Сонник церква з іконами, до чого сниться церква з іконами уві сні

До чого сниться церква з іконами? Сонник вважає, що цей образ може з’явитися уві сні зовсім не випадково. Адже він свідчить про духовне очищення сновидіння або ж, навпаки, про його розпачі і бажанні покаятися.

Розшифровка по днях тижня

До речі, сонник впевнений, що жінці церква з іконами може приснитися в знак швидкого заміжжя. Однак дуже важливо врахувати в який саме день це було.

 • У ніч на неділю — культурно-духовний розквіт, як окремої особистості, так і цілої країни.
 • На суботу — прагнення до духовного знання буде гідно винагороджено.
 • На понеділок — провісник фізичних недуг.
 • На четвер — до гармонії в родині.
 • На п’ятницю — тлумачення сну, який в цьому випадку вважається віщим, залежить від деталей.
 • Бачити в будь-який день замок на храмі — поганий знак.
 • За Міллеру

  Сонник Міллера попереджає, якщо уві сні вам довелося побувати в похмурому храмі без ікон, то очікується сумне захід (похорон).

  Нічого доброго…

  До чого ще сниться церква без ікон? Якщо наснилася стара закинута церква, то сонник вважає, що майбутнє досить туманно і очікувати щасливих часів доведеться ще довго.

  Якщо вам довелося бачити порожній храм зовсім без ікон, то життя стане ще гірше, ніж тепер. Якщо образа були розбиті, то вашу душу переповнюють негативні почуття і скоро гряде розплата за минулі діяння.

  Чи не хитруєте!

  Якщо ж уві сні ви відвідали світлу церква з іконами, то сонник рекомендує трактувати ці бачення по власних дій і емоціям.

  Так ревно молитися — до перетворення, прориву в свідомості і загального блага. Сонник впевнений, що ви досягнете багато чого, якщо не будете хитрувати і порушувати закони. Якщо вам трапилося молитися і ви відчули підйом, то наяву чекайте несподіваного щастя.

  Молитися уві сні без душі означає, що ви недостатньо уваги приділяєте духовності, а більше зайняті матеріальними проблемами. На колінах — до здійснення бажань, зі сльозами — до полегшення життєвого шляху.

  Вірний вибір!

  До чого сниться цілувати іконку? Сонник впевнений, дуже скоро вам належить зробити вибір, і він буде вірним. Цілувати образу — до великої удачі, мощі — до виграшу.

  Якщо приснилося, що ви кланялися Святому лику, то наяву слід проявити терпіння. А цілувати його — на радість і просвітлення.

  Небесний покровитель

  До чого сниться, що уві сні ви вирушили до церкви з іконами Святої Матрони, то найімовірніше саме вона і є вашим невидимим покровителем. Зазвичай лик Матрони може приснитися до вдалого вирішення проблеми, а для дівчат — до сватання.

  Важливе пророцтво

  Ще більшого значення уві сні має іконка Божої Матері. Це бачення сонник називає віщим. Наснитися воно може перед найбільш значущим і неодмінно щасливим подією, яке відбудеться в наступні шість місяців.

  Якщо зображення Божої Матері розмовляло з вами, то запам’ятайте кожне слово. Це відповідь якоїсь проблеми, повчання або навіть пророцтво.

  Допомога прийде!

  Якщо наснилася церква з іконами, які мироточать, то це означає, що доведеться проявити велике терпіння, так як настають важкі часи. Бачити уві сні, як мироточать ікони, вважається поганою ознакою.

  Уві сні купувати церковні атрибути означає, що допомога прийде від друзів. Купувати зображення Святих — до заступництва небес, а продавати їх — до погіршення життя.

  Займіться здоров’ям!

  До чого ще сниться церква з іконами? Якщо вам довелося ставити свічки перед ними, то сонник думає, що вас гризуть муки совісті.

  Запалювати свічки перед образами — до важливого визнанням, а лампадку — до нужді і приниженням.

  Якщо запалена свічка згасне, то в реальному житті буде важка хвороба, але ви можете її попередити, якщо вчасно займетеся здоров’ям.

  Сонник церква з іконами, до чого сниться церква з іконами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: