Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілуватися з незнайомим чоловіком, до чого сниться цілуватися з незнайомим чоловіком уві сні

Цілуватися з незнайомим чоловіком — досить складний і суперечливий символ. Невідомий представник сильної статі уві сні, як правило, добрий знак, в той час як трактування тілесних контактів найчастіше пов’язана з негативом. Тлумачачи,, до чого сниться образ, сонник бере до уваги відчуття і настрої сновидіння, а також обставини з реальної дійсності.

Пророцтва Міллера

Коли уві сні трапляється цілуватися з незнайомим чоловіком у губи, сонник Міллера звертає увагу на привабливість того, хто вам наснився. Симпатичний герой сновидіння — добрий знак, провісник насолоди в реальності. Відразлива зовнішність незнайомця обіцяє прикрощі. Якщо довелося бачити фізичні недоліки, розчарує хтось із найближчого оточення.

Трохи самопізнання

Якщо уві сні довелося цілуватися з невідомим в губи, сонник Мандрівника розглядає абстрактну фігуру як відображення однієї з яскравих рис характеру сплячого. Це може виявитися проекція і світлою, і темної сторони, важливо те, що незабаром саме це якість дасть про себе знати. Воно з однаковим успіхом може виручити або дати серйозний урок.

Тлумачачи,, до чого сниться символ жінці, сонник Лоффа нагадує про чоловічому початку, яке присутнє в кожній. Якщо сновидицей його недооцінює або надмірно культивує, образ уві сні підкаже, як зберегти баланс.

Сюжет, в якому довелося пристрасно цілуватися з незнайомим чоловіком у губи і вступати в більш тісний контакт навіяний фантазіями коханого. Він хотів би бачити сплячу настільки ж палкою і досвідченої.

Що віщує поцілунок

У різних сонниках вибір пояснень,, до чого сниться поцілунок з випадковим перехожим, досить широкий.

 • Для закоханої з огидою цілувати іншого означає охолодження почуттів наяву;
 • Пристрасно цілувати незнайомця трапляється напередодні дивовижних подій;
 • Пристрасно цілувати стороннього означає приємний сюрприз;
 • Якщо наснилася неприязнь, попереду розчарування і погані вісті.
 • Емоційний фон уві сні допоможе передбачити характер непередбачених подій. Гамма людських відчуттів настільки багата, що її не зможе вмістити цілком жоден тлумач. Щоб витлумачити напевно те, що вам приснилося, довіртеся своїй інтуїції.

  Чого побоюватися

  Якщо приснилися поцілунки та інші атрибути близькості, деякі сонники застерігають сновидцев від легковажності і зайвої довірливості. Особливо тлумачення сну стосується юних осіб.

  До чого сниться дівчині цілуватися з незнайомим чоловіком, розповість снотолкователь Фрейда. Таємничий образ Містера Х уві сні уособлює невгамовне цікавість, яке призведе до негативного сексуального досвіду. Результатом може виявитися психологічна травма, небажана вагітність, венеричні захворювання.

  Англійська сонник радить бути перебірливими в нових знайомствах. Зустріч з альфонсом або пройдисвітом, здатним зіпсувати репутацію, зараз висока. Символ віщує, що скоро відкриється темне минуле одного з давніх знайомих.

  Любов сама вас знайде

  Іноді уві сні вдається поцілувати знаменитість — людини, якого ніколи не доводилося бачити і знати, який він насправді, і який не підозрює про ваше існування. В еротичних сонник цей хлопець рівнозначний незнайомцеві. Поцілунок, який вам наснився, символізує почуття до цілком реальної людини, в яких ви не наважуєтеся зізнатися навіть собі.

  Поцілувати Містера Х трапляється напередодні нового запаморочливого роману, який відбудеться незалежно від того, чи входять любовні пригоди в ваші плани — ось, до чого сниться такий знак.

  Сонник цілуватися з незнайомим чоловіком, до чого сниться цілуватися з незнайомим чоловіком уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: