Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цифра п’ять, до чого сниться цифра п’ять уві сні

Якщо уві сні привиділася цифра 5, то ймовірно, ви виконали якесь справа на «відмінно». До чого ще сниться це число? Сонник радить розглянути всі трактування.

Загальна характеристика

Починати тлумачення сну необхідно з загальних характеристик. В нумерології, магії та інших подібних науках 5 символізує людину і його внутрішній світ.

П’ятірка асоціюється з п’ятикутником, п’ятикутною зіркою, пентаграма і іншим постатям, які представляють собою замкнуте коло. По суті, це гармонійне поєднання духовного і фізичного, цілісна особистість з індивідуальними поглядами.

Якщо наснилася цифра 5, то сонник вважає, що розвиток душі і тіла проходить гармонійно і впорядковано. Це знамення творчого підйому і творчої енергії.

Все про кохання

До чого ще сниться 5? Вона відображає сферу любові і відносин. Але не стільки духовну її бік, скільки чуттєву.

П’ять — це відображення сексуальності, прагнення до плотських насолод, любовним подвигам і перемог. А також бажання і можливість знайти гармонію в любові, сімейного життя або інший тісному зв’язку.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що цифра 5 знаменує собою початок періоду активних пошуків. Це ж число означає енергійність, впевненість і допитливість. Але закликає стримати власну імпульсивність, проявити терпіння і посидючість.

Що станеться?

Якщо уві сні вам довелося бачити або чути про 5-ке, то постарайтеся запам’ятати всі подробиці бачення. Вони можуть вказувати на якесь важлива подія, яка відбудеться п’ятого числа, місяця, року або ж через вказаний проміжок часу.

Трактування також актуальна, якщо вам трапилося чути чиюсь розмову, пісню, передачу по радіо або телевізору. Сонник радить проявити особливу пильність, якщо про 5-ке довелося чути уві сні від небіжчиків.

Інтерпретація по деталях

До чого сниться 5-ка найчастіше? Якщо уві сні довелося бачити календар з підведеною датою, то щось важливе і знаменне відбудеться саме в цей день. Чи буде подія хорошим або поганим, розкажуть деталі.

 • П’ять колосків, зерен — до збагачення.
 • Пелюсток — на превеликий любовного почуття.
 • Котів — до сварки або пригоди.
 • Ступенів — до успіху залишилося…
 • Номер квартири / будинку — до зміцнення положення, бізнесу.
 • Квиток на автобус — до невеликого придбання, подорожі.
 • Сонник нагадує: уві сні цифра 5 може уособлювати людини згідно нумерологічних тлумаченню. Або ж наснитися в знак жаркого спору, в ході якого вам належить відстоювати свою правоту.

  Найвища точка успіху!

  До чого ще сниться цифра 5? Вона символізує свободу і рівновагу, зміни і апогей чого-небудь.

  Якщо приснилися п’ять однакових предметів, то сонник гарантує, що найближчим часом вас чекає тріумфальний успіх саме в області, до якої вони мають безпосереднє відношення.

  Але тільки якщо цифра 5 уві сні була чіткою і виразною. Якщо п’ятірку сталося бачити в легкому серпанку, то це означає, що виконання бажаного відкладається на невизначений період.

  Користуйтеся обережно!

  Наснилася 5-ка? Уві сні вона відображає дух авантюризму і схильність до ризику. Після такого бачення з’являється відмінний шанс виграти в грі, лотереї, суперечці.

  Але, незважаючи на розташування небес, сонник радить використовувати випадок дуже обережно і продумано. Фортуна іноді любить підносити несподівані подарунки з неприємними наслідками.

  Сонник цифра п'ять, до чого сниться цифра п'ять уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: