Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілувати руки, до чого сниться цілувати руки уві сні

Такий багатозначний жест, як поцілунок тлумачиться сонниками вельми неоднозначно. В облік береться не тільки місце, куди торкалися губи уві сні, але персонаж, якому приділялася така увага. Пояснення,, до чого сниться цілувати руки, натякає на глибоку повагу і довіру сновідящего.

Взаємодія з померлим

Цілувати руки небіжчика, який недавно помер, відображає тугу сплячої людини за покійним. Якщо дівчині приснилося, як покійна бабуся цілувала руки, значить, в реальному житті сновидицей чекає важка і виснажлива робота. Якщо ж в реальному житті, жінка збирається заміж, тоді, то,, до чого сниться такий жест, розцінюється як схвалення і благословення згори.

Якщо ж небіжчик при цьому щось говорив — прислухайтеся його словами, оскільки в даному випадку подібна дія натякає на дуже важлива подія, яка незабаром має відбутися у Вашому житті.

Чоловікові, нагороджувати уві сні поцілунком померлого батька або брата, обіцяє сонником перспективу поправити своє фінансове становище або знайти сімейне щастя і довгоочікуваний спокій.

Близькі люди і улюблені

Якщо чоловікові уві сні довелося цілувати руки мамі, значить, в реальному житті сновидец прийняв правильне рішення, яке призведе до благополуччя і процвітання. Жінці, приснився сюжет пророкує шану і повагу близьких людей, забезпечену старість, слухняність дітей.

Молодій дівчині, цілувати руки майбутнього свекра, згідно сонником, попереджає про велику обачності в поведінці. Те,, до чого сниться покривати поцілунками пальці майбутньому родичу, відображає неприємності у відносинах з цим персонажем.

Розцілувати обличчя і кисті кохану людину уві сні — до щасливого події, урочистого заходу. Жінці, приснилося сновидіння обіцяє сонником отримання довгоочікуваного подарунка від коханого, покупки речі, про яку довгий час мріяла сновідящій.

Інші персонажі

Цілувати руки незнайомої персони уві сні, пророкує сонником підтримку впливового покровителя. Покривати поцілунками руки священика — до духовного відродження, тязі до самопізнання і самовдосконалення. Швидше за все, незабаром ви зустрінете людину, яка стане для Вас духовним наставником.

Езотеричний сонник по-своєму пояснює,, до чого сниться торкатися губами до кистей священика. Так, на думку тлумача, приснилося дію віщує можливість зіткнутися з лицемірством і зрадою, яке в сучасному суспільстві споруджено в рамки прийнятного поведінки.

Згідно з тлумаченням Сучасного сонника, такий жест уві сні, відображає приємне знайомство з людиною, яка з великою ймовірністю, стане не просто одним із знайомих товаришів. Якщо поцілунок відбувся як прощання, значить, наяву доведеться побувати на незвичайному побаченні.

Якщо ручка, до якої Ви торкалися губами уві сні, була холодна — до небезпеки залишитися один на один зі своїми проблемами, якщо вона тепла — в скрутну хвилину можете повністю розраховувати на підтримку друзів.

Сновидіння, в якому дівчині поцілував ручки галантний і красивий чоловік, каже про прекрасне шанс розбагатіти, який Ви можете необачно упустити. Можливо, Ваш скептицизм допомагає уникнути безлічі неприємностей, але в даному випадку, він може позбавити Вас можливості поправити своє фінансове благополуччя.

Сонник цілувати руки, до чого сниться цілувати руки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: