Сонник цілує батько, до чого сниться цілує батько уві сні

Якщо людини обіймає і цілує батько уві сні — значить, у нього є підтримка з боку сильних і впливових персон. Сновидіння означає, що будь-які труднощі переборні. Однак, якщо приснився покійний родич в поганому настрої, варто насторожитися. До чого сняться поцілунки померлих людей, добре розкривають стародавні сонники.

Тлумачення сну у психологів: сонник Міллера

Густав Міллер вважає, що бачити покійних батьків уві сні завжди добре. Покійні члени роду оберігають сновидіння від негараздів. Особливо, якщо наснилося як обіймає і цілує батько. Такі ситуації хороші і для жінок, і для чоловіків. Щоб достеменно встановити,, до чого сниться прояв ніжності з боку померлого, необхідно згадати, куди припадали поцілунки:

 • В лоб — до прощення всіх гріхів;
 • В очі — до благословення;
 • В губи — до попередження;
 • В щоку — до прибутку.
 • Відчуйте себе улюбленцем долі

  Східні сонники дають цікаві трактування,, до чого сниться померлий батько. Виявляється, бачити уві сні покійного родича завжди добре. З одного боку, сновидіння означає деякі труднощі, проблемні ситуації, з іншого — підкреслюється обраність сновидця, успішність.

  Якщо поцілунок припав в лоб — значить, будуть прощені гріхи, які довгий час обтяжували душу. Кривдники, в свою чергу, теж зможуть довести свою вірність, відданість наяву, якщо наснилося, що спілкування зі старшими членами сім’ї вам сподобалося.

  Довіртеся провидінню

  Прилив сил, здоров’я очікує всіх, кому приснилось, що цілує батько саме в очі. Такий жест сонник Ванги приймає за благословення згори. Вже з наступного дня сновидіння чекає світла життєва смуга. Визнання таланту, висока оцінка від керівництва, вигідні знайомства, перемоги в суперечках — саме те, до чого сняться легкі дотики з боку покійного.

  І, навпаки, коли цілує батько, намагається приголубити, але вам не подобаються ласки, чекайте неприємностей на роботі, сварок в сім’ї і виникнення захворювань. При цьому сонник Цвєткова закликає не турбуватися. Виявляється, достатньо згадати наяву позитивні сторони покійного, подумки подякувати йому за підтримку і справи відразу ж підуть на поправку.

  Потурбуйтеся про особисте життя

  Якщо ж уві сні цілує батько нині живий, приготуйтеся до подарунків долі. Молоді люди і дівчата в недалекому майбутньому зустрінуть довгоочікувану половинку, обзаведуться сім’єю, дітьми. Ті, хто виношував прибутковий проект нарешті втілять його в життя і почнуть отримувати належні дивіденди.

  Сонник Нострадамуса гарантує позитивний результат позовів, тривалих у суді справ, якщо спілкування з родичами уві сні принесло масу позитиву і радісних відчуттів. Бачити себе в обнімку з загиблим — знак виконання заповітних бажань.

  Сонник цілує батько, до чого сниться цілує батько уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: