Сонник чужі ноги, до чого сниться чужі ноги уві сні

Чужі ноги уві сні символізують опору, перешкоди, варіанти виходу з положення. Багато сонники намагаються пояснити, до чого сняться ці частини тіла, в залежності від виду, стану і дій, які ними здійснюються.

Про що віщають сонники Міллера

Сновидіння, в якому чоловікові сподобалися красиві стрункі жіночі ніжки, означає, що наяву сновидець ризикує втратити здоровий глузд і розважливість з вини чарівною особи, що призведе до недостойному і легковажному поведінки.

Бачити потворні чужі ноги уві сні, віщує суспільство неприємних осіб, яке буде дратувати вас. Молодий панночці, приснилися волохаті нижні кінцівки, віщують зустріч з хлопцем, який має деспотичні нахили.

Радійте, вас чекає успіх

Езотеричний сонник, волохаті ноги, порівнює з можливістю реалізувати себе і заробити велику суму грошей. Сонник Мандрівника трохи інакше тлумачить,, до чого сниться подібний сюжет. Приснилося нічне бачення говорить про можливість отримати допомогу і підтримку.

Бачити брудні і волохаті нижні кінцівки, означає, що в реальній дійсності надійде пропозиція про ризиковану авантюру, здатної принести великий заробіток, але забрати час і спокій.

Остерігайтеся неприємностей

Як стверджує сонник XXI століття, бачити брудні нижні кінцівки іншої людини, обіцяє втрату великої суми грошей. Мити їх уві сні — до неприємностей, зв’язаних з хитрістю інших персон, які завадять вашим планам здійснитися. Снотолкователь Кананіта по-іншому пояснює,, до чого сниться мити ніжки. Таке нічне бачення обіцяє сновидцу пусте проведення часу, з’ясування непотрібних питань.

Любовні перипетії

Доктор Фрейд в своєму тлумачі дає пояснення, до чого сняться чужі ноги. Жінці, цілувати їх уві сні, віщує про перспективу віддатися наполегливому залицяльникові на зло другій половинці. Бачити брудну ніжку уві сні — символ проблем з потенцією. Довелось мити її — ви підсвідомо хочете стабілізувати свої інтимні стосунки, однак у всьому покладаєтеся на свого партнера.

Проявіть самостійність

Як стверджують езотерики, сновидіння, в якому довелось побачити чужі ноги, має на увазі про ситуацію, в якій спляча людина на кого-то спирається. Приснився образ натякає на те, що сновідящій необхідно бути більш самостійним, щоб не підлаштовуватися під інших людей. Бачити, що ноги босі — постарайтеся «фільтрувати» надходять поради, оскільки більшість з них є для вас неактуальними і марними.

Інші варіанти тлумачення сну

Сучасний суміщений сонник, тлумачить приснилися чужі ноги в залежності від особистості власника і їх стану:

 • Босі стопи символізують невдалий період в бізнесі;
 • Ніженьки дитини обіцяють позитивні емоції;
 • Ампутована ступня — до відсутності підтримки, турботи, уваги;
 • Опухлі ножищами застерігають про проблеми зі здоров’ям;
 • Побачити стопи небіжчика — до проблем на роботі, що позначаться на репутації;
 • Сонник чужі ноги, до чого сниться чужі ноги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: