Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілуватися з дівчиною, до чого сниться цілуватися з дівчиною уві сні

До чого сниться цілуватися з дівчиною? Таке бачення уві сні для чоловіків є передвістям гармонійних взаємин зі своєю коханою або нового роману. Однак це може виявитися підказкою: потрібно проявляти більше рішучості — повідомляє сонник.

Известия, приємні події

Наснилося цілуватися з дівчиною? Молодим людям, як і зрілим чоловікам, такий сюжет уві сні обіцяє приємні несподіванки або прибуток. Однак вона буде отримана не цілком чесним способом.

Бачити, палке цілування зі знайомою? Сонник обіцяє незабаром хороші новини, несподівані події. Зі свого — гармонійні відносини між вами. Просто зі знайомою, яка дуже темпераментна — нова зв’язок або майбутній шлюб.

Пристрасний поцілунок зі своєю постійною подругою на очах у сторонніх означає, згідно сонником, поява пліток, наклепів, необґрунтованих звинувачень.

Наснилося цілуватися з дівчиною посеред темної кімнати? Сонник підкреслює: молода людина боїться втратити ці відносини. Треба проаналізувати причини страху — можливо, їх вдасться усунути.

Проявляйте більше рішучості

До чого сниться хотіти поцілувати красуню, але так і не зробити цього? Тлумачення сну однозначне: без зусиль ви нічого не доб’єтеся, скільки б не мріяли про прекрасне!

Наснилося цілуватися з дівчиною одного? Бачення свідчить про невпевненість у собі. Слід докласти зусиль, щоб позбутися цього недоліку.

Цілуватися з дівчиною уві сні — незаміжньою, з власного оточення в губи віщує їх зближення. Може виникнути роман — якщо молода людина проявить ініціативу.

До чого сниться поцілувати в губи спокусницю, якій симпатизуєте? Сонник підказує: ваша привабливість добре служила завжди, і далі не підведе, надаючи приємне враження на оточуючих.

Розберіться зі своїми почуттями

Бачити своє цілування з колишньої уві сні — ви віддаєте перевагу перебирати спогади про минуле замість того, щоб жити справжнім, діяти. Поцілувати її в губи означає: ви ще не готові почати нові стосунки. Але потрібно закрити цю сторінку життя.

Наснилося побачитися з колишньою подругою і поцілувати їй руку? Сонник вказує: сновидец відчуває повагу до неї, він залишив позаду власні емоції щодо їх зв’язку. Але пристрасний поцілунок з колишньої вказує: іскра може спалахнути знову, відновивши згаслі полум’я почуттів.

Чоловікові бачити, ніби цілував руку миловидної дівчині уві сні, віщує нове романтичне захоплення — нетривалий, але приємне.

Обережніше: можливі неприємності

До чого сниться цілуватися з дівчиною для жінки? Сонник попереджає: попереду неприязнь, конфлікти, ворожнеча між ними.

Безответно обсипати поцілунками уві сні юну красуню обіцяє юнакові сварку з рідними. Заміжню — необхідно знайти постійну партнерку для зустрічей, оскільки довгий стриманість шкодить йому.

Кого цілувалися

Приснився сюжет трактується відповідно до того, яку дівчину цілували:

 • Яка подобається — зустрінете того, хто буде надихати, добре впливати на вас;
 • Улюблену — попереду позитивні досягнення в любові, інших сферах;
 • Незнайому — обіцяє несерйозну зв’язок;
 • Красиву — юнакові віщує швидке весілля;
 • Обіймати і пестити красиву юну особу уві сні віщує значне поліпшення матеріального стану.

  Незнайому — зверніть увагу на власну поведінку. Зараз воно далеко від належного, тому чекайте негативних наслідків.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться цілуватися з дівчиною для чоловіка? У темряві — чекають небезпеки або розпусної поведінки. При світлі дня — незмінно поважне ставлення до жінок робить йому честь.

  Сонник цілуватися з дівчиною, до чого сниться цілуватися з дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: