться циклоп, який спить? Сонник пастора Лоффа стверджує, що це до обману і зради людини, якого ви довіряли.

Якщо ви бачите уві сні, як намагаєтеся розбудити хропе циклопа, то це означає, що вашим бажанням не судилося збутися, тому як всі плани порушить брехня близької людини.

Наснилося, що вам вдалося розбудити сплячого одноокого велетня? Це провісник того, що вас обдурять допомогою психічного тиску або зорової ілюзії, запевняє пастор.

Інші «іпостасі» здорованя

Що пророкує циклоп в іншому «вигляді», розкажуть тлумачі після з’ясування подробиць. Пригадайте все, що цей громила робив уві сні, і подивіться, що це означає. Отже, ось що обіцяють такі сюжети:

 • Мертвий — до перемоги над ворогом;
 • Виколоти Циклоп очей — до гідного відповіді супернику на його випад;
 • Цілуватися з циклопом — ви затіяли небезпечну гру, остерігся наслідків;
 • Годувати чудовисько — до втрати віри в справедливість і до розчарування в ідеалах.
 • Сонник циклоп, до чого сниться циклоп уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: