Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілуватися, до чого сниться цілуватися уві сні

Таке ніжне, приємне, інтимне дійство як поцілунок, може викликати емоції не тільки в реальному житті, а й уві сні. Причому тлумачення такого сновидіння багато в чому залежать від дрібних деталей, від людини, з яким вам довелося цілуватися. До чого сниться картинка з поцілунками? про це розповість наш сонник.

Цілуватися уві сні: до худу або до добра?

Все сонники трохи відмінно тлумачу те, що значить цілуватися уві сні. І в деяких прогнозах, трактування сновидіння залежить навіть від пори року, в яке народився сновидец. Для народженого в осінні місяці, такий сюжет уві сні пророкує образу, яке він завдасть целуемому людині при всіх в реальному житті.

Що означає цілуватися уві сні для чоловіка, який народився влітку? Сонник дає негативний тлумачення: він стане жертвою зради дружини. Для жінки це так само поганий знак: на неї чекають серйозні скандали в сім’ї. А ось незаміжня дівчина, що побачила таку картинку уві сні, може готувати посаг — незабаром їй зроблять пропозицію руки і серця.

Малий Велесов сонник дає негативний тлумачення сну, де цілуватися довелося хлопцеві, і предметом цього дії була красуня. Це означає, що молода людина зіткнеться обманом і підступом з боку представниці прекрасної статі, яка йому дуже дорога. А якщо у сновидіння був гомосексуальний поцілунок, то це символізує ворожнечу, або знайомство, яке було спеціально підлаштовано.

За сонником Міллера цілуватися уві сні — погана ознака, особливо якщо це поцілунок з коханою, який відбувається в непроглядній темряві. Це загроза розпусти і кривду життя, яка в підсумку призведе до погіршення матеріального становища.

Так само негативно трактується сонником і поцілунок з незнайомою людиною. Це пророцтво про аморальних вчинках, які сновидец буде здатний зробити в недалекому майбутньому. А ось якщо ви доторкнулися губами до своєї матері, то це навпаки — хороший знак. Вас будуть почитати і поважати.

За сонником Ванги, бачити цілуються дітей уві сні — символ примирення в родині, якщо у людини, який побачив сон, не ладяться відносини з чоловіком або дружиною. Якщо ж у відносинах все нормально, тоді теж не варто хвилюватися. Такий сюжет обіцяє максимальне задоволення, яке ви отримаєте від досконалої роботи, і підвищення фінансового стану.

По тому ж сонником, значення сну, де цілуватися вдалося з дружиною або з чоловіком, обіцяє гармонію, відсутність конфліктів і розбіжностей в сімейному житті. А цілуватися з заклятим — пророкування швидкого примирення з ним. У житті з’явиться людина, яка зможе помирити вас, причому зробить він це легко і невимушено.

До чого сниться обніматися і цілуватися уві сні з коханим? За тлумаченням сонника, сон несе в собі негатив — розставання і сльози. Обіймати і покривати поцілунками обличчя батьків, як би прощаючись з ними — це так само поганий прогноз сонника. Придивіться наяву до їх здоров’ю, можливо, ще можна врятувати їх від наступаючої хвороби і виграти час.

Обійми з незнайомою людиною уві сні, а тим більше, дотик його губ — попередження сонника про те, що люди, яких ви вважаєте друзями, насправді плетуть інтриги проти вас. Будьте обережні, і уважно ставтеся до вибору друзів.

Цілувати коханих і рідних

До чого сниться цілуватися уві сні з коханим? Це часте сновидіння закоханої дівчини, і в ньому немає нічого поганого, сонник пророкує лише хороші події наяву. Таке ніжний дотик — це символ гармонії і балансу у відносинах, ви будете відчувати небувалу теплоту і ніжність почуттів від свого обранця.

Зовсім інше трактування дає сонник, якщо при спробі коханого поцілувати вас, ви відстороняєтеся, всіляко противитеся його дотиків, то це відображення вашої невпевненості в своїх почуттях. Перш ніж давати людині, яка вам не байдужий, надію на продовження романтики, розберіться гарненько в собі: чи готові ви до серйозних вчинків?

А, до чого сниться цілуватися з колишнім уві сні? У такий картинки є психоаналітична трактування. В реальному житті ви ніяк не можете відпустити цю людину, і навіть якщо ви з ним не бачитеся, ваша підсвідомість надійно прив’язано до спогадів про нього.

Так само, це може бути потойбічний сигнал про те, що вашому колишньому катастрофічно не вистачає вас, він знаходиться в депресії, і ніяк не може вас забути. Зателефонуйте йому, зустріньтеся, заспокойте — ваша турбота потрібна йому як ніколи раніше, адже те,, до чого сниться така картинка, свідчить про його уразливості.

Якщо чоловік побачив, що його дружина цілується з іншим уві сні, то це цілком може бути попередження про реальну подружньої невірності. Але не варто відразу звинувачувати другу половинку в зраді, для початку уважно придивіться до себе, чи давно ви самі з пристрастю ставилися до неї? Таке сновидіння може бути відображення вашого підсвідомості, яке вимагає від вас любові до дружини.

Для заміжньої жінки, сонник дає погані прогнози, якщо їй довелося цілуватися уві сні з коханцем. Незабаром ваша зрада може розкритися, тому варто або розповісти про все чоловікові, або припинити порочну зв’язок.

Так само, це може бути підсвідомим сигналом про те, що в сімейному житті вам не вистачає любові, пристрасті, ласки, а ще, ви дуже сильно турбуєтеся про те, що обман розкриється. Чи варто мучити себе, якщо те,, до чого сниться така картинка, і так пророкує відкриття вашої таємниці дружину.

Для сімейних людей, цілуватися уві сні з братом — дуже хороший знак. У сімейного вогнища ви будете оточені турботою і увагою. Різко підніметься повагу до вас серед родичів. Особливо приємні пророцтва дає сонник, якщо ви поцілували брата в щоку.

До чого сниться цілуватися з сестрою? Це так само дуже хороший прогноз, особливо для ділових людей, у яких не ладяться справи в бізнесі. Дуже скоро всі проблеми закінчаться, і кар’єра піде в гору, так як ви заслужите повагу за хороший вчинок, серед колег по роботі і покровителя вашої фірми.

Сумні прогнози дає сонник, якщо вам довелося цілуватися уві сні з одним. Це знак швидкого розставання, яке відбудеться не через сварку або конфлікту, а через те, що ваш друг покине місто, або навіть поїде в іншу країну. Але не варто сильно засмучуватися, в будь-якому випадку ви будете підтримувати зв’язок, і залишитеся друзями, але тільки на великій відстані.

Для чоловіка, то, до чого сниться цілуватися з подругою — знак того, що наяву він буде досягати поставленої мети, не дивлячись на моральні принципи і загальноприйняті норми поведінки. Побачила таку картинку уві сні дівчину, сновидіння попереджає, що подруга, до якої ви так добре ставитеся — помилкова. Вона плете інтриги за вашою спиною, і незабаром ви дуже сильно розчаруєтеся в ній.

Як не сумно, але якщо улюблений цілується з іншою, значить те,, до чого сниться такий сюжет, віщує наяву нещирість, черствість, а, можливо, навіть зраду коханого. Чи потрібні вам такі відносини, вирішувати тільки вам, але сонник не даватиме даремних пророцтв, так що краще придивитися до другої половинки, і діяти у відповідність зі сформованою ситуацією.

Цілуватися з сторонніми людьми

Дивне сновидіння, де вам довелося цілуватися з незнайомцем, трактується в залежності від загальної обстановки сну і конкретної ситуації. З одного боку, це може означати сплеск сильних, всепоглинаючих, бурхливих емоцій в реальності, але шкода, що вони будуть досить короткочасними.

А якщо поцілунок стався в темній кімнаті, або, того гірше — в під’їзді, то це свідчення сонника про те, що ви вкрай марнотратні, і легковажно ставитеся до своїх грошей. Таке ставлення може призвести до фінансових труднощів.

До чого сниться цілуватися з начальником уві сні? Це попередження сонника про те, що ваша недбалість і неуважність може призвести до звільнення, і наступним фінансовим труднощам. Потрібно найближчим часом з усією відповідальністю підходити до роботи, не халтурити, і тоді, можливо, все обійдеться.

Для чоловіка цілуватися уві сні з жінкою — гарне пророцтво сонника. У сімейному житті, або в стосунках з коханою очікується повна згода і спокій. Але якщо така дія уві сні сталося на очах у багатьох людей, прилюдно, то це сигнал про те, що ваші стосунки будуть оточувати плітки і безпідставні чутки.

Цілуватися зі знаменитістю уві сні, по інтерпретації сонника — хороший знак. Ви підсвідомо асоціюєте себе з цією людиною, і дотик до нього губами — символ спадкоємності, того, що в реальному житті ви будете чинити подібно кумиру, і завдяки цьому досягнете успіхів у любові і кар’єрі.

До чого сниться цілуватися з однокласником уві сні? Все залежить від того, перетинаються зараз ваші шляхи, чи ні. Якщо ви досить добре спілкуєтеся з ним, і вважаєте його другом, то незабаром у ваших стосунках можливі конфлікти, які приведуть до розставання. Якщо ж дружби між вами немає, то зовсім скоро вона може з’явитися — такі передбачення сонника.

До чого сниться уві сні цілуватися з ворогом? Це сигнал сонника до примирення. Прислухайтеся до себе, згадайте, з чого почалася ваша ворожнеча і нерозуміння. Чи не здаються вам зараз ці проблеми дурістю? Якщо ви зможете пробачити свого ворога, то крім простого перемир’я, ви отримаєте в його особі дуже надійного друга, який навіть може стати кращим.

Сонник трактує в залежності від емоційного забарвлення сновидіння то,, до чого сниться цілуватися уві сні з директором. Якщо при цьому ви відчуваєте пристрасть, задоволення, то в реальному житті вас чекає небувалий успіх і підвищення по службі. Навпаки, відчуваючи неприязнь при поцілунку, можете очікувати в реальності зменшення зарплати і навіть скорочення.

Психоаналітичну трактування дає сонник сюжету, де вам вдалося цілуватися уві сні з президентом. До чого сниться такий сюжет? Тут дуже багато залежить від політичної приналежності сновидіння, і якщо він має пряме відношення до політики, то це символ його хвилювання про обстановку в країні.

За інтерпретації сонника, цілуватися зі знайомим, який не є для вас другом, а тим, з ким ви просто час від часу підтримуєте спілкування — знак підлості від цієї людини. Якщо ж ви відчуваєте теплі почуття до персонажу з царства сновидінь, то прогнози сонника сумні — незабаром ви розлучитеся назавжди.

В реальному житті практично не можливо собі уявити, що можна цілуватися з мертвим, але в царстві Морфея можливо все. І такий сюжет трактується сонником в залежності від емоційної обстановки сновидіння. Якщо під час поцілунку ви відчуваєте огиду, то це дуже поганий знак: вас може наздогнати важка хвороба.

Так само, за тлумаченням сонника, якщо вам довелося цілуватися з померлим чоловіком, і при цьому ви відчували радість, щастя, благоговіння, то наяву можете очікувати багато приємних подій, які принесуть любов і щастя у ваше життя.

Ще цілуватися з небіжчиком уві сні розцінюється сонником, як ознаку того, що на вас зверне увагу будь-яка знаменитість, і в результаті не виключено, що між вами спалахнуть справжні почуття, які можуть привести до весілля.

Так само, то,, до чого сниться цілуватися з покійним уві сні — пророкування сонника про те, що ви незабаром розкриєте чиюсь таємницю, яка повалить вас в сум’яття. Але якщо сам небіжчик торкнувся вас губами, то відкриється ваш секрет — такого результату, по тлумаченню сонника, не уникнути.

Різні поцілунки

До чого сниться цілуватися пристрасно уві сні? Якщо предмет поцілунку — ваш коханий з реального життя, то можете не сумніватися в його відданості і чесності. У будь-якому випадку, чекати підступу з його боку вам не доведеться, ваш обранець заслуговує справжнього і беззаперечного довіри.

Цілуватися в губи уві сні — це завжди передбачення сонника про зміни в житті, але те, якими вони будуть — поганими чи хорошими, повністю залежить від деталей сновидіння. Тривалий і ніжний поцілунок з коханою — знак швидкого розставання, але причиною розлуки буде не сварка, а відпустку або тривале відрядження.

До чого сниться цілуватися уві сні в засос? Це прогноз сонник про те, що на вас насувається важку недугу, і щоб побороти його — головне вчасно почати лікування, тому не тягніть, і біжіть швидше до лікаря — зволікання подібно смерті.

Пристрасно і довго цілуватися з мовою — знак сонника про те, що ви отримаєте колосально задоволення в реальному житті від ваших перемог на любовному фронті. А ось заміжня жінка, що побачила уві сні поцілунок з мовою, і її партнер не був її чоловіком, наяву відчуває брак уваги від чоловіка, і їй просто необхідні ніжність і ласка.

До чого сниться бачити уві сні цілуються людей? Це сновидіння — добрий знак. Сонник обіцяє, що скоро ви зміните своє життя в кращу сторону. Особливо це стосується тих, хто відчуває в даний момент матеріальні труднощі.

До чого сниться цілуватися з актором? Такий сюжет можна інтерпретувати як позитивний, якщо в реальності ви любите цього актора і рівняєтесь на нього. Тоді сонник обіцяє успіхи в справах, і придбання слави і поваги.

Сонник цілуватися, до чого сниться цілуватися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: