Сонник цілуватися з хлопцем, до чого сниться та що означає цей сон?

Цілуватися з хлопцем приємно як у реальності, так і уві сні. Але якщо вам наснився такий сон, не поспішайте радіти. Така подія уві сні може бути застереженням про щось погане. Наприклад, якщо хлопець симпатичний вам, то це до добра, а от поцілунок з незнайомцем не завжди пророкує хороше майбутнє. Сонники допоможуть знайти правильну відповідь, якщо ви запам’ятали деякі деталі і свої емоції.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник цілуватися з хлопцем

Сонник Міллера тлумачить сон, у якому ви цілуєтеся з хлопцем у темряві як те, що ви перебуваєте на межі розпусти, готові заради близькості зробити необачний крок. Не поспішайте, адже це погана думка!

А якщо ви цілуєтеся при світлі (сонячному чи у приміщенні), це символізує взаєморозуміння і повагу один до одного. Неважливо, знаєте ви цього хлопця чи ні — ви все робите правильно у житті.

Якщо це був хлопець подруги, значить, ви посваритеся з нею через свою нестриманість. Тобто, саме ви будете винуваті у сварці.

Згадуємо деталі

Китайський сонник. Згадайте деякі деталі і трактування сну буде точним. Ось, наприклад, чого чекати, якщо ви цілувались із хлопцем уві сні:

Універсальний сонник. Вам наснилося, що ви цілуєтеся із хлопцем, він цілує не лише ваші губи, а і обіймає — це знак того, що він відчуває до вас пристрасть. Якщо цілує в шию, плечі і обіймає вас при цьому — він кохає вас по-справжньому.

Цілуватися уві сні з незнайомим хлопцем до несподіванки. А от чи буде вона приємною – не факт, вірогідність п’ятдесят на п’ятдесят. Не нехтуйте ні чим, адже успіх може прийти у будь-яку мить.

Пам’ятаєте відчуття? Незнайомий хлопець цілує вас і вам приємно? Вірогідність хороших подій висока. Якщо вам було неприємно, то остерігайтеся конфліктів і проблем.

Якщо незнайомий хлопець цілував вам ноги уві сні, то це до випадкового знайомства, яке відкриє нові перспективи.

Циганський сонник. Якщо хлопець незнайомий та цілує у щоку, то це до нового друга, у губи – до нових відносин. Якщо хлопець ваш і ви цілуєтеся, то це до міцних почуттів між вами.

Хлопець поцілував вас та іншу дівчину? Не втрачайте часу, плануючи здійснити щось важливе! Це попередження про те, що потрібно діяти більш рішуче, активніше.

Вас цілує колишній хлопець? Почуття із сну пам’ятаєте? Вам було приємно? Не відштовхуйте у реальності тих, хто вам вже не дорогий, вони можуть бути ще корисні! Вам було неприємно? Сміливо рвіть зв’язки з минулим.

Коментарі відвідувачів

Тетяна

Мені наснилося, що я цілуюся із своїм хлопцем, сон цей повторювався кілька раз на протязі останніх кількох місяців. У нас все нормально. Думаю, що це просто ознака того, що ми щиро кохаємо одне одного та у нас у відносинах щирість. До того ж, Циганський сонник саме про це і пише.

Ксенія

Десь тиждень минув, як приснилося мені, що я цілуюся із незнайомим хлопцем, збуджуюсь, отримую задоволення. Прочитала, що це до приємних подій. Так і сталося! Я працюю на себе, фрілансер, отримала дуже гарне замовлення, вперше заробила дуже велику суму. Думаю, саме про це сон і попереджав.

Взагалі зараз більше починаю вірити у сни, у магію, адже вже кілька раз переконувалась, що вона існує і діє, а вчені просто хочуть, щоб ми не розуміли, що навкруги нас є не тільки матеріальний світ.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: