Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чужа весілля, до чого сниться чужа весілля уві сні

Побачили уві сні нареченого і наречену і прокинулися в замішанні і непевності нас? Загляньте в сонник, дізнайтеся,, до чого сниться чужа весілля. Весільні клопоти в сновидіннях відображають ваші переживання і тривоги по якомусь серйозному приводу. Вони сняться, коли наяву вам важко вирішити проблеми, які накопичуються, поки не почнете діяти рішуче.

До чого сниться чужа весілля

Якщо вам приснилося одруження, на якому ви присутні гостем, сонник трактує, що це хороший знак, звістка про те, що ваш бізнес буде розширюватися. Опинитися уві сні почесним гостем — значить, хтось із близьких родичів потребує допомоги. Не відмовляйте, сьогодні допоможете ви, завтра — вам.

Уважніше придивіться до оточуючих, якщо раптом пощастило побачити весільний кортеж — найближчим часом вам вдасться підкорити чиєсь серце.

Що говорить сонник про весілля родичів

Приснилося одруження близьких людей закликає приділити їм увагу, турботу. Про насувається депресії у мами попередить приснився весілля мами, саме час відвідати її, поговорити за чашкою чаю.

Побачили уві сні весілля нареченого або чоловіка — стережіться, вас чекають важкі необгрунтовані переживання і ревнощі. Подумайте, чи варто руйнувати щастя через безпідставних фантазій. Зупиніться, порахуйте до десяти, улибнітесь — ну куди він без вас, такою гарною і розумною?

До чого сниться весілля дочки? До позбавлення від вантажу турбот. Платье белое — це дуже хороша прикмета, червоне або синє — сонник попереджає, знайдуться заздрісники, які стануть розпускати про неї чутки. А ось весілля сестри або брата сонник трактує, як очікують їх кар’єрні успіхи.

До чого бачити уві сні траур на чужому весіллі

Іноді уві сні на чужому весіллі присутні люди в жалобі. Як говорить сонник, цих людей може чекати невдале заміжжя (одруження). Не сидіть склавши руки, зробіть все, щоб влаштувати їх щастя. Також подібне сновидіння може означати, що у вас зірветься давно запланована подорож.

Сновидіння, в якому молодята святкують весілля потайки від своїх батьків, попереджає про зустріч з підступною корисливою жінкою, яка спробує отримати вигоду з вашої довірливості.

Який сон обіцяє любовні інтриги

Коли в ваш сон уривається весела гулянка з багато накритим столом, попереду чекатиме запальна вечірка з друзями, на якій можливе нове доленосне знайомство. Ви танцювали — стережіться, можливі інтриги, підступність і обман з боку представників протилежної статі. Але якщо на чужому весіллі ви оточені жвавій натовпом чоловіків і жінок, треба постаратися не заплутатися у власних інтригах.

Особливо чудово все складеться у тих, кого уві сні з весілля вигнали — сонник говорить, що їх надовго обійдуть стороною проблеми і негаразди.

Приємні сюрпризи заміжнім

Людям сімейним корисно знати, що гулянка в сновидінні на чужому весіллі означає очікування сюрпризів. Якщо вона наснилася відразу обом — готуйте дитячу коляску, скоро буде щасливе поповнення. Один з подружжя відправив молодят у весільну подорож — значить, настала чарівна гармонія в інтимному житті.

Сонник чужа весілля, до чого сниться чужа весілля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: