Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чужа сеча, до чого сниться чужа сеча уві сні

Сновидіння про випорожнення — не найкращі з сюжетів, погодьтеся! Однак наша підсвідомість часом видає абсолютно неймовірні за своєю гидоти картинки. Ось, наприклад, якщо вам здасться уві сні чужа сеча, ви навряд чи зрадієте такий мрію. Але, не дивлячись ні на що, чи не погребуйте заглянути в сонники, щоб зрозуміти,, до чого сниться такий сон.

Сонник Міллера

Знаючи, що сонник Міллера є одним з найбільш точних збірників тлумачень сновидінь, побачивши уві сні чужу сечу, в першу чергу зверніться за підказкою до нього. На його сторінках ви знайдете такі пояснення, до чого сняться випорожнення:

 • Сеча зібрана в спеціальну ємність — вас чекає сильний стрес;
 • Вміст банки каламутне — до проблем зі здоров’ям, аж до госпіталізації;
 • Пити урину — до неординарних, навіть епатажним, вчинків;
 • Ви бачите в рідини кров — здоров’я погіршиться у родича;
 • Бачите, як ви мочіться — до проблем на роботі;
 • Хтось інший при вас справляє нужду — неприємності підстерігають вдома.
 • У громадському туалеті, або Амбіційність може нашкодити

  На відміну від Г. Міллера, провидиця Ванга, в своєму сонник, дає таке тлумачення сну про чужий сечі. Наснилося, що ви справляєте нужду в туалеті на роботі і бачите, що все навколо залито «смердючою рідиною» — це значить, що ваші амбіції і прагнення влаштувати свою кар’єру, як можна краще, будуть «погано пахнути».

  Згоден з ясновидиці віщункою і пастор Девід Лоффа. Тлумачачи,, до чого сниться чужа сеча на підлозі громадського туалету, він закликав побачив подібне уві сні людини перестати думати виключно про себе і своє благополуччя. Ви боріться за територію вам не належить, підказує пастор.

  Осквернення публічного місця: Від негативу до одужання

  Наснилося неподобство, що виражається в тому, що хтось випорожнюється в парку або іншому місці проживання великої кількості сторонніх людей, підкаже Дворянський Сонник Н. Гришиной: прагнучи позбутися негативу, не забувайте про близьких — вони не пробачать вам цього «зради».

  Уві сні вас облили чужий сечею? Жахливо! Але є у цього бачення, як темна, так і світла сторона: якщо подібне наснилося здоровій людині, то це може означати швидку несподівану хворобу; а ось, для хворої даний сюжет означає поліпшення стану здоров’я і навіть повне одужання.

  «Звірячі» інстинкти — і в радості, і в печалі

  Наснилося, що ви бачите, як собака мочиться вам на туфлі? Це сновидіння пророкує вам «фінансові радості» — ви зумієте заробити, практично не докладаючи зусиль, радує сонник Езопа.

  Відчули уві сні запах чужої сечі — будьте пильні, спілкуючись з незнайомцями, вони можуть наговорити вам гидоти і не вибачитися. Особливо це актуально для вагітних жінок.

  До чого сниться сеча кішки? Це тривожний знак. Проблеми і турботи, які вам створять недруги, віднімуть у вас багато душевних і фізичних сил, пророкує сонник Медеї. Особливо важко доведеться, якщо ви не станете з ними боротися, а пустіть справи на самоплив.

  Сонник чужа сеча, до чого сниться чужа сеча уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: