Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чужі руки, до чого сниться чужі руки уві сні

Якщо з якоїсь причини уві сні ви звернули пильну увагу на чужі руки, то наяву є серйозна проблема. Грамотне тлумачення сну допоможе встановити можливість її дозволу. Сонник підкаже, до чого ще сняться верхні кінцівки іншої людини.

Що робили?

Спочатку сонник рекомендує згадати дії, які уві сні виробляли чужі руки, а також особливості власної поведінки.

 • Схрещені на грудях — нещастя.
 • Стиснуті в кулаки — опір, опір, захист.
 • Складені в молитві — мудрість, зупинка.
 • Підняті вгору — зверніть увагу.
 • Сплеск долонями — здивування, подив.
 • Знизувати — повернення, зустріч після розлуки.
 • Цілувати — проявіть обережність в поведінці.
 • Мити — клопоти, турботи.
 • Наснилося, що ви робили комусь манікюр? Щоб досягти мети, належить піти на свідомий обман або фальсифікація.

  Пророцтво Міллера

  Уві сні з’явилися красиві і доглянуті чужі руки? Сонник Міллера пророкує вам високе положення і популярність в певних колах. Некрасиві і потворні кінцівки віщують загальне погіршення і неприємності.

  Боїтеся?

  До чого є уві сні відрубані чужі руки? Це знамення обману, сварки і навіть розставання з дуже близькою людиною. Цей же образ обіцяє ситуацію, на яку ви не зможете правильно відреагувати.

  Наснилися відрубані кукси? Сонник вважає його символом зупинки в розвитку, вимушеної бездіяльності і загального занепаду.

  Довелось бачити, що відрубані культяпки щось хапають? Це явище означає страх втратити щось цінне або важливе.

  Боріться!

  До чого сняться кров на долонях іншого персонажа? Вас несправедливо засудять, а відносини з оточуючими стануть прохолодними через обопільного нерозуміння.

  Привиділася кров на чиїхось ручках? Ця людина доб’ється того, про що ви тільки мріяли. Обпалені кінцівки віщують важку боротьбу з самою долею.

  Зосередьтеся!

  Сонник нагадує, що всі частини мають власне значення. Що означають, наприклад, сильні і здорові кисті? Уві сні вони символізують вміння і спритність.

  Наснилися чужі кисті з ранами і виразками? Наяву розсваритися з партнерами з-за невдалої угоди або іншому через розбіжності в думках.

  Кисть, стисла в кулак, в мріях означає важкий життєвий період, який зажадає від вас великої сили волі і повної віддачі.

  Потрібна підтримка!

  До чого сняться чужі доглянуті і чисті пальці? Ви зможете домогтися бажаного, якщо заручитися дружньою підтримкою. Бачити зламані або поранені пальці гірше. Сонник пророкує невдачу через надмірно жорсткого поводження.

  Наснилися брудні чужі руки? В реалі зіткнетеся з заздрістю і несправедливістю. Крім того, брудні руки попереджають про невірність, обмані і нечистих справах. Зап’ястя і пальці з прикрасами попереджають про прийдешнє безгрошів’я.

  Уважніше!

  До чого сниться сокиру в в чиїхось руках? Уві сні це найчастіше ознака руйнівної енергії. Якщо хтось загрожує вам, тримаючи сокиру в руках, то проявіть обачність при підписанні документів.

  Якщо ж довелося бачити, що сокира в долонях тримає один, то сонник обіцяє підтримку з боку енергійних помічників.

  Привиділася лисиця, убита сторонньою людиною? Наяву зможете позбутися дуже неприємного доручення або пропозиції.

  Чи готові?

  Наснилася лопата, яку тримають чужі руки? Доведеться серйозно поклопотатися при підготовці важливого заходу або реалізації власних планів.

  Лопата, якої копають могилу або просто яму в землі, уві сні попереджає про смерть родича.

  До чого сниться лопата, яка використовується іншим персонажем для розкопок? Сонник обіцяє випадкове знайомство, після якого ви знайдете гідний джерело доходу.

  Сонник чужі руки, до чого сниться чужі руки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: