Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чужі діти, до чого сниться чужі діти уві сні

До чого сняться чужі діти? Залежно від їх вигляду, поведінки уві сні сюжет може вказувати на хороші або неприємні події. Веселі, здорові — передвістя радості, успішності. Коли ж вони сумні, прихворіла — попереду дрібні невдачі, розчарування. Однак навіть важкохворі діти, згідно сонником, не обіцяють великих неприємностей, а тільки дрібні труднощі.

Чи не розслабляйтеся — можливі неприємності

До чого сниться тримати на руках чиїхось крихт — сонник вказує: попереду підстерігає підступ від знайомих. Вони, знаючи про доброту сплячого, можуть використовувати її на шкоду йому.

Качати дитячу коляску з чужою дитиною — близька людина може зрадити, треба бути до цього готовим.

До чого сниться знайти чужих дітей в труні? Сонник застерігає: наяву наробите безліч боргів, а це здатне спровокувати серйозні труднощі. Постарайтеся швидше повернути позичену суму, щоб уникнути проблем.

Хворі свої малятка, приснилися матері, віщують: насправді їх здоров’я буде міцним. Але все ж можливі якісь неприємності.

Проблеми можна подолати

Бачити уві сні спокійних хлопчиків — маленьких або трохи старший — означає удачу, процвітання. Коли ж вони агресивні — попереду можливі фінансові труднощі. Красиві дівчата, особливо дві, обіцяють плітки на роботі, через які вас можуть звільнити. Втім, якщо малятка в сновидінні сміялися, ви швидко знайдете нове вдале місце.

Наснилося, ніби хтось вбиває їх? Сонник попереджає про що насувається старості, втомі життям. Вбивати самому уві сні — як не дивно, таке бачення обіцяє сплячому незабаром якесь радісне важлива подія.

Коли уві сні чужих дітей багато — людині потрібно буде вирішувати безліч дрібних проблем. Причому, кожна забере чимало уваги, часу і сил. Але також якщо цих малюків дуже багато — це вказує на швидкий прибуток, благополучні фінансові відносини.

Інтерпретація по сонником Міллера

Бачити уві сні багато красивих чужих дітей — хороший знак. Він віщує сновидцу матеріальне благополуччя, успіх. Якщо ці хлопчики і дівчатка вчаться, роблять щось корисне — сплячого очікує мирне життя, достаток.

Хто приснився?

Тлумачення сну про чужих дітей може мати різні значення:

 • Маленькі хлопчики, які грають один з одним — згідно сонником, уособлюють сімейне благополуччя;
 • Бачити дівчаток, які просять про допомогу — сновидец вдало впорається зі своїми труднощами, не вдаючись до будь-чиєї допомоги;
 • Веселі маленькі бешкетники віщують молодим людям: незабаром вони познайомляться зі своєю другою половинкою;
 • Близнюки обіцяють згоду будинку, впевненість при веденні своїх справ;
 • Двоє чужих дітей, з якими сновидец грає, попереджають: партнери по бізнесу можуть зрадити його.
 • Все складеться чудово!

  Пояснення, до чого сняться близнюки, також залежить від сімейного стану сплячого. Якщо це неодружені юнаки чи дівчини — незабаром їх чекає весілля по любові. Для знаходяться в шлюбі такий сюжет є знаменням про численність сімейства.

  Няньчити, грати з чужими дітьми — сонник обіцяє успіх в любові. Також няньчити їх уві сні обіцяє людині вдале розвиток його ділових починань.

  Наснилося шукати і знайти крихіток? Це прекрасний знак: попереду успіх, прибуток або нові відносини.

  Сонник чужі діти, до чого сниться чужі діти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: