Сонник цілуватися з небіжчиком в губи, до чого сниться цілуватися з небіжчиком в губи уві сні

Іноді сюжети сновидінь лякають і спантеличують. Пояснюючи,, до чого сниться цілуватися з небіжчиком в губи, сонник поспішає розвіяти марні страхи. Символ уві сні часто набуває сприятливий сенс. Деякі тлумачі вбачають в ньому попередження і дають підказки, як уникнути біди, який з життєвих сфер приділити особливу увагу.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера вважає недобрим ознаку цілувати покійного. Те,, до чого сниться цілуватися з небіжчиком в губи, пов’язане з проблемами в особистому житті і соціумі. Відносини можуть зіпсуватися настільки, що це може побічно позначитися на матеріальному становищі сплячого. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб повернути все на круги своя, — ось, до чого сниться цілувати холодні уста.

Емоційний настрій

Тлумачачи, до чого сниться, як померлий поцілував, сонник звертає увагу на настрої сплячого. Емоційний фон побаченого уві сні підкаже, що означає символ саме у вашому випадку.

 • Коли трапляється бачити себе в паніці, це поганий знак, провісник банкрутства і хвороби;
 • Приснився поцілунок з мертвим незнайомцем це означає, що сновидцу крупно пощастить;
 • Якщо поцілував недавно пішов близький, сюжет уві сні відображає вашу тугу за нього;
 • Бачити себе спокійно цілує холодні губи трапляється напередодні вирішення проблеми;
 • Згадайте, якими позитивними якостями володів за життя той, хто вам наснився. Як повідомляє сонник Езопа, це ваш шанс їх перейняти.

  Чи небезпечний сюжет?

  Якщо приснився такий незвичайний поцілунок, тлумач Апостола Сіменона Кананіта радить впритул зайнятися своїм здоров’ям або подбати про хворого родича. Вам довелося бачити уві сні дуже небезпечний знак, який не виключає летальний результат.

  Універсальний сонник пропонує інше пояснення, чому в нічних мріях виник такий дивний образ. Сновидіння очікують зміни, які можуть торкнутися будь-якої з життєвих сфер, включаючи погоду за вікном.

  Психоаналітичний сонник стверджує, що значення побаченого уві сні нейтрально. Нерідко такий сюжет навіяний враженнями від фільмів і книг про мерців.

  Бізнес-прогноз

  Коли сновидец — бізнесмен чи підприємець, сновидіння знаходить сприятливий сенс і містить підказки, який з видів комерційної діяльності принесе дохід.

  Якщо приснився поцілунок в губи з мерцем, сонник Іменинників пропонує згадати, хто був його ініціатором. Коли померлий цілує сплячого, можна сміливо приступати до здійснення нового проекту.

  Якщо сновидець сам вирішив цілуватися з небіжчиком в губи, йому слід бути уважнішими до будь-яких пропозицій і не поспішати відкидати навіть найнесподіваніші. Одне з них виявиться дуже вигідним, і добробут значно покращиться.

  Езотеричний провісник обіцяє всім чоловікам, що їхнє становище в суспільстві істотно зміцниться.

  Сновидицей очікує радість

  Якщо цілуватися з небіжчиком в губи уві сні довелося жінці, сонник Мандрівника попереджає, що зараз несприятливий період для її таємниць: одна з них може бути ненавмисно розкрита.

  Жіночий оракул повідомляє, що хтось сумирно закоханий в сновидицей. Одиноким дамам снотолкователь обіцяє цікавий і перспективний знайомство, заміжнім — світ в родині і бажану вагітність. Якщо незвичайний поцілунок уві сні викликав огиду або жах, можливі матеріальні труднощі.

  Близький і незнайомець

  Якщо уві сні довелося цілувати людину, яка була вам близький за життя, тлумачення знаходить інший зміст. Те, що вам приснилося, говорить про те, що ви не можете змиритися з втратою. Образ відображає ваш стан наяву. Більшість сонників пропонує відпустити минуле.

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться цілуватися в губи з небіжчиком, який вам не знайомий. Тлумач пропонує вельми позитивне тлумачення сну: абстрактний персонаж принесе неймовірну удачу наяву. Найімовірніше, везіння пошириться на матеріальні цінності і все, що стосується фінансових питань.

  Сонник цілуватися з небіжчиком в губи, до чого сниться цілуватися з небіжчиком в губи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: