Сонник цілуватися з дівчиною, до чого сниться цілуватися з дівчиною уві сні

До чого сниться цілуватися з дівчиною? Таке бачення уві сні для чоловіків є передвістям гармонійних взаємин зі своєю коханою або нового роману. Однак це може виявитися підказкою: потрібно проявляти більше рішучості — повідомляє сонник.

Известия, приємні події

Наснилося цілуватися з дівчиною? Молодим людям, як і зрілим чоловікам, такий сюжет уві сні обіцяє приємні несподіванки або прибуток. Однак вона буде отримана не цілком чесним способом.

Бачити, палке цілування зі знайомою? Сонник обіцяє незабаром хороші новини, несподівані події. Зі свого — гармонійні відносини між вами. Просто зі знайомою, яка дуже темпераментна — нова зв’язок або майбутній шлюб.

Пристрасний поцілунок зі своєю постійною подругою на очах у сторонніх означає, згідно сонником, поява пліток, наклепів, необґрунтованих звинувачень.

Наснилося цілуватися з дівчиною посеред темної кімнати? Сонник підкреслює: молода людина боїться втратити ці відносини. Треба проаналізувати причини страху — можливо, їх вдасться усунути.

Проявляйте більше рішучості

До чого сниться хотіти поцілувати красуню, але так і не зробити цього? Тлумачення сну однозначне: без зусиль ви нічого не доб’єтеся, скільки б не мріяли про прекрасне!

Наснилося цілуватися з дівчиною одного? Бачення свідчить про невпевненість у собі. Слід докласти зусиль, щоб позбутися цього недоліку.

Цілуватися з дівчиною уві сні — незаміжньою, з власного оточення в губи віщує їх зближення. Може виникнути роман — якщо молода людина проявить ініціативу.

До чого сниться поцілувати в губи спокусницю, якій симпатизуєте? Сонник підказує: ваша привабливість добре служила завжди, і далі не підведе, надаючи приємне враження на оточуючих.

Розберіться зі своїми почуттями

Бачити своє цілування з колишньої уві сні — ви віддаєте перевагу перебирати спогади про минуле замість того, щоб жити справжнім, діяти. Поцілувати її в губи означає: ви ще не готові почати нові стосунки. Але потрібно закрити цю сторінку життя.

Наснилося побачитися з колишньою подругою і поцілувати їй руку? Сонник вказує: сновидец відчуває повагу до неї, він залишив позаду власні емоції щодо їх зв’язку. Але пристрасний поцілунок з колишньої вказує: іскра може спалахнути знову, відновивши згаслі полум’я почуттів.

Чоловікові бачити, ніби цілував руку миловидної дівчині уві сні, віщує нове романтичне захоплення — нетривалий, але приємне.

Обережніше: можливі неприємності

До чого сниться цілуватися з дівчиною для жінки? Сонник попереджає: попереду неприязнь, конфлікти, ворожнеча між ними.

Безответно обсипати поцілунками уві сні юну красуню обіцяє юнакові сварку з рідними. Заміжню — необхідно знайти постійну партнерку для зустрічей, оскільки довгий стриманість шкодить йому.

Кого цілувалися

Приснився сюжет трактується відповідно до того, яку дівчину цілували:

 • Яка подобається — зустрінете того, хто буде надихати, добре впливати на вас;
 • Улюблену — попереду позитивні досягнення в любові, інших сферах;
 • Незнайому — обіцяє несерйозну зв’язок;
 • Красиву — юнакові віщує швидке весілля;
 • Обіймати і пестити красиву юну особу уві сні віщує значне поліпшення матеріального стану.

  Незнайому — зверніть увагу на власну поведінку. Зараз воно далеко від належного, тому чекайте негативних наслідків.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться цілуватися з дівчиною для чоловіка? У темряві — чекають небезпеки або розпусної поведінки. При світлі дня — незмінно поважне ставлення до жінок робить йому честь.

  Сонник цілуватися з дівчиною, до чого сниться цілуватися з дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: