Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник церква і батюшка, до чого сниться церква і батюшка уві сні

Храми, ікони, священнослужителі, і інші атрибути віри сняться людині тоді, коли щось важливе, пов’язане з совістю, честю або духовністю, має відбутися в його житті. Церква і батюшка — це символи благополуччя і спокою, як душі, так і в оточенні сновидіння. Тлумачачи, до чого сняться подібні мрії, не забувайте уточнювати деталі: яким було церковне оздоблення, скільки було прихожан, як виглядав батюшка уві сні — це допоможе сонникам дати більш точні тлумачення.

Короткі Пояснення сну

Обов’язково запам’ятайте побачені уві сні події — так ви зможете отримати зрозумілу трактування своїм мріям. А якщо не можете пригадати всіх дрібниць — не переживайте, сонники зможуть розтлумачити вам те, що наснилося навіть по невеликому сюжету. Ось, наприклад,, до чого сниться церква і батюшка:

 • Красива нова церква — на радість і благодать.
 • Темний порожній собор — знак того, що ваше майбутнє неясне і безрадісне.
 • Батюшка, правлячий службу, обіцяє допомогу друзів в скрутну хвилину.
 • Запалювати свічку — до духовного очищення і просвітлення.
 • Чи не можете підійти до вівтаря через великої кількості людей, що моляться — ви дуже близькі до конфлікту.
 • Сонник Міллера

  Наснилися обриси церкви далеко? За версією сонника Міллера, таке сновидіння означає розчарування. А якщо сниться церква і батюшка біля вівтаря, то не варто відкидати допомогу друзів у важкий для вас час. Маленька капличка означає новини, а якими вони будуть, залежить від емоційного стану сплячої людини.

  Світлий «Божий дім», як символ радості і щастя

  Уві сні ви входите до церкви і бачите, що в ній багато священнослужителів? Таке сновидіння може позначати вашу внутрішню несвободу або якісь страхи і комплекси.

  Радує тлумачення сну, в якому священик освятив хрестик, що висить у сновидіння на шиї. Це знак того, що в його житті з’явиться впливовий покровитель, здатний вирішити всі проблеми, підказує Слов’янський сонник. А якщо бачите уві сні, що батюшка освятив хрестик, подарований кимось із прихожан життєдайної іконі, що приносить людям зцілення, — це обіцяє виконання всіх задуманих планів.

  Похмура каплиця — знак неясності і непорозумінь

  Темна церква і батюшка, що молиться в ній в повній самоті, символізує неясне майбутнє, якісь непорозуміння і розбіжності, підказує Місячний сонник.

  Якщо ви запалюєте свічки в похмурому пустельному храмі, то вас Доля «подарує» позбавлення від проблем. Приснилися свічки тріщать і гаснуть? Будьте обережні в реальності, ви можете зіткнутися з впливовим ворогом — утримайтеся від будь-яких починань. Свічки розпалюються яскраво, проганяючи морок — все те, що вам здається незрозумілим, знайде сенс.

  Бачити собор з боку — від духовності до пороку

  Самопізнання і мудрість чекає того, кому приснилася на тлі світлого чистого неба церква і батюшка на порозі. А якщо цей храм був прикрашений до свята вінками з квітів — то вас чекає веселе безтурботне проведення часу.

  Будується дерев’яна церква і батюшка, що носить колоди для будівництва, — символ життєвих випробувань на чесність і віру. Чим важче священику уві сні носити колоди, тим сильніші пороки будуть уготовані вам для випробування. Хочете, щоб все було чудово в життя — навчитеся боротися зі спокусами, рекомендує сонник пастора Лоффа.

  Сонник церква і батюшка, до чого сниться церква і батюшка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: