Сонник цілувати руки, до чого сниться цілувати руки уві сні

Такий багатозначний жест, як поцілунок тлумачиться сонниками вельми неоднозначно. В облік береться не тільки місце, куди торкалися губи уві сні, але персонаж, якому приділялася така увага. Пояснення,, до чого сниться цілувати руки, натякає на глибоку повагу і довіру сновідящего.

Взаємодія з померлим

Цілувати руки небіжчика, який недавно помер, відображає тугу сплячої людини за покійним. Якщо дівчині приснилося, як покійна бабуся цілувала руки, значить, в реальному житті сновидицей чекає важка і виснажлива робота. Якщо ж в реальному житті, жінка збирається заміж, тоді, то,, до чого сниться такий жест, розцінюється як схвалення і благословення згори.

Якщо ж небіжчик при цьому щось говорив — прислухайтеся його словами, оскільки в даному випадку подібна дія натякає на дуже важлива подія, яка незабаром має відбутися у Вашому житті.

Чоловікові, нагороджувати уві сні поцілунком померлого батька або брата, обіцяє сонником перспективу поправити своє фінансове становище або знайти сімейне щастя і довгоочікуваний спокій.

Близькі люди і улюблені

Якщо чоловікові уві сні довелося цілувати руки мамі, значить, в реальному житті сновидец прийняв правильне рішення, яке призведе до благополуччя і процвітання. Жінці, приснився сюжет пророкує шану і повагу близьких людей, забезпечену старість, слухняність дітей.

Молодій дівчині, цілувати руки майбутнього свекра, згідно сонником, попереджає про велику обачності в поведінці. Те,, до чого сниться покривати поцілунками пальці майбутньому родичу, відображає неприємності у відносинах з цим персонажем.

Розцілувати обличчя і кисті кохану людину уві сні — до щасливого події, урочистого заходу. Жінці, приснилося сновидіння обіцяє сонником отримання довгоочікуваного подарунка від коханого, покупки речі, про яку довгий час мріяла сновідящій.

Інші персонажі

Цілувати руки незнайомої персони уві сні, пророкує сонником підтримку впливового покровителя. Покривати поцілунками руки священика — до духовного відродження, тязі до самопізнання і самовдосконалення. Швидше за все, незабаром ви зустрінете людину, яка стане для Вас духовним наставником.

Езотеричний сонник по-своєму пояснює,, до чого сниться торкатися губами до кистей священика. Так, на думку тлумача, приснилося дію віщує можливість зіткнутися з лицемірством і зрадою, яке в сучасному суспільстві споруджено в рамки прийнятного поведінки.

Згідно з тлумаченням Сучасного сонника, такий жест уві сні, відображає приємне знайомство з людиною, яка з великою ймовірністю, стане не просто одним із знайомих товаришів. Якщо поцілунок відбувся як прощання, значить, наяву доведеться побувати на незвичайному побаченні.

Якщо ручка, до якої Ви торкалися губами уві сні, була холодна — до небезпеки залишитися один на один зі своїми проблемами, якщо вона тепла — в скрутну хвилину можете повністю розраховувати на підтримку друзів.

Сновидіння, в якому дівчині поцілував ручки галантний і красивий чоловік, каже про прекрасне шанс розбагатіти, який Ви можете необачно упустити. Можливо, Ваш скептицизм допомагає уникнути безлічі неприємностей, але в даному випадку, він може позбавити Вас можливості поправити своє фінансове благополуччя.

Сонник цілувати руки, до чого сниться цілувати руки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: