Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цілувати, до чого сниться цілувати уві сні

У більшості випадків цілувати уві сні кого-небудь — хороший знак. Особливо якщо під час поцілунку ви відчували радісні і щасливі почуття. Пояснення сновидіння є в багатьох сонниках. Для максимально точного визначення,, до чого сниться подібне, слід вивчити версії всіх джерел.

Покривати поцілунками дитини

Сучасний сонник вважає, що цілувати в сновидінні дитини — на радість і приємного проведення часу. Якщо приснився маленький хлопчик, значить, вам скоро крупно пощастить. Побачена уві сні маленька дівчинка передрікає — символ майбутніх змін.

Якщо сниться, що цілуєте в щічку немовляти, а він при цьому радісно сміється, готуйтеся прожити довге і щасливе життя в оточенні розуміють і люблять людей.

Жіночий тлумач вважає, що «тискати» в нічних мареннях маленької дитини — до взаємної любові і великим особистого щастя. Так слід розуміти сюжет, в якому дитина була здорова, гарний і тягнувся з відповідною ласкою.

Цілувати в сні нещасного і гірко плаче маленької дитини — до безрадісного існування і безлічі проблем.

Коханого або чоловіка

Універсальний сонник вважає, що цілувати і обіймати в своєму сновидінні коханця — до обману і підлої зради з його боку. Придивіться в реальному житті до свого партнера, не виключено, що ознаки брехні вже давно були помітні просто ви не хотіли їх бачити.

Цілувати в сні кохану людину, на думку Гришиной — до сварки. Якщо приснилося, що обіймали і обсипали поцілунками колишнього хлопця, готуйтеся пережити велику сварку зі своєю другою половинкою.

Щоб з’ясувати,, до чого сниться цілувати чоловіка або дружину, необхідно звернутися до Шеремінской. Сонник Шеремінской вважає, що поцілунки в губи символізують пристрасть і сексуальну насолоду. Чим гаряче були «цілування», тим більше задоволень ви відчуєте наяву.

Якщо представник сильної статі в нічних мареннях цілує свою кохану дівчину, значить, відносини будуть складатися гладко. Якщо на місці реально існуючої коханої була колишня дівчина, то вас чекає новий роман.

Цілувати в сні улюблену і відчувати при цьому відразу — до швидкої розлуки.

Тварина

Якщо сниться, що ви чмокати собаку в ніс, а пес при цьому радісно виляє хвостом, готуйтеся до зміцнення дружніх відносин. Універсальний сонник переконаний, що зараз поруч з вами знаходиться людина, яка не зрадить і завжди виручить у важку хвилину.

Наснилося, що цілуєте дельфіна? Навколишні люди будуть ставитися до вас з повагою. Все задумане легко зможете здійснити завдяки підтримці з боку.

Якщо уві сні ви проявляли любовні почуття до кішки, очікуйте зради. Пережити його буде непросто. Сучасний сонник вважає, що обдурить та людина, якій ви зараз безмежно довіряєте.

Цілувати кінь, значить, а реальності стати жертвою злодіїв і аферистів. Намагайтеся бути обачним і уважним.

Родича або сторонньої людини

Цілувати в сні незнайому дівчину — до отримання прибутку нечесним способом. Якщо приснився незнайомий хлопець, то в особистому житті все буде складатися саме так, як вам цього хочеться.

Сонник Езопа вважає, що обсипати поцілунками незнайомця, означає несподівано для себе знайти цінну і дорогу річ. Якщо сниться знайомий чоловік, то він обов’язково вам допоможе впоратися з таким собі важким і відповідальною справою.

Якщо сниться, що цілуєте в щоку друга або подругу, то, цілком можливо, ви відчуваєте до приятеля або приятельці зовсім не дружні почуття. Східний сонник рекомендує покопатися в своїй душі і, зізнатися максимально чесно, що змушує вас спілкуватися з цією людиною.

Уві сні цілувати в лоб сина, означає, що ви прийміть його рішення і змиріться з ним, навіть якщо будете категорично проти. Приснився брат — символ дружньої зв’язку і всіляких задоволень. Якщо на місці близького родича була свекруха, ви можете сміливо розраховувати на її підтримку при вирішенні конфліктної ситуації з чоловіком.

Померлого

Наснилося, що цілуєте руки покійного? Сонник Здоров’я радить нанести профілактичний візит до лікаря. Якщо сниться покійна мати, в реальному житті захворіє хтось із близьких. Побачити уві сні покійного батька — до участі в досить невигідному заході. Якщо примарилась покійна бабуся, готуйтеся до численних труднощів.

Гришина також пояснює,, до чого сниться цілувати покійну маму. Сонник Гришиной вважає такий сюжет попередженням. Наяву доведеться пережити «чорну смугу», повну гірких жалю і розчарувань.

Якщо уві сні ви обіймали голову мерця, то в реальності доведеться приймати непросте і при цьому дуже важливе рішення, яке змінить все життя. Якщо приснилося, що торкаєтеся губами до очей мертвого, постарайтеся тверезо поглянути на своє життя. Універсальний сонник радить зняти «рожеві окуляри» і вжити необхідних заходів поки що не стало занадто пізно.

Якщо уві сні ви цілуєте ноги помер, належить відправитися в тривалу поїздку.

Різні тлумачення

Цілувати в нічних мареннях жіночі груди — на щастя і всіляких придбань. Сонник Міллера обіцяє здійснення всіх бажань і безмежне блаженство.

Доторкнутися до ікони — до удачі. Якщо сниться, що «цілувати» з президентом, готуйтеся до отримання похвали від начальства. Ймовірно також підвищення по службі і збільшення заробітної плати.

Цілувати в сні в шию кого-небудь — до прояву ініціативи в особистому житті, в спину — до хвилювань і труднощів, в живіт — до хвилюючим пригод. Якщо приснилося, що облизували вухо чарівною панянки, то світ сексу відкриється вам з ще незвіданою боку.

Сонник Шеремінской переконаний, що цілувати обличчя близької людини — до тривалої розлуки і пов’язаним з цим переживань. Якщо приснився хрест, то має бути вибачатися перед раніше скривдженим вами людиною. Щире розкаяння принесе полегшення.

Сонник цілувати, до чого сниться цілувати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: