Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чумацький шлях, до чого сниться чумацький шлях уві сні

Уві сні вам трапилося споглядати чумацький шлях? У житті намічаються воістину грандіозні зміни і події. До чого ще сниться цей космічний знак? Сонник розповість про всі актуальних інтерпретаціях.

Рекомендації Міллера

Тлумачення сну містер Міллер рекомендує починати з початкового образу. На його думку, зоряне небо знаменує початок запеклої боротьби за свої ідеали. Але будьте впевнені, ви переможете в цій сутичці!

Є ідея?

Бачити уві сні зоряне небо — до серцевого побачення з особливою, на яку ви маєте серйозні види. Сонник рекомендує на час забути свої цілі і повністю віддатися задоволень.

У більш серйозною трактуванні зоряне небо символізує спалах і раптове осяяння.

Приснився чумацький шлях на денному зведенні? Природа і мудрість стане провідником на духовній стежці самопізнання.

Грайте!

До чого сниться чумацький шлях? Його поява в мріях означає, що варто прийняти ризиковане рішення або зіграти в лотерею. Цей крок точно принесе тріумфальний успіх.

Бачити в нічну пригоду молочну смужку над головою — до правильного вибору і превеликий щастя. При цьому сонник радить згадати поведінку і стан зірок.

 • Особливо яскраві пророкують процвітання і міцне здоров’я.
 • Тьмяні і бляклі — затримку в справах і нездужання.
 • Падаючі — вкрай сумне або навпаки щаслива подія.
 • Комети — відмінні вести.
 • Справжній зорепад попереджає, що задумане станеться через кілька років.
 • Навчіться радіти!

  Якщо ж уві сні доріжку із зірок приховують хмари, то примарні плани, так і залишаться нездійсненними мріями.

  Наснилося, що чумацький шлях періодично просвічує крізь туманну завісу? Це означає, що проблеми не перешкодять вам сповна насолодитися життєвими радощами.

  Якщо уві сні трапилося бачити, що зірочки змінювали свій розмір, віддалялися або наближалися, то сонник попереджає, що майбутнє буде наповнено вкрай дивними і незрозумілими для розслідування обставин.

  Про що сумуєте?

  До чого ще сниться чумацький шлях? Розглядати його на самоті, на думку сонника — до ностальгії за минулим або хорошого життя. Разом зі знайомим або близькою людиною — до філософських міркувань і суперечок.

  Спостерігати за туманністю в телескоп — до захоплюючим поїздкам в незнайомі місця. Правда, вони будуть дещо затьмарені через фінансову скруту.

  Чекайте подарунка!

  Якщо уві сні ви астроном і спостерігаєте за рухом сузір’їв, то вам уготований успіх у професійній сфері.

  Такий же звичайна людина, що і наяву? Сонник гарантує отримання знатного дарунка або загальної поваги.

  Наснилося, що всі події відбулися днем? У вас з’явиться гідний покровитель.

  Погоджуйтеся!

  До чого ще сниться чумацький шлях? Орієнтуватися по ньому — до вірного рішення заплутаної проблеми.

  Наснилося, що туманну доріжку ви розглядали з землі? Сонник обіцяє доленосні випробування. Через ілюмінатор ракети — до підвищення і поваги в суспільстві.

  Якщо уві сні ви пролітаєте через нього на космічному кораблі, то в реалі вам уготовано самотність. Можливо, гряде довгий розрив відносин, якщо ви не погодитеся прийняти якісь умови.

  Сонник чумацький шлях, до чого сниться чумацький шлях уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: