Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілуватися з колишнім хлопцем, до чого сниться цілуватися з колишнім хлопцем уві сні

До чого сниться цілуватися з колишнім хлопцем? Сюжет уві сні має кілька значень, в залежності від подробиць. Згідно сонником, він вказує на бажання повернути коханого, віщує відновлення зв’язку. Іноді бачення попереджає про конфлікт з нинішнім партнером або дає зрозуміти: ви позбулися впливу минулого.

Минулому немає вороття

Цілуватися з колишнім хлопцем часто означає уві сні: ви або він пам’ятайте про минуле. Якщо прокинувшись, відчуваєте смуток, значить, ще не відпустили ці почуття. Враження нейтральне? Минуле вже над вами не тяжіє.

До чого сниться, ніби це вийшло спонтанно, а наяву ніхто не прагне відродити почуття? Сонник рекомендує: бачення можна проігнорувати. Навіть якщо наяву побачитеся, зустріч закінчиться нічим.

Цілував колишній бойфренд?

Часто сновидіння, ніби він поцілував, сонник пояснює: колишній коханий про вас пам’ятає і хотів би зустрічатися знову. Щоб уникнути невідомості, краще поговорити, з’ясувати нюанси, що залишилися недомовленими.

Наснилося, як колишній бойфренд поцілував по-дружньому, в щічку? Не сприймайте сновидіння серйозно: швидше за все, він просто нейтрально до вас ставиться. А грандіозні повітряні замки, малюються вашою уявою, слід руйнувати без жалю.

Можливі сварки, конфлікти

До чого сниться заміжній жінці цілувати свого колишнього? Сонник попереджає: будинки можливий скандал через помилки або причіпок чоловіка. Бачення пробудить забуті приємні спогади. Головне — уникати порівняння нинішніх і минулих відносин, оскільки повернути нічого не можна.

Якщо дівчина бачила і сама цілувала уві сні молодої людини, реально давно розлучившись з ним — насправді десь в глибині душі ще жевріють почуття. Можливо, при сприятливих обставинах вони спалахнуть знову.

Коли уві сні вона обіймала колишнього коханого, а він її, ніжно цілувалися — доля надасть другий шанс цим відносинам.

Ініціатива може все зіпсувати

Бачити колишнього хлопця, обіймати його уві сні, прагнучи поцілувати, означає: дівчина за нього тужить. Наяву вона дуже хоче повернути його, але щось перешкоджає. Відверта розмова допоможе з’ясувати, як юнак сам до цього ставиться (може, негативно).

Наснилося обіймати його, лізти з ніжностями, але молодий чоловік намагався відсторонитися? Сонник радить: припиніть спроби зустрітися — навіщо ганьбитися і нав’язуватися того, хто цього не хоче?

Подробиці бачення

Тлумачення сну враховує приснилися деталі:

 • Бачили, говорили з колишнім бойфрендом уві сні, а потім по взаємному потягу почався поцілунок — випадкова зустріч почне новий виток відносин;
 • Цілуватися з колишнім хлопцем, коли самі проявили ініціативу — сонник сповіщає: хочете відновити зв’язок;
 • Він несподівано поцілував — чекає слушної нагоди, щоб порозумітися, помиритися;
 • До чого сниться пристрасний поцілунок, після якого зайнялися коханням Нинішні взаємини можуть ускладнитися, можливий навіть повний розрив.
 • Сонник Міллера: попереду приємне здивування

  Наснилося цілуватися з колишнім хлопцем? Сновидіння сигналізує: незабаром відбудеться несподівана подія, яке приємно здивує.

  Сонник цілуватися з колишнім хлопцем, до чого сниться цілуватися з колишнім хлопцем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: