Сонник цілуватися в губи з чоловіком, до чого сниться цілуватися в губи з чоловіком уві сні

До чого сниться цілуватися в губи з чоловіком? Такий сюжет сонник називає досить неоднозначним. Він віщує гармонію у взаєминах, спільне подолання труднощів, взаєморозуміння. Але таке бачення уві сні може обіцяти неприємності, конфлікти. Зверніть увагу на подробиці.

Можлива хвороба близьких

Наснилося цілуватися в губи з чоловіком, вже померлим? Сонник пояснює: якщо це робила сновидицей — є небезпека важкої хвороби або навіть смерті когось із близьких.

Бачити, як померлий сам цілував сплячу уві сні — попереду успіх на діловому, кар’єрному поприщі. Перед нею відкриються нові привабливі перспективи.

Взаєморозуміння, любов

До чого сниться заміжній жінці палко цілувати свою другу половинку? Сонник підказує: в парі виникне та особлива духовна гармонія, яка міцно пов’язує двох і стає надійним фундаментом взаємин. Відтепер вона не покине їхній будинок.

Цілувати в сні коханого, який зараз далеко від сновідіци — хороший знак. Він думає про неї, дуже чекає зустрічі, любить.

Дайте зрозуміти обранцеві, чого вам хочеться

Наснилося самої проявляти ініціативу і пристрасно цілувати свого обранця? Це означає: вам не вистачає ніжності у взаєминах. Треба поговорити про це, пояснити: його маленькі ніжності, ласки були б не зайвими.

Бачити уві сні такий сюжет по відношенню до знайомої молодій людині — ви закохалися в нього. Якщо немає перешкод до вашої зв’язку — чому б не відкрити йому свої почуття?

Можливі сварки, але разом ви подолаєте труднощі

До чого сниться пристрасний поцілунок коханої? Це означає: наяву можлива сварка, якийсь конфлікт між вами. Слід проявити більше терпіння, спокою, врівноваженості. Якщо відчуваєте, що неправі — миріться першої.

Цілуватися в губи з чоловіком уві сні, коли він улюблений — дуже приємно! А значення можливо наступне: парі разом належить долати труднощі, які зближуватимуть, зроблять союз міцнішим.

Хто був героєм сновидіння?

Тлумачення сну залежить від того, з яким чоловіком наснилося це робити:

 • Коханим — взаєморозуміння, пристрасні відносини;
 • Ненависним — зумієте налагодити відносини з ворогом;
 • Хорошим приятелем — можливо, хтось із вас відчуває почуття, що виходять за рамки дружніх;
 • Знайомим — приємно проведете час серед друзів;
 • Незнайомим — отримаєте радісні звістки.
 • Сонник Міллера: остерігайтеся аморальних вчинків

  До чого сниться палкий поцілунок з незнайомим хлопцем? Наяву сновидицей може зробити якийсь аморальний вчинок.

  Мають відбутися зміни

  Наснилося цілуватися в губи з чоловіком, але виявилося, що він був незнайомим? Сонник повідомляє: попереду приємні зміни. Можливо, незабаром зустрінете цікаву людину.

  Таке ж значення і у бачення уві сні, коли спляча застала когось іншого за цим заняттям. Життя піднесе несподіваний сюрприз: незабаром почнуться зміни, а особисте життя заграє новими фарбами.

  Як роз’яснює сонник, бачити такий сюжет — це сигнал: новий знайомий подобається сновидицей як чоловік. Нехай це побачений мигцем молода людина — він сексуально привабливий для дівчини, навіть якщо наяву вона а подібне не думає.

  Сонник цілуватися в губи з чоловіком, до чого сниться цілуватися в губи з чоловіком уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: