Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілуватися з чоловіком, до чого сниться цілуватися з чоловіком уві сні

Цілуватися з чоловіком уві сні є досить неприємним і тривожним сигналом. Детальніше дізнатися, до чого сниться цілуватися з чоловіком можна за допомогою сонника. Для цього варто пригадати в деталях сон, його сюжет і закінчення, а також свій настрій і емоції в ньому.

Сон, в якому Вам довелося цілуватися з незнайомим чоловіком, сонник трактує як знайомство з людьми, які мають темним минулим, в результаті чого Ваша репутація може бути безнадійно зіпсована. Також сонник може передвіщати швидку зустріч з цікавим чоловіком, який на ділі виявиться альфонсом або нарцисом.

Цілуватися зі знайомим чоловіком уві сні обіцяє швидке розставання з ним, і чим довше і інтенсивніше поцілунки, тим швидше ця людина поїде. Ще даний сон може розповідати про те, що чоловікові, якого Ви побачили уві сні, загрожує небезпека. Якщо знайомого цілує інша жінка, значить, потрібно з обережністю ставитися до пропозицій авантюрного характеру, тому що можна легко «влипнути» в неприємну історію.

До чого сниться цілуватися з чужим чоловіком. Такий сон трактується сонником, як символ пристрасної, але скороминущим любовний зв’язок, в якій почуття один до одного швидко охолонуть і розставання буде без жалю. Заміжній жінці даний сон загрожує ризиком піддатися пристрасному спокусі, але незабаром вона гірко пошкодує про цей зв’язок.

Сон, в якому доводиться цілуватися з померлим чоловіком, обіцяє сонником, гірке розчарування в любові, тугу за коханою людиною, а також смерть. Але смерть не фізичну, а радше духовну, у вигляді повної апатії, ступору, відсутності апетиту і думками про суїцид. Також такий сон може говорити про тяжку хворобу, яка скувала Ваше тіло.

До чого ще сниться цілуватися з чоловіком уві сні

Якщо уві сні сниться, що Ви цілуєтеся з коханою людиною, значить, скоро розлучитеся з ним через свою, або його невірності.

Сон, в якому Ви цілувалися з колишнім чоловіком (хлопцем), має два значення і трактується сонником згідно того настрою, з яким Ви прокинулися. Перше значення: якщо даний сон викликав у Вас сум’яття в душі, значить, Ви не готові (або не згодні) забути колишні відносини, і згодні пробачити і забути всі образи, аби молода людина повернувся. Друге значення: якщо після сну у Вас бадьорий і щасливе настрій, значить, Ви вже готові до нових любовних відносин.

До чого сниться цілуватися з чоловіком в сонник Міллера. Сон, в якому дружина цілує свого чоловіка, каже про повну гармонію і взаєморозуміння між подружжям. Дівчина, яка цілується з чужим чоловіком і при цьому дії їх застає її нинішній молодий чоловік — нещирі друзі будуть дуже зухвалі з дівчиною. Цілуватися з коханим (коханою) в повній темряві — сон попереджає про можливе спокусі і розпусті одного з подружжя.

Якщо чоловікові приснився сон, в якому його дівчина цілується з його суперником, сонник трактує, як ризик втратити повагу коханої.

Сонник цілуватися з чоловіком, до чого сниться цілуватися з чоловіком уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: