Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілувати небіжчика, до чого сниться цілувати небіжчика уві сні

Сновидіння, в яких мав місце бути поцілунок з померлим, не випадково настільки яскраві і вражаючі: підсвідомість таким способом намагається подати сигнал. Ось чому практично кожен сонник містить тлумачення,, до чого сниться цілувати небіжчика. Подібні образи уві сні майже завжди містять зашифроване попередження або цінну пораду.

Підказки від Міллера

До чого сниться цілувати небіжчика, сонник Міллера пояснює досить прямолінійно. Якщо приснився такий символ, найближчим завданням сплячого повинна стати турбота про близьких, майно і особистої безпеки. Висока ймовірність прикрих пригод.

Візит з того світла

Деякі сонники більш докладно роз’яснюють, до чого сняться настільки несподівані торкання вуст. Наприклад, тлумачі роблять акцент на тому, яким приснився головний герой: мертвим або живим. Русский провісник повідомляє, що бачити неможливий наяву контакт доводиться тим, хто в реальності вважає, що завинив перед покійними.

Якщо померлий приснився живим і настільки велелюбним, що уві сні відбувся триразовий поцілунок, пророкування Цвєткова віщує розлуку з кимось із дорогих вам людей. Це не єдине пояснення,, до чого сниться зустріти воскреслого і цілуватися з ним. Рекомендується бути особливо уважним до того, що відбувається після пробудження. Будь-яка дрібниця може відкрити очі на чудову можливість.

Скоріше живий, аніж мертвий

Старовинне тлумачення сну розповість, що означає цілувати небіжчика, який насправді є живим. Якщо сновидицей — жінка, їй слід бути перебірливими в нових знайомствах. Одне з них загрожує принести суцільні розчарування і неприємності.

Циганський сонник пропонує куди більш оптимістичний прогноз,, до чого сниться цілувати небіжчика, який насправді не збирається вмирати. Пощастить обом: сплячого чекає неймовірна удача, а героя сновидіння — довгі роки здоров’я і процвітання.

Обнимашки

Поцілунки уві сні і наяву нерідко супроводжуються обіймами. Сонник вважає цей момент вельми значущим, характер обнімашек і супутні їм обставини допоможуть точніше витлумачити, до чого сниться, як сталося обіймати і цілувати небіжчика.

 • Якщо довелося обіймати покійного за власною ініціативою, очікуються зміни;
 • Бачити і відчувати фізичний контакт з мерцем трапляється напередодні захворювання;
 • Іноді уві сні вдається обіймати володаря якостей, які вам знадобляться;
 • Якщо приснилися замогильні обійми, наяву збудеться те, що здавалося неможливим;
 • Візит покійної мами уві сні нагадує про розсудливість і обачності;
 • Довелося бачити й обіймати покійного батька? Будьте сміливіше і активніше;
 • Радість зустрічі уві сні обіцяє несподівані події, часто позитивні.
 • Торкнутися щоки

  Щоб визначити, чому уві сні довелося цілувати небіжчика в щоку, бажано згадати, хто був ініціатором цього дійства. Якщо це були ви, попереду емоційно насичений період.

  Коли поцілунок в щоку подарований вдові колишнім чоловіком, маг Юрій Лонго обнадіює, що він просто приходив втішити і підтримати. Сновидіння означає, що реальна ситуація сновідіци не так складна, як може здатися.

  Якщо примарилося, як недавно пішов близький торкнув губами щоку, символ часто є відображенням скорботи і туги по цій людині.

  Цілуватися в уста

  Цілування в губи сонник трактує дещо інакше. На думку відунів Наві, образ уві сні означає проблеми в особистому житті. Іноді сновидіння попереджає, що інтимна сторона нового знайомства може розчарувати.

  Якщо приснилося, як губи покійного торкнулися ваших уст, сонник Хассе попереджає про можливі захворювання в прихованій стадії. Тлумачення стосується, в першу чергу, вдів.

  Похоронний звичай

  Якщо на приснився похоронах довелося, згідно з традицією, цілувати небіжчика в лоб, сонник говорить про майбутню розлуку з одним або коханою родичем. В інших інтерпретаціях це провісник погодних примх.

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, що померлий чмокнув в лоб вас. Східний сонник вважає такий незвичайний сюжет знаком мудрості і розкриття екстрасенсорних здібностей.

  Інші частини тіла

  Якщо довелося цілувати руку небіжчика, сонник апостола Симона Кананіта зауважує, що ви занадто залежні від думки оточуючих або окремо взятої персони. Поцілувати руку покійного трапляється тим, хто наяву переживає почуття провини перед ним або жалкує про непоправну.

  Коли трапляється цілувати небіжчика в ноги, Сучасний сонник застерігає від зайвої довірливості: люди не завжди відповідають взаємністю на прояв сильних і щирих почуттів.

  Особистість померлого

  Якщо уві сні довелося поцілувати лежачого в труні дідуся, в житті сплячого настане непростий період, коли знадобиться мудру пораду. Бачити воскреслого дідуся і бурхливо радіти диву трапляється напередодні кар’єрного зльоту або фінансового успіху.

  Коли жінці наснилося поцілувати померлого чоловіка, снотолкователь вважає, що сновидицей затіває сумнівну витівку, яка суперечить її принципам. Для бізнесмена цілувати небіжчика — добрий знак, провісник удачі в комерційних справах.

  Сонник цілувати небіжчика, до чого сниться цілувати небіжчика уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: