Сонник цілуватися з незнайомцем, до чого сниться цілуватися з незнайомцем уві сні

Незважаючи на приємні моменти, який дарує поцілунок уві сні, така дія не завжди трактується сонником в позитивному ключі. Те,, до чого сниться цілуватися з незнайомцем, може відображати підсвідому незадоволеність відносинами з коханим або бути результатом прагнення пережити нові, хвилюючі емоції.

Про що мовить Міллер?

Жінці, якій довелося цілуватися з незнайомцем уві сні, психолог радить бути обачною в спілкуванні з протилежною статтю. Сонник пов’язує приснилося дію з ймовірністю бути поміченою в безсторонньому справі, чим вміло скористаються недоброзичливці, кинувши тінь на репутацію сновідіци.

Будьте розсудливі

Сонник Закоханих намагається вберегти від необдуманих вчинків, тлумачачи,, до чого сниться цілувати в губи незнайомого чоловіка. Бачити подібне заміжньої леді, говорить про ймовірність завести нетривалий роман на стороні. Проявіть розсудливість, оскільки ця пристрасна інтрижка матиме згубні наслідки.

Панночці, яка наяву зустрічається з молодим чоловіком, уві сні цілувати в губи незнайомця, означає, що сновидицей досить легковажно ставиться до нинішніх любовним стосункам.

Характер поцілунків

Сонник від А до Я пояснюючи,, до чого сниться цілуватися з незнайомцем, звертає увагу на місце і характер приснився поцілунку. так:

 • Цілувати в щоку — до цікавого знайомства з людиною, дружній підтримці;
 • Поцілунок в шию — висловлює потребу в різноманітності інтимних відносин;
 • В губи — говорить про нерозумною, сильної пристрасті, сплеск гормонів;
 • В руку — підсвідома потреба в залицяння.
 • Ви дозріли

  За версією Лонго, сновидіння, в якому молоденьким дівчатам сталося цілуватися з незнайомцем, означає підсвідому готовність до інтимної близькості, гормональне дозрівання. У цей період у жінок починається формуватися ідеальний образ чоловіка, який потім переноситься на реальних хлопців.

  Приснилося дійство, може бути наслідком сумнівів сновідіци, яка не може вибрати коханого, серед шанувальників. Бачити подібну сцену нареченим, обіцяє мир і злагода в новоспеченому сімействі.

  Підтримка або знайомство?

  Має бути швидка зустріч з майбутнім коханим, ось,, до чого сниться обніматися уві сні з невідомим чоловіком. Цілуватися з незнайомцем заміжній жінці, говорить про неусвідомленої потреби в розумінні, підтримці та участі. Постарайтеся не ображатися на чоловіка, а правильно пояснити свої потреби.

  Обережно: зрада!

  Недовгий, але бурхливий роман Фрейд обіцяє тим, кому довелося уві сні пристрасно обніматися і цілуватися з незнайомцем. Еротичний сонник тлумачення сну пов’язує з імовірним обманом і невірністю другої половинки.

  Бажання чи необхідність?

  Загальний сонник, зіставляє приснився сцену з отриманням цікавих новин, несподіваним приїздом гостей. Якщо в нічному баченні, ваші емоції були яскравими і позитивними, значить, попереду вас чекають цікаві події та зміни.

  Бачити невідомого раніше хлопця, докучання якого викликають огиду і напади нудоти уві сні, згідно Сучасному совмещенному сонником, пророкує про те, що в реальності доведеться робити те, чого ви не хочете і всіляко уникаєте.

  Сонник цілуватися з незнайомцем, до чого сниться цілуватися з незнайомцем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: