Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілуватися в губи з чоловіком, до чого сниться цілуватися в губи з чоловіком уві сні

До чого сниться цілуватися в губи з чоловіком? Такий сюжет сонник називає досить неоднозначним. Він віщує гармонію у взаєминах, спільне подолання труднощів, взаєморозуміння. Але таке бачення уві сні може обіцяти неприємності, конфлікти. Зверніть увагу на подробиці.

Можлива хвороба близьких

Наснилося цілуватися в губи з чоловіком, вже померлим? Сонник пояснює: якщо це робила сновидицей — є небезпека важкої хвороби або навіть смерті когось із близьких.

Бачити, як померлий сам цілував сплячу уві сні — попереду успіх на діловому, кар’єрному поприщі. Перед нею відкриються нові привабливі перспективи.

Взаєморозуміння, любов

До чого сниться заміжній жінці палко цілувати свою другу половинку? Сонник підказує: в парі виникне та особлива духовна гармонія, яка міцно пов’язує двох і стає надійним фундаментом взаємин. Відтепер вона не покине їхній будинок.

Цілувати в сні коханого, який зараз далеко від сновідіци — хороший знак. Він думає про неї, дуже чекає зустрічі, любить.

Дайте зрозуміти обранцеві, чого вам хочеться

Наснилося самої проявляти ініціативу і пристрасно цілувати свого обранця? Це означає: вам не вистачає ніжності у взаєминах. Треба поговорити про це, пояснити: його маленькі ніжності, ласки були б не зайвими.

Бачити уві сні такий сюжет по відношенню до знайомої молодій людині — ви закохалися в нього. Якщо немає перешкод до вашої зв’язку — чому б не відкрити йому свої почуття?

Можливі сварки, але разом ви подолаєте труднощі

До чого сниться пристрасний поцілунок коханої? Це означає: наяву можлива сварка, якийсь конфлікт між вами. Слід проявити більше терпіння, спокою, врівноваженості. Якщо відчуваєте, що неправі — миріться першої.

Цілуватися в губи з чоловіком уві сні, коли він улюблений — дуже приємно! А значення можливо наступне: парі разом належить долати труднощі, які зближуватимуть, зроблять союз міцнішим.

Хто був героєм сновидіння?

Тлумачення сну залежить від того, з яким чоловіком наснилося це робити:

 • Коханим — взаєморозуміння, пристрасні відносини;
 • Ненависним — зумієте налагодити відносини з ворогом;
 • Хорошим приятелем — можливо, хтось із вас відчуває почуття, що виходять за рамки дружніх;
 • Знайомим — приємно проведете час серед друзів;
 • Незнайомим — отримаєте радісні звістки.
 • Сонник Міллера: остерігайтеся аморальних вчинків

  До чого сниться палкий поцілунок з незнайомим хлопцем? Наяву сновидицей може зробити якийсь аморальний вчинок.

  Мають відбутися зміни

  Наснилося цілуватися в губи з чоловіком, але виявилося, що він був незнайомим? Сонник повідомляє: попереду приємні зміни. Можливо, незабаром зустрінете цікаву людину.

  Таке ж значення і у бачення уві сні, коли спляча застала когось іншого за цим заняттям. Життя піднесе несподіваний сюрприз: незабаром почнуться зміни, а особисте життя заграє новими фарбами.

  Як роз’яснює сонник, бачити такий сюжет — це сигнал: новий знайомий подобається сновидицей як чоловік. Нехай це побачений мигцем молода людина — він сексуально привабливий для дівчини, навіть якщо наяву вона а подібне не думає.

  Сонник цілуватися в губи з чоловіком, до чого сниться цілуватися в губи з чоловіком уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: