Сонник чужа кров, до чого сниться чужа кров і що це означає?

Кров уві сні, як правило, нічого хорошого не віщує, однак чужа кров – це доволі рідке сновидіння і тлумачення його дещо відрізняється. Діапазон варіантів того, до чого сниться чужа кров досить широкий, відомі сонники пропонують різні версії.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник чужа кров

Тлумачення сновидінь взагалі є частиною магії (сучасною наукою все це не визнається), в якій кров завжди була одним з найважливіших символів. Поява крові уві сні не буває випадковою чи неважливою, вона завжди несе сакральний сенс.

Український сонник. Бачити багато чужої крові означає марну розтрату сил та енергії, а сильна кровотеча несе попередження про хвороби і виснаження.

Чужа кров може мати буквальне значення. Якщо приснилося, що у вас на руках опинилися криваві сліди від іншої людини, то сонник пропонує задуматися над своєю поведінкою. Своїми вчинками ви в переносному сенсі вбиваєте когось, завдаєте болю. Можливо, ви бачили цю людину уві сні?

А ось кривава калюжа на підлозі може символізувати майбутні випробування, які посилає доля. Це може бути хвороба близької людини, трагічна випадковість, аварія. Про глобальність майбутніх подій Український сонник радить судити за розмірами тієї самої калюжі.

Згадуємо деталі

Англійський сонник. Кров найбільш символічний атрибут, який можна побачити уві сні. Щоб розібратися, до чого сниться чужа кров, бажано пригадати найменші деталі сну. Зрозуміти, до чого сниться сон, допоможе зовнішній вигляд і кількість крові.

Велика кількість чистої яскраво червоної крові символізує необхідність спрямувати всі сили для вирішення певної задачі. Темні згустки вказують на проблеми зі здоров’ям. Кров майже чорного кольору обіцяє вам важкі переживання. До речі, якщо чужа кров наснилась хворій людині, то її чекає одужання.

Китайський сонник. Чужа кров жінкам обіцяє візит несподіваних гостей і сімейні негаразди. Чоловікові ж бачити чужу кров — до неприємностей.

Сонник звертає вашу увагу, що при трактуванні необхідно згадати, де саме була кров. Якщо кров витікала з рани, то чоловіків чекають неприємності в справах, а дівчат — самотність. Кров у роті символізує відмінну ідею, яка у вас ось-ось з’явиться. Чужа кров на ваших руках попереджає про приїзд родичів.

Чужа кров з’явилася на підлозі вашого будинку? Не поспішайте приймати серйозні рішення. Крім того, якщо ви в неї вимастилися, то чекайте удару по вашій репутації.

Інші сонники. Існує чимало сонників, які пояснюють, до чого сниться чужа кров.

Бачити закривавлене обличчя — не дуже хороший знак. Мабуть, скоро вам доведеться посваритися з родичами.

Побачити на собі багато чужої крові і відчувати при цьому почуття радості — до виконання бажань.

Якщо вам приснилися забруднені у крові руки, то чекайте прибутку.

Ви бачите, як у іншої людини тече кров і вам все одно? Ви ведете правильний спосіб життя і живете за власними цінностями.

Коментарі відвідувачів

Марина

Наснилась мені калюжа крові на полу у коридорі. У моїй квартирі. Подумала, що це не дуже хороший сон, прочитала трактування сонників, зрозуміла, що потрібно готуватися до проблем. Знаходилась в тривожному очікуванні зо три тижні, але нічого поганого не сталося і, думаю, вже не станеться. До чого сон снився так і не зрозуміла, можливо, щось і мало статися, але я цього уникла.

Діна

А я не вірю у сни! Взагалі не розумію тих, хто кожен ранок біжить шукати значення сну. Сон – це просто всякі дурниці, які наш мозок видає нам, поки ми спимо. Наукою доведено, що ніякого співпадіння снів і реальності не існує!

Тетяна

Діна, це ви занадто круто берете! Наука не може пояснити сни, тому що вчені взагалі не лізуть у сферу магії, а саме до неї і належать сновидіння. Може, ви скажете, що і екстрасенсів не існує? Може, і Бога немає, якщо наукою це не доведено?! Звичайно, наука буде стверджувати всіляку маячню аби виправдати свою некомпетентність у тій чи іншій сфері. До того ж вчені люблять ховати знання від простих людей, щоб ті не стали занадто незалежними від держави, влади…

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: