Сонник цілуватися з чоловіком, до чого сниться цілуватися з чоловіком уві сні

Цілуватися з чоловіком уві сні є досить неприємним і тривожним сигналом. Детальніше дізнатися, до чого сниться цілуватися з чоловіком можна за допомогою сонника. Для цього варто пригадати в деталях сон, його сюжет і закінчення, а також свій настрій і емоції в ньому.

Сон, в якому Вам довелося цілуватися з незнайомим чоловіком, сонник трактує як знайомство з людьми, які мають темним минулим, в результаті чого Ваша репутація може бути безнадійно зіпсована. Також сонник може передвіщати швидку зустріч з цікавим чоловіком, який на ділі виявиться альфонсом або нарцисом.

Цілуватися зі знайомим чоловіком уві сні обіцяє швидке розставання з ним, і чим довше і інтенсивніше поцілунки, тим швидше ця людина поїде. Ще даний сон може розповідати про те, що чоловікові, якого Ви побачили уві сні, загрожує небезпека. Якщо знайомого цілує інша жінка, значить, потрібно з обережністю ставитися до пропозицій авантюрного характеру, тому що можна легко «влипнути» в неприємну історію.

До чого сниться цілуватися з чужим чоловіком. Такий сон трактується сонником, як символ пристрасної, але скороминущим любовний зв’язок, в якій почуття один до одного швидко охолонуть і розставання буде без жалю. Заміжній жінці даний сон загрожує ризиком піддатися пристрасному спокусі, але незабаром вона гірко пошкодує про цей зв’язок.

Сон, в якому доводиться цілуватися з померлим чоловіком, обіцяє сонником, гірке розчарування в любові, тугу за коханою людиною, а також смерть. Але смерть не фізичну, а радше духовну, у вигляді повної апатії, ступору, відсутності апетиту і думками про суїцид. Також такий сон може говорити про тяжку хворобу, яка скувала Ваше тіло.

До чого ще сниться цілуватися з чоловіком уві сні

Якщо уві сні сниться, що Ви цілуєтеся з коханою людиною, значить, скоро розлучитеся з ним через свою, або його невірності.

Сон, в якому Ви цілувалися з колишнім чоловіком (хлопцем), має два значення і трактується сонником згідно того настрою, з яким Ви прокинулися. Перше значення: якщо даний сон викликав у Вас сум’яття в душі, значить, Ви не готові (або не згодні) забути колишні відносини, і згодні пробачити і забути всі образи, аби молода людина повернувся. Друге значення: якщо після сну у Вас бадьорий і щасливе настрій, значить, Ви вже готові до нових любовних відносин.

До чого сниться цілуватися з чоловіком в сонник Міллера. Сон, в якому дружина цілує свого чоловіка, каже про повну гармонію і взаєморозуміння між подружжям. Дівчина, яка цілується з чужим чоловіком і при цьому дії їх застає її нинішній молодий чоловік — нещирі друзі будуть дуже зухвалі з дівчиною. Цілуватися з коханим (коханою) в повній темряві — сон попереджає про можливе спокусі і розпусті одного з подружжя.

Якщо чоловікові приснився сон, в якому його дівчина цілується з його суперником, сонник трактує, як ризик втратити повагу коханої.

Сонник цілуватися з чоловіком, до чого сниться цілуватися з чоловіком уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: