Сонник церква всередині, до чого сниться церква всередині уві сні

Якщо вам приснилося, що ви молитесь в храмі, то зверніть увагу на те, як уві сні виглядала церква всередині. Сонники стверджують, що ці особливості можуть істотно вплинути на пояснення, до чого сняться сюжети подібної тематики.

Пророцтва Міллера

Тлумачення сонника Міллера щодо побачених уві сні церков не відрізняються позитивним забарвленням. Швидше навпаки. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що перебуваєте всередині церкви, то це означає, що незабаром ви будете почувати себе не дуже комфортно, вас буде щось обтяжувати.

А якщо ви, перебуваючи в церкві, відчули запаморочення, і вам довелося вийти на вулицю, то це може означати марність ваших сподівань.

До якої конфесії належало святилище

Якщо вам приснилося, що ви бачите церква всередині, то пригадайте, до якого віросповідання ставилася приснився обитель, а сонники підкажуть, до чого це сниться:

 • Православна церква — до спокою і умиротворення;
 • Католицький костел — до урочистого заходу;
 • Ісламська мечеть — вас будуть допікати докорами родичі
 • Буддистська пагода — до хорошого настрою і радості;
 • Іудейська синагога — слід подумати про духовне багатство, а не про матеріальне.
 • Золотоверхий білокам’яна, як символ життєвих цінностей

  Тлумачення сну, в якому ви бачите себе всередині церкви, інтер’єр якої «дихає» розкішшю: з іконами в золотих оправах і священиком, одягненого в парчеву рясу, обіцяє вам успішне починання будь-яких справ, радує сонник Медеї.

  Примарилося, що ви милуєтеся іконостасом з іконами, на яких чітко видно лики святих? Це говорить про те, що ви чітко знаєте, чого хочете від життя, і йдете до цього «семимильними кроками».

  А ось, до чого сниться, що оздоблення церкви з іконами і огрядним священиком викликає у вас почуття неприязні, за версією Місячного сонника: це сигнал про те, що вас не влаштовує те, як ви живете, але виправити ситуацію вам не під силу.

  Пам’ятник дерев’яного зодчества: Будьте здорові!

  Міцне здоров’я і відмінне самопочуття чекає того, хто побачив дерев’яну церкву всередині. Згідно тлумаченням сонника Цвєткова, храм з колод символізує процвітання і довгожительство.

  Запалюєте уві сні свічки в дерев’яному храмі? Пригадайте, з якою метою. Якщо бачите уві сні, що ставите свічки за здоров’я своїх друзів і рідні, то можете бути впевнені, що з ними не трапиться нічого поганого.

  А ось, ставити уві сні свічки за упокій душі померлих — сигнал про можливе проблеми зі здоров’ям.

  Покинута церква, або Бережіться небезпеці!

  Сонник Ванги закликає всіх, кому привиділася стара церква всередині, пригадати всі подробиці сюжету. На думку провидиці, яка б пояснила,, до чого сниться дане сновидіння, воно попереджає про неприємності або навіть про небезпеку.

  Бачите уві сні, як батюшка молиться в старій напівзруйнованій церкві? Почуєте погані новини. Батюшка закликав уві сні і вас стати на коліна і помолитися? Не варто відмовлятися від допомоги, яку вам запропонують в реальності.

  А якщо ви бачите, що в древньому святилище дуже темно, і ви тільки чуєте тихе бурмотіння батюшки, то не варто нікуди вирушати в дорогу. Такі бачення віщують катастрофи.

  Сонник церква всередині, до чого сниться церква всередині уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: