Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цифра сім, до чого сниться цифра сім уві сні

До чого сниться цифра 7? Сонник надає цьому символу не тільки сприятливе, але іноді навіть містичне значення. Подібне бачення уві сні обіцяє успіх у справах, на роботі, подружнє щастя і навіть виграш в лотерею.

Успішний бізнес, здійснення бажань

Цифру 7 сонник вважає дуже сприятливим ознакою. Вона віщує успіх у бізнесі, досягнення мети. Настає хороший період для впровадження нових проектів та здійснення планів. Навіть при наявності недоліків обставини складуться так, щоб їх згладити.

Наснилося сімка також обіцяє виконання бажань. А якщо вона була різнобарвною або сяяла яскравим світлом — значення сновидіння багаторазово посилюється.

Бачити її, перебуваючи уві сні на робочому місці, обіцяє сновидцу вчинення вдалих угод або вигідне ділове партнерство.

Магічна нота

До чого сниться цифра 7? Це священне число символізує таємниці, загадки, магію, тому сонник обіцяє загадкові події, які незабаром відбудуться. Можливо, вони будуть пофарбовані певним магічним флером.

Особливо сильно таке ознаку, якщо уві сні ви бачили 777 — зможуть найбільш повно проявитися ваші здібності передчувати важливі події або передбачати їх результат.

Вас чекає підвищення на роботі

Також 777 — дуже щасливе число, передвіщає удачу в справах і особистому житті. Після такого бачення можна сміливо втілювати навіть самі нереальні плани — вони обов’язково здійсняться.

До чого сниться цифра 7 перед важливою подією? Сонник підказує: це вказівка ​​на благополучне для сплячого завершення майбутньої події.

Кілька приснився сімок в робочій обстановці є передвістям успішної ініціативи або підвищення по кар’єрних сходах. Начальство гідно оцінить здібності сплячого і при першій же можливості або додасть зарплату, або просуне по службі.

Благополуччя, гармонія взаємовідносин

Найчастіше сім трактується як уособлення сім’ї. Тому бачити її означає сімейної щастя. Велика цифра 7 уві сні символізує благополуччя сімейного життя, взаєморозуміння між подружжям. Маленька — хвилювання, тривогу подружжя один про одного.

Якщо приснилося сім чоловік за одним столом, сонник пояснює: ваша сім’я буде дуже міцною, майже ідеальною. Всі члени сімейства будуть довіряти, любити, допомагати один одному.

До чого сниться безліч сімок? Це віщує дружбу і хороші відношення з багатьма сімейними парами.

Інші подробиці сновидіння

Тлумачення сну враховує також, скільки сімок наснилося:

 • Одна — багата внутрішня життя;
 • Дві — посилення хороших ознак;
 • Три — можливий виграш в лотерею;
 • Багато — благополучне завершення відкладених складних справ;
 • Одна, але кілька разів поспіль — акцент на необхідності вжити якісь дії.
 • Інтерпретація по сонником Міллера

  Бачити уві сні цифри часто означає: сновидец надто перенапружує свій мозок, тому може припуститися помилки. Однак цифра 7 своїм сприятливим значенням пом’якшує таке тлумачення, надає сновидіння позитивний сенс: людина, приклавши зусилля і кмітливість, доб’ється хороших результатів.

  Сонник цифра сім, до чого сниться цифра сім уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: